Doprodej NEVER TOO LATE merche!

Přesně před rokem jsme byli na tour s filmem Never Too Late Movie a mimo jiné jste si v rámci premiér mohli pořídit merch k tomuhle našemu počinu. Po důkladné inventůře jsme našli ještě několik kousků NTL kšiltovek a kulichů, které vám teď nabízíme na e-shopu. Množství je hodně limitované, takže doporučujeme si pospíšit!

Vánoce se blíží a pokud hledáte tip na dárek pro svého blízkého, pak se vám tenhle článek určitě bude líbit. Na skladě nám zůstalo pár posledních kusů snapbacků, truckerek a kulichů NEVER TOO LATE. Jak asi víte, tenhle film je sice minulostí, ale ta tři slova mají a budou mít svůj mnohoznačný význam pořád ;-)

NTL merch proto doporučujeme nejen našim příznivcům a fanouškům snowboardingu, ale například i  jako dárek starším kamarádům, rodičům či prarodičům. Sousloví "NEVER TOO LATE" prostě bude podle nás rád nosit každý. Takže pojďte na to, je toho už fakt málo!

Ještě jedna novinka - veškerý Freeride.cz /​ Never Too Late merch je umístěn na e-​shop našich parťáků z Merch4U, kteří zároveň stojí za jeho výrobou. Už brzy se můžete těšit na další parádní merch, který ve spolupráci s M4U připravujeme!

NEVER TOO LATE TRUCKERKY

Zbývá nám pár posledních kousků truckerek (síťovek), a to v černébílé barvě, vždy s výšivkou NEVER TOO LATE přes celé čelo. Cena je 450Kč.

NEVER TOO LATE SNAPBACKY

Snapbacků nám zbývá o něco více než truckerek, ale taky to není s počty žádná sláva, takže si pospěšte! Na výběr je ze tří barev s nášivkou a jedné s výšivkou. Cena 550Kč

NEVER TOO LATE UNSTRUCTURED SNAPBACKY

Ve dvou barvách máme i speciální typ "Unstructured" 5-​panelových snapbacků. Opět s nášivkou NEVER TOO LATE a za cenu 550Kč

NEVER TOO LATE KULICHY

Zima je pomalu tady, a tak se určitě bude hodit kulich. Na výběr máme z šesti barev, vždy s nášivkou NEVER TOO LATE. Cena za jeden kus je 390Kč.

Děkujeme firmě Merch4U za výrobu merche a za možnost prodeje na M4U e-​shopu!

Další zajímavé články

Rozhovor: S Benoît Goncerutem o projektu We Ride in Iran

S Benem Goncerutem jsem se potkal úplnou náhodou v kavárně v Laaxu, když se mi na nohu pozvracel jeho 2letý syn. Když jsme situaci vyřešili, dali jsme se do řeči a zjistili jsme, že se máme o čem bavit. Ben je jedním ze zakladatelů projektu We Ride in Iran, jeden z top světových rozhodčí a hlavně vášnivý snowboardista. Rozhovor s ním si můžete vychutnat i v originále v angličtině kliknutím na odkaz níže. Enjoy!

Interview: With Benoît Goncerut about the We Ride in Iran project

I met Ben Goncerut completely by accident in Laax after his 2-year-old son Emil vomitted on my leg. After we solved the situation, we started talking and we realised that we actually have a lot to talk about. Ben is one of the founders of the We Ride in Iran project, one of the top world snowboard judges and most importantly a passionate snowboarder. You can enjoy the interview with him in the original English version below or in the translated Czech version by clicking on the link below this paragraph.

Snowboardel slaví 28. narozeniny a rozdává 20% slevu na vše!

Legendární snowboardový shop Snowboardel slaví už 28. narozeniny. Dárky ale dostáváte vy! V termínu 15.-17.11.2019 můžete ve Snowboardelu v Galerii Butovice, nebo na e-shopu nakoupit s 20% slevou na vše. Více info níže.