DIYX camp 2018 by Ethan Morgan

V rakouském středisku Kaunertal proběhl další ročník ojedinělé akce DIYX camp, za kterou stojí Ethan Morgan. Venku je video, které nám tuto akci přiblíží díky záběrům mnoha zúčastněných riderů.

Ethan Morgan se angažuje v hodně aktivitách. Jednou z nich je i DIYX projekt, který tento rok uspořádal na Kaunertalu. Účastníci tohoto campu se podíleli nejen na organizaci, ale i na tvorbě parku nebo na natáčení. Video, které zde vzniklo je tak sestavené ze záběrů z kamer a telefonů mnoha z nich. Ethan dokázal i tento rok dát dokupy parádní partu a vynikající snowboardovou akci. Tady je recap video.

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

V Alpbachu se testovaly novinky na rok 23/24 v rámci akce SHOPS 1st TRY

Akce pro snowboardové nadšence Shops 1st try se po covidové pauze opět odehrála v tyrolském středisku Alpbach. My jsme byli na místě a testovali snowboardové vybavení ostošest. Pojďme se v tomto reportu podívat, jak to na místě vypadalo!

Rozhovor: Zoltán Strcuľa o životě a snowboardingu v zahraničí

Slovenský rider Zoltán Strcuľa si poslední roky užívá život a snowboarding v zahraničí, který dokáže velice zajímavě skloubit se svou prací. Celkově jsme se Zoltánem probrali pár zajímavých témat ze všech oblastí a padlo slovo i na téma partnerství a nomádského života. Tak si užijte tohle počteníčko a brzy přineseme i další rozhovory z naší scény.

Jeden skipass stačí aneb Czech Skipass 2022/2023

Vydejte se každý víkend za lyžováním a snowboardingem do 1 z 18 horských středisek, kde můžete uplatnit výhody celosezónního skipassu Czech Skipass.