Dušan Kříž hostem u Tupých hran

Podcasteři Šimon Bartík a Tomáš Kroczk alias Tupý hrany si pozvali do svého studia v pražském bytě kapacitu českého snowboardingu, Dušana Kříže!

Naše prosba o hosty ze snb scény byla autory vyslyšena. Po nedávných Oba creators ( Terka a Ondra Bauerovi) a Evě Samkové, přichází do studia další hlava z českého snb rybníčku. Nebyl jim nikdo jiný než Dušan Kříž. A co bylo tématem?

Snowboarding, snowboarding, trochu lyže, snowboarding a Dušanův mentální koučink. Ve zkratce… No, trochu to rozvedeme. Dušan v podcastu rozkryl celou svojí cestu snowboardisty, až do bodu současnosti, kdy je právoplatným členem „Rusty Toothbrush crew“ a mentálním koučem. Na začátku zabrousil do historie, kdy přesedlal z lyží na snowboard. Pak přešla řeč k natáčení filmů a videopartů, např. v našem „Never Too Late“ a pod taktovkou „Kartáčků“. Dušan nezapomněl říct ani to, jak se k této světové crew dostal a jaké místo v crew momentálně má. Na závěr podcastu se kluci zeptali na pár otázek k Dušanové nové identitě mentálního kouče. No, zkrátka, doporučujeme si „Tupá hrany 17. díl s Dušanem poslechnout!

Na závěr musíme kluky Šimona s Tomášem pochválit za skvělou připravenost a přehled! Budeme se těšit na další super hosty ze světa SNB!

Přidej se do facebookové skupiny Tupých hran >>>>>>>

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Film "Flying High Again" vrací snowboardingu duši!

Ve světě, kde se snowboardové korporace zajímá spíše o další instagramový post, se TGR společně s režisérem a průkopníkem snowboardových filmů Mikem Hatchettem vzepřeli všem očekáváním a vrátili zpět každoroční snowboardový film. Snímek Flying High Again, v němž se představí stará dobrá parta jezdců, oslavuje to nejdůležitější ve snowboardingu: nabombenou partu riderů, pořádný soundtrack a nefalšovaný snowboarding!

BUSH DOOF 2023 aneb snowboardový mayhem z australského Thredbo

Zatímco my vyhlížíme tu pravou zimu, tak v Austrálii si zatím užívají poctivé jarní shredy. Druhý ročník akce “BUSH DOOF“ opět připravil neskutečnou podívanou plnou šílených kombíček na railech, kterou si my všichni zimní nedočkavci můžeme vychutnat pěkně z pohodlí domova a zasnít se na chvíli nad blížící se zimou. Cheers a brzy se vidíme opět na kopcích!