Dušan Kříž hostem u Tupých hran

Podcasteři Šimon Bartík a Tomáš Kroczk alias Tupý hrany si pozvali do svého studia v pražském bytě kapacitu českého snowboardingu, Dušana Kříže!

Naše prosba o hosty ze snb scény byla autory vyslyšena. Po nedávných Oba creators ( Terka a Ondra Bauerovi) a Evě Samkové, přichází do studia další hlava z českého snb rybníčku. Nebyl jim nikdo jiný než Dušan Kříž. A co bylo tématem?

Snowboarding, snowboarding, trochu lyže, snowboarding a Dušanův mentální koučink. Ve zkratce… No, trochu to rozvedeme. Dušan v podcastu rozkryl celou svojí cestu snowboardisty, až do bodu současnosti, kdy je právoplatným členem „Rusty Toothbrush crew“ a mentálním koučem. Na začátku zabrousil do historie, kdy přesedlal z lyží na snowboard. Pak přešla řeč k natáčení filmů a videopartů, např. v našem „Never Too Late“ a pod taktovkou „Kartáčků“. Dušan nezapomněl říct ani to, jak se k této světové crew dostal a jaké místo v crew momentálně má. Na závěr podcastu se kluci zeptali na pár otázek k Dušanové nové identitě mentálního kouče. No, zkrátka, doporučujeme si „Tupá hrany 17. díl s Dušanem poslechnout!

Na závěr musíme kluky Šimona s Tomášem pochválit za skvělou připravenost a přehled! Budeme se těšit na další super hosty ze světa SNB!

Přidej se do facebookové skupiny Tupých hran >>>>>>>

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Top výstupy za květen

Květen utekl jak voda a někteří z vás během tohoto měsíce využívali posledních sněhových fleků nebo ti štastnější vyrazili otevřít jarní sezónu na ledovce. U nás na Freeridu jsme v květnu nenechali nic náhodě a pilně jsme plodili články a různé výstupy. Mapovali jsme za vás scénu a přinášeli vám salvu skvělého materiálu. Ještě naposledy dáme šanci top výstupům, které tento jarní měsíc vyšly. Tady jsou!

Aleš Tomsa se rozmluvil o svých projektech u Tupých hran

Nový díl Tupých hran je tady a do ještě vyhřátého křesla po Dušanovi usedá další snb rider - Aleš Tomsa!

Nahlédnutí na Mammoth mountain v rámci akce Red Bull Recharged

Internet poslední dobou zaplavila salva videí a fotek z Kalifornie. Konkrétně z Mammoth mountain, kde proběhla akce od Red Bullu jménem Recharged, kterou má na starosti Mark McMorris a Ben Ferguson. A o co jednalo?