Dušan Kříž, Alex Stewart a další ve videu Two vans No plans

Podívejte se na nový film od partičky rezavých kartáčků Rusty Toothbrush, ve kterém si užívají pravý snowboardový road trip po Itálii ve svých stylových obytňácích z 80tek. Samozřejmostí je kvalitní snowboarding, zábavné chvilky a nějaké ty opravy jejich místy rezavých domečků na kolech. Enjoy.

FEATURING - Alex Stewart, Dušan Kříž, Simon Gruber, Nicholas Bridgman, Paula Benito, Sophia Schroll, Jason Anderson, Jake Simpson and Joe Simpson

PRODUCED BY - Federico Grego, Chiara Grisorio, Alex Stewart, Vincenzo Scappucci, Myrionymos Baikouzis

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Recap prvního dne YETI Natural Selection Tour v Jackson Hole

V úterý 25. ledna se v Jackson Hole Mountain Resortu odjela kvalifikace první zastávky letošní Natural Selection Tour. Kdo viděl, tak už teď ví, že to byl asi ten nejzábavnější contest letošní sezóny a nemůže se dočkat na další pokračování. To naštěstí příjde již zítra 28. ledna, kdy se odjede velkolepé finále téhle první stopky NST. 

Kappl hostil další ročník mistrovství světa juniorů ve freeridingu

Včera v úterý 25. 1. 2022 se v rakouském Kapplu odjela již devátá edice mistrovství světa juniorů ve freeridingu. Po loňské jednoleté pauze, kdy muselo být mistrovství kvůli pandemickým podmínkám přemístěno do švýcarského Verbieru si to letos špička světových young bloods ve freeridingu opět mohla pořádně rozdat na strmé stěně Quellspitze.

Marcus Kleveland a Zoi Sadowski-Synnott ovládli X Games v Aspenu 2022

Opět tady máme uzávěrku letošních povedených X Games v Aspenu. Jak už jsme zvyklí, tak se klasicky posouvaly hranice snowboardingu a mohli jsme sledovat snad nejlepší snowboarding pod sluncem. Pojďte se s námi mrknout na výsledky jednotlivých disciplín a pokud máte chuť, tak klidně i na záznamy výherních jízd nebo rovnou celých závodů!