Dušan Kříž hostem u Tupých hran

Podcasteři Šimon Bartík a Tomáš Kroczk alias Tupý hrany si pozvali do svého studia v pražském bytě kapacitu českého snowboardingu, Dušana Kříže!

Naše prosba o hosty ze snb scény byla autory vyslyšena. Po nedávných Oba creators ( Terka a Ondra Bauerovi) a Evě Samkové, přichází do studia další hlava z českého snb rybníčku. Nebyl jim nikdo jiný než Dušan Kříž. A co bylo tématem?

Snowboarding, snowboarding, trochu lyže, snowboarding a Dušanův mentální koučink. Ve zkratce… No, trochu to rozvedeme. Dušan v podcastu rozkryl celou svojí cestu snowboardisty, až do bodu současnosti, kdy je právoplatným členem „Rusty Toothbrush crew“ a mentálním koučem. Na začátku zabrousil do historie, kdy přesedlal z lyží na snowboard. Pak přešla řeč k natáčení filmů a videopartů, např. v našem „Never Too Late“ a pod taktovkou „Kartáčků“. Dušan nezapomněl říct ani to, jak se k této světové crew dostal a jaké místo v crew momentálně má. Na závěr podcastu se kluci zeptali na pár otázek k Dušanové nové identitě mentálního kouče. No, zkrátka, doporučujeme si „Tupá hrany 17. díl s Dušanem poslechnout!

Na závěr musíme kluky Šimona s Tomášem pochválit za skvělou připravenost a přehled! Budeme se těšit na další super hosty ze světa SNB!

Přidej se do facebookové skupiny Tupých hran >>>>>>>

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Akce Horsefeathers Sneak The Tweak otevřela snowpark na Mölltalu!

Nový snowpark na rakouském ledovci Mölltaler Gletscher slavnostně otevřela akce Horsefeathers Sneak the Tweak!