Dušan Kříž, Alex Stewart a další ve videu Two vans No plans

Podívejte se na nový film od partičky rezavých kartáčků Rusty Toothbrush, ve kterém si užívají pravý snowboardový road trip po Itálii ve svých stylových obytňácích z 80tek. Samozřejmostí je kvalitní snowboarding, zábavné chvilky a nějaké ty opravy jejich místy rezavých domečků na kolech. Enjoy.

FEATURING - Alex Stewart, Dušan Kříž, Simon Gruber, Nicholas Bridgman, Paula Benito, Sophia Schroll, Jason Anderson, Jake Simpson and Joe Simpson

PRODUCED BY - Federico Grego, Chiara Grisorio, Alex Stewart, Vincenzo Scappucci, Myrionymos Baikouzis

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Report z 36. Kaunertal Openingu 2021

Tři dny slunce, osm sessions, milion zatáček v serpentinách, jedno naražený koleno, dvě zablokovaný žebra a spousta fotek. Tak nějak by se dal sumarizovat víkend naší redakce na 36. Kaunertal Openingu. A jelikož je lepší holub v hrsti než Hrstka v hrstech, tak jsme vzali i Romana.

Přihlaste se na podzimní snowboardový kemp Projekt Kaprun 2021

Léto končí, ledovce vyhlašují openingy a tak si celej team z české snowboardové školy drží palce i na nohou, aby Vás letos mohli vytáhnout na Kaprun. Situace vypadá příznivě, tak vyndejte plačící prkna ze skříně a těšte se na pořádnou jízdu na rakouském ledovci Kitzsteinhorn!

Report a galerie: Hotzone Park Opening Hintertux 2021

Poslední víkend se v Betterparku na Hintertuxu konal 17. Hotzone.tv Park Opening. Vzduchem lítala elita, zajezdili si i jelita a celý víkend byl fakt rychta. Zatímco cesta k lanovce byla kamenitá, nahoře byla sjezdovka sněhem skrytá. Přečti si proto náš článek o celé akci, ať se dozvíš, jaká byla k vidění celebrita.