Doprodej NEVER TOO LATE merche!

Přesně před rokem jsme byli na tour s filmem Never Too Late Movie a mimo jiné jste si v rámci premiér mohli pořídit merch k tomuhle našemu počinu. Po důkladné inventůře jsme našli ještě několik kousků NTL kšiltovek a kulichů, které vám teď nabízíme na e-shopu. Množství je hodně limitované, takže doporučujeme si pospíšit!

Vánoce se blíží a pokud hledáte tip na dárek pro svého blízkého, pak se vám tenhle článek určitě bude líbit. Na skladě nám zůstalo pár posledních kusů snapbacků, truckerek a kulichů NEVER TOO LATE. Jak asi víte, tenhle film je sice minulostí, ale ta tři slova mají a budou mít svůj mnohoznačný význam pořád ;-)

NTL merch proto doporučujeme nejen našim příznivcům a fanouškům snowboardingu, ale například i  jako dárek starším kamarádům, rodičům či prarodičům. Sousloví "NEVER TOO LATE" prostě bude podle nás rád nosit každý. Takže pojďte na to, je toho už fakt málo!

Ještě jedna novinka - veškerý Freeride.cz /​ Never Too Late merch je umístěn na e-​shop našich parťáků z Merch4U, kteří zároveň stojí za jeho výrobou. Už brzy se můžete těšit na další parádní merch, který ve spolupráci s M4U připravujeme!

NEVER TOO LATE TRUCKERKY

Zbývá nám pár posledních kousků truckerek (síťovek), a to v černébílé barvě, vždy s výšivkou NEVER TOO LATE přes celé čelo. Cena je 450Kč.

NEVER TOO LATE SNAPBACKY

Snapbacků nám zbývá o něco více než truckerek, ale taky to není s počty žádná sláva, takže si pospěšte! Na výběr je ze tří barev s nášivkou a jedné s výšivkou. Cena 550Kč

NEVER TOO LATE UNSTRUCTURED SNAPBACKY

Ve dvou barvách máme i speciální typ "Unstructured" 5-​panelových snapbacků. Opět s nášivkou NEVER TOO LATE a za cenu 550Kč

NEVER TOO LATE KULICHY

Zima je pomalu tady, a tak se určitě bude hodit kulich. Na výběr máme z šesti barev, vždy s nášivkou NEVER TOO LATE. Cena za jeden kus je 390Kč.

Děkujeme firmě Merch4U za výrobu merche a za možnost prodeje na M4U e-​shopu!

Další zajímavé články

Marošiho Red Bull Feel The Wheel bude letos v Praze!

Z Red Bullu nám dorazila zajímavá zpráva o legendárním závodu Feel The Wheel, který se opět nezadržitelně blíží! Márošák už mlátí do bubnů a svolává na svůj tradičně netradiční longboardový závod Red Bull Feel The Wheel, kterého se každoročně účastní i Eva Samková. Tento longboardový svátek se letos uskuteční na zcela novém místě. Políbenou lokalitou bude závodní bikroska v pražských Bohnicích. Dnem kdy se roztočí všechna rychlá ložiska v okolí Psychiatrické léčebny pak bude sobota 10. srpna 2019. Tak na nic nečekejte a kroužkujte v kalendáři!

Stacks and Scraps III od Odd Folks crew je doslova plné ''Partyboardingu''

Divoké večery na párty a šílený snowboarding na druhý den? Shredbots partě to asi nebude dělat moc velký problém! V nejnovějším videu ''Stacks and Scraps III'' vám shrnou jejich uplynulý rok do jednoho videa, u kterého se nebudete ani jedinou vteřinu nudit!

Fridays at Fonna - S6 EP4

Vypadá to, že po spoustě dnech špatného počasí se na norském ledovci Folgefonna vyčasilo a dalo se tak začít jezdit a natáčet. V téhle epizodě Fridays at Fonna tak uvidíte tyhle ridery: Markus Rustad, Kelso, Emil Fossheim, Haakon Eilertsen, Alexander Klerud, Zebbe Landmark, Kristoffer Lerånd, Nils Arvidsson, Bendik Gjerdalen, Isak Ulstein, Alva, Håvard Roald, Øyvind Mister Shaids a sposuty dalších.