Dlouho očekávaný video projekt ''Lines'' od Ståle Sandbecha a Spennyho

Tak na tenhle projekt, který byl původně hlavním důvodem, proč Ståle začal natáčet se Spennym, jsme čekali hodně dlouho, ale naše čekání se rozhodně vyplatilo, protože tak dlouhou a plynulou jízdu už asi nikdy neuvidíme. Kluci si na natáčení a následném stříhání dali dost záležet a rozhodně se jim to povedlo. No koukněte a posuďte sami.

Sledujte StålehoSpennyho na Instagramu.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor: S teprve 5letým Honzíkem Raselem o snowboardingu a wakeboardingu

Dnes pokračujeme v představování mladých talentů, kterých se v poslední době objevilo celkem hodně. Z toho máme samozřejmě velkou radost. Jedním z nejmladších riderů v ČR je aktuálně i teprve 5letý Honzík Rasel, který navíc diktuje na snowboardu i wakeboardu. Seznamte se!

Matěj Nedorolík zabil jibby ve svém parkovém editu!

Slovenskému riderovi Matějovi Nedorolíkovi se podařilo naprosto zabít jeho snowparkový video part z letošní zimy! No pohodlně se usaďte a posuďte sami, jak jsou na tom Matějovy jibbové skills, protože za nás jsou teda solidní!

Z budoucnosti se vrací Futureshock crew se svým ''Fourth Wall'' movie

Tak Futureshock crew je bezpochyby nejaktivnější snowboardovou crew na Shredbots kanále. Množství videí, které v poslední době vyslali do světa je fakt obrovské a ve svém maratonu videí stále pokračují. Tentokrát to je jejich ''Fourth Wall'' movie, ve kterém jako vždy není vůbec nouze o pořádnou dávku kreativity!