Dušan Kříž hostem u Tupých hran

Podcasteři Šimon Bartík a Tomáš Kroczk alias Tupý hrany si pozvali do svého studia v pražském bytě kapacitu českého snowboardingu, Dušana Kříže!

Naše prosba o hosty ze snb scény byla autory vyslyšena. Po nedávných Oba creators ( Terka a Ondra Bauerovi) a Evě Samkové, přichází do studia další hlava z českého snb rybníčku. Nebyl jim nikdo jiný než Dušan Kříž. A co bylo tématem?

Snowboarding, snowboarding, trochu lyže, snowboarding a Dušanův mentální koučink. Ve zkratce… No, trochu to rozvedeme. Dušan v podcastu rozkryl celou svojí cestu snowboardisty, až do bodu současnosti, kdy je právoplatným členem „Rusty Toothbrush crew“ a mentálním koučem. Na začátku zabrousil do historie, kdy přesedlal z lyží na snowboard. Pak přešla řeč k natáčení filmů a videopartů, např. v našem „Never Too Late“ a pod taktovkou „Kartáčků“. Dušan nezapomněl říct ani to, jak se k této světové crew dostal a jaké místo v crew momentálně má. Na závěr podcastu se kluci zeptali na pár otázek k Dušanové nové identitě mentálního kouče. No, zkrátka, doporučujeme si „Tupá hrany 17. díl s Dušanem poslechnout!

Na závěr musíme kluky Šimona s Tomášem pochválit za skvělou připravenost a přehled! Budeme se těšit na další super hosty ze světa SNB!

Přidej se do facebookové skupiny Tupých hran >>>>>>>

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

11. ročník BCB Summer Jibbing proběhne již 15.-17.července

Tradiční a ojedinělá snowboard a freeski akce BCB Summer Jibbing v Janovičkách u Broumova proběhne třetí víkend v červenci a opět se můžeme těšit na pořádnou shredovačku v doprovodu parádní muziky, sportovních aktivit, doprovodného programu, výtečného jídla a pití. Pojďme se v této pozvánce podívat co nás čeká!

Kuba Hroneš a Láďa Hrstka v podcastu u Tupých hran

Dlouho jsme čekali na chvíli, kdy to přijde. A konečně je to tady. Kluci z Tupých hran vyzvali za “majk“ mladou snowboardovou naději našeho státečku Kubu Hroneše. A o čem si spolu povídali? To už si poslechněte v podcastu níže. V bonusové části se ke Kubovi přidal i Láďa Hrstka, tak podpořte kluky na HeroHero!