Druhý díl zábavné video série Meet the Morgans je venku!

Znáte tuhle webovou sérii videí Meet the Morgans? Morganovic vám asi dvakrát představovat nemusíme. Do jejich současného rodinného rodu spadají rovnou dvě velká jména světového snowboardingu. Mladá, závodně založená Annika a její starší v party stylu stavěný brácha Ethan. Tahle rodinka je kromě snowboardingu i dost zábavná a právě v této sérii můžete sledovat, jak to vypadá za dvířky jejich rodinného života.

Pokud jste nezaznamenali první díl, tak na něj koukněte taky.

Ethan Morgan na Instáči.

Annika na Instáči.

S Ethanem soucítí

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

SNOWBOARD: Mrkej na první fotky a video ze Swatch Nines 2024

Swatch Nines nás zase letos pošlou do kolen! Čekuj první obrázky a edit ze švýcarskýho Schilthornu...

Doražte na opening Horsefeathers snowparku Mölltaler Gletscher!

I když v Česku už je léto v plném proudu, tak u rakouských kolegů za hranicemi si stále můžeme užívat zimní radovánky naplno! A ještě ke všemu ve zcela novém Horsefeathers snowparku na ledovci Mölltal! Slavnostní opening proběhne v sobotu 20. dubna!

Obertauern hostí finální závod kvaldy na Freeride World Tour 2025!

Obertauern letos vůbec poprvé hostí závody 4* Freeride World Tour Challenger Series. Již tento víkend se tam potkají nejlepší jezdci Freeride World Tour a nejlepší jezdci kvalifikace a budou bojovat o poslední cenné body, které rozhodnou zda i do příští sezóny zůstanou v nejvyšší třídě Freeride World Tour. Sledujte živý přenos ze závodu přímo tady!