Dominik Wagner, Benny Urban a další zabíjí streety ve filmu The Hexagon!

Další streetová pecka, která letos zaznamenala řadu premiér po rakouských městech je online.

Některé filmové projekty se mohou zdát trochu nucené, s partou náhodných lidí, od kterých se něco očekává. Tady tomu tak rozhodně nebylo. HEXAGON je prostě o partě přátel, kteří rádi natáčejí na ulicích. Ještě ke všemu jsou v tom také opravdu dobří a každý z nich přináší do filmu svůj podíl. Steeze Toniho Kerkely, síla Sebi Springetha, styl Kas Lemmense, neoblomnost Dominika Wagnera, uvolněnost Maxe Zebeho a preciznost Bennyho Urbana. To vše v kombinaci s nasazením Marca Morandiho za kamerou vytvořilo docela speciální projekt a je potěšením vidět výsledek loňské dřiny této partičky.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

S Horsefeathers na DIYX STRT JAM do Helsinek

Vydejte se s Horsefeathers na DIYX STRT JAM do Helsinek. Tahle neskutečná akce z dílny Ethana Morgana, která je v současnosti tím nejvíc, co street snowboarding může divácky a obsahově nabídnout tentokrát zažehla evropskou Mekku street snowboardingu! Dejte si text doplněný o skvělé fotky od fotografa Michala Prouzy aka Prouziče, který se na akci s Horsefeathers vydal.

Galerie a článek: Vítek Ludvík o freeridingu v Japonsku

Freeriding v Japonsku je snem snad každého ridera. Dokud se tam sami nevydáte, tak si přečtěte aspoň tenhle krátký článek z dílny Vítka Luvíka a vydejte se tam třeba příští rok v jeho doprovodu na výlet za životníma lajnama!

Čeká nás další kvalifikační závod pro nadšence neupravených svahů - X OVER RIDE

Zásobník legendárních riderů na této akci, slibuje opravdové highlighty (=vysoká světla). Na apríla, tedy 1.4. pokud jste radši na čísla, se sejde freeridová scéna ve velice známém středisku v Zell am See – Kaprun. Podíváná, všem očím lahodící, se bude odehrávat na svahu roztomilého pahorku Kitzsteinhorn. Proběhne tu totiž další kvalifikační závod série Freeride world tour qualifier s hodnocením 3*.