Doražte na opening Horsefeathers snowparku Mölltaler Gletscher!

I když v Česku už je léto v plném proudu, tak u rakouských kolegů za hranicemi si stále můžeme užívat zimní radovánky naplno! A ještě ke všemu ve zcela novém Horsefeathers snowparku na ledovci Mölltal! Slavnostní opening proběhne v sobotu 20. dubna!

HORSEFEATHERS SNOWPARK MÖLLTALER GLETSCHER OPENING

Zima ještě nekončí! Připojte se v sobotu 20. dubna 2024 k jezdcům Horsefeathers teamu ke slavnostnímu otevření Horsefeathers snowparku Mölltaler Gletscher. Od 11 hodin dopoledne pro Vás bude připravený našláplý snowpark, ve kterém si najdou své, jak začátečníci, tak pro riders. Těšit se můžete na cash-for-trick ssession, kdy postupně rozdáme celkem 1000 € na všech možných překážkách.  Po celý den bude v naší chill zóně hrát DJ K-ROY, kde Vám za zvýhodněnou cenu nabídneme maso z grilu a pivko zdarma. Den pak společně zakončíme na afterparty, která startuje v 19:00 v apreski baru Hüttn’wirt.

Nenechte si ujít:

Sick Setup (big kicker, corner, 15 jib překážek)

  • Shred s jezdci Horsefeathers teamu
  • 1000 € cash for tricks
  • Pivo zdarma
  • Grilovačka v parku
  • Live DJ K-ROY
  • Afterparty v apreski baru Hüttn'wirt

Tak nalož kámoše a přijďte si užít jarní ježdění do Horsefeathers snowparku Mölltaler Gletscher. Vidíme se v parku!

Gopass info:

Držitelé Gopass chytré sezónky 2022/23 mají ježdění na Mölltaler Gletscher v rámci své celosezónní permanentky a občerstvení stále za zvýhodněné ceny. Ti kteří ji ještě nemají, si nyní mohou zakoupit Gopass SKI sezónku 2024/25, která jim bude platit do konce aktuální lyžařské sezóny 2023/24 a celou budoucí lyžařskou sezónu 2024/25. Nakupte a snowboardujte, lyžujte ihned na gopass.travel.

Pro držitele Gopass karty je také připravena 10% sleva na ubytování ve vybraných partnerských hotelech, které naleznete zde.

Na místě bude

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

O víkendu proběhne Horsefeathers Sneak the Tweak na Mölltalu!

I když v Česku už je léto v plném proudu, tak u rakouských kolegů za hranicemi si stále můžeme užívat zimní radovánky naplno! A ještě ke všemu ve zcela novém Horsefeathers snowparku na ledovci Mölltal! Slavnostní opening proběhne v sobotu 11. května! Vidíme se tam!!!