Disconnect - Full movie by Satellite Boardshop

Satellite Boardshop dal dokupy záběry za posledních 15 let a vznikl tak film Disconnect. V něm nás čeká historie tohoto vyhlášeného boardshopu, a to díky jejich teamu jezdců. Těch se za dobu existence shopu vystřídalo opravdu hodně.

Ve filmu Disconnect od Satellite Boardshopu nás čeká historie, ale i současnost snowboardingu. Vydáme se po stopách jeho teamu a navštívíme s ním street, backcountry, park, ale i akce, které vznikaly v produkci Satellite crew. Film je postaven na partech současného teamu, ale nezapomíná ani na ty, kteří pod vlajkou shopu jezdili dříve. V kombinaci s výborným soundtrackem je tu parádní snowboardový kousek, který by vás neměl minout. I proto jsme rádi, že ho uvádíme i na našich stránkách. 

Riders: Ian Boll, Chase Blackwell, Austin Gregory, Hunter Frutchey, Max Bigley, Austin Julik-​Hiene ,Steve Lauder, Jackson Fowler, Justin Phipps

Kamera: Brendan Barry, Zach Rawles, Nate & Bryan Cordero, UKC, Drew Herder, Jon Stark, Ian Boll, Ryan Sheetz, Alex & Brandon Kirkland, Ryan Arrington, James Hill, Seamus Foster, WARP WAVE, Grey Thompson, Sam Tuor, Seth Hill, Reece Bolin, Ryan Phipps

Produkce: Drew Herder

Další zajímavé články

Reportáž FreerideTV z Kaunertal Openingu 2018

O uplynulém víkendu jsme se vydali na další rakouský ledovec, za další oficiální otevíračkou snowparku. Naším cílem byl tentokrát vyhlášený resort Kaunertal, který stejně jako další rakouské ledovce trpí velkým nedostatkem sněhu. Shapeři a organizátoři však odvedli neskutečnou práci a na v pořadí 33. Kauertal Opening přichystali luxusní set-up a celkově skvělou akci jak ve snowparku, tak ve stanovém městečku, i dole ve vesnici.

Do Alp se žene sněhová nálož!

Naši přátelé z wePowder.com vyslali do světa zprávu, která nám vykouzlila úsměv na tváři. Rozhodli jsme se proto s vámi o tu radost podělit. Jak titulek napovídá, blíží se pro Alpy výrazný a dost potřebný příval sněhu. Celý scénář tak trochu připomíná loňský podzim. Pojďme se na to podívat blíže.

How To by Xavier de le Rue season 2 - Ep1

Xavier De Le Rue minulý rok odstartoval hodně oblíbenou sérii videí, ve kterých radí, jak se chovat ve volném terénu, jak se na něj připravovat, jaké vybavení si pro backcountry snowboarding pořídit a předává své zkušenosti, které nabral během dlouholeté kariéry. Na tuto sezónu si připravil dalších 11 epizod a dnes je tady první z nich.