Dušan Kříž hostem u Tupých hran

Podcasteři Šimon Bartík a Tomáš Kroczk alias Tupý hrany si pozvali do svého studia v pražském bytě kapacitu českého snowboardingu, Dušana Kříže!

Naše prosba o hosty ze snb scény byla autory vyslyšena. Po nedávných Oba creators ( Terka a Ondra Bauerovi) a Evě Samkové, přichází do studia další hlava z českého snb rybníčku. Nebyl jim nikdo jiný než Dušan Kříž. A co bylo tématem?

Snowboarding, snowboarding, trochu lyže, snowboarding a Dušanův mentální koučink. Ve zkratce… No, trochu to rozvedeme. Dušan v podcastu rozkryl celou svojí cestu snowboardisty, až do bodu současnosti, kdy je právoplatným členem „Rusty Toothbrush crew“ a mentálním koučem. Na začátku zabrousil do historie, kdy přesedlal z lyží na snowboard. Pak přešla řeč k natáčení filmů a videopartů, např. v našem „Never Too Late“ a pod taktovkou „Kartáčků“. Dušan nezapomněl říct ani to, jak se k této světové crew dostal a jaké místo v crew momentálně má. Na závěr podcastu se kluci zeptali na pár otázek k Dušanové nové identitě mentálního kouče. No, zkrátka, doporučujeme si „Tupá hrany 17. díl s Dušanem poslechnout!

Na závěr musíme kluky Šimona s Tomášem pochválit za skvělou připravenost a přehled! Budeme se těšit na další super hosty ze světa SNB!

Přidej se do facebookové skupiny Tupých hran >>>>>>>

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor s Terkou a Ondrou Bauerem o snowboardingu a rodičovství

Ondra a Terka Bauerovic jsou jedni z nejtvořivějších lidí na české scéně a ještě k tomu dělají ze snowboardingu nejvíce sexy rodičovskou aktivitu pod sluncem. Přišel proto čas je vyzpovídat o tom, jak se změnil jejich snowboardový život s příchodem malého Erika. Mimo jiné došlo na spoustu dalších témat od jejich lifetime snowboardových tripů až po spolupráci s českým shopem Snowboard Zezula.

Report a galerie: Blackcomb.cz Jib Contest proběhl ve ski areálu Severka!

Dva týdny zpět se v beskydském ski areálu Severka sešla partička snowboardistů a lyžařů, aby veřejně projevila svou lásku k našim sportům a východu. Dnes vám z téhle akce servírujeme skvělý report od samotného hlavního pořadatele a srdcaře všech srdcařů Raďulla Vránky, který do akce vložil duši a společně s kámoši připravil jedinou snowboardovou akci letošní zimy na východě republiky!

Report z jubilejního 10. ročníku Wéna’s backyard jamu

Wéna Kutil už od roku 2013 dělá na své zahradě DIY závody. Za dobu existence těchto závodu se už dělo spoustu věcí. Proskakovalo se skrz stromy, gapovala se cesta, skákalo se na střechu stodoly nebo se lítalo na obřím corneru. Dnes už má Wéna na své zahradě opravdový snowpark a funkční vlek a tak letošní závod měl charakter spíše “big airu”. Na místě se sešla početná partička z čech i ze zahraničí. Dost bylo keců, pojď si dát tento report, který máme přímo od Wény.