Drake tým dropuje video natočené v Čechách

Zázemí backyard parku u Wény v Jablonci nad Jizerou posloužil Drake týmu během týdenního pobytu v ČR pro natočení projektu TaoOfDrake. Jedná se o video k jejich unikátnímu unisex modelu snowboardu. Kdo si dobře pamatujeme, tak toto video je již druhou epizodou v pořadí, které bylo natočeno u Wény. Co letos? Přijede Drake parta znovu? Nechme se překvapit!

Radost pohledět na tuhle partičku shredící na našich spotech v okolí Wénova parku. Dokonce se jim zalíbili i legendární Vítky a lokální proslulé toitoiky. Jde vidět, že tahle crew snowboardingem doslova žije a nic, co se dá aspoň trochu ojezdit, nenechají jen tak.

Každopádně “Tao of Drake” je unikátní unisex série snowboardu od Drake snowboards a cílem této značky je mít do budoucna profesionální tým složený z 50 % mužů a 50 % žen. Zajímavé!

Ve videu se představí: Jake Simpson, Nata Sanchez, Fil DeMartin, Paula Benito, Joe Simpson a Valeria Bartual.

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Zoltán Strcuľa a Roman Dlauhý zabili v The Crap Show!

Československo se zase spojilo, když Roman Dlouhý a Zoltán Strcuľa zabili ve třetím letošním díle The Crap Show!!! Nejnovější díl z téhle tradiční série snowboardových videí z evropské mekky freestyle snowboardingu je opět venku a my si ho díky našim klukům fakt vychutnali. Tak na to koukejte!

Silvretta Montafon hostila vydařenou zastávku FWT Qualifier!

Na kvalifikačním závodě 4* FWT v Silvretta Montafon se organizátorům a jezdcům zadařilo a podmínky klaply na jedničku!

V neděli se na Moravské Boudě jede poslední letošní zastávka Snowboard Zezula KIDZ Tour

Moravská Bouda v neděli hostí poslední zastávku letošní Snowboard Zezula KIDZ Tour - snowboardový závod pro děti a mládež do 15 let. Veškeré důležité info k závodu přinášíme v této pozvánce.