Dušan Kříž v The Crap Show Laax 2018 #5

Nejlepší evropský snowpark v Laaxu hostil jarní session od magazínu Pleasure a na místě byla i parta, která stojí za místní sérií The Crap Show. Než odstartuje nová sezóna, dáme si ještě jarní záběry v rámci letošního 5. dílu. V něm se nám ukáže i Dušan Kříž.

Dušan se zařadil mezi světová jména, která dorazila na Pleasure Spring Session do švýcarského Laaxu. V 5. dílu The Crap Show se tak vrátíme o půl roku zpět a zavzpomínáme na jarní sluníčko, ale i na švýcarský déšť. Společnost nám bude dělat nejen Dušan Kříž, ale i James Niederberger, Lude Billtoft, Markus Keller, Kevin Backstrom, Sebbe De BuckJonas Hasler, mladíček Nico Bondi, Luca Kuppelwieser, Menduri Stecher, Elio Fumagalli, Florian Fischer a Benny Urban. Užijte si to a těšte se na nový ročník této oblíbené show.

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor s Kubou Hronešem o letošním The Nines 2023!

Akci The Nines, která každoročně ohromí celý svět freestyle sportů svým kreativním a megalomanským set upem letos poprvé navštívil i český snowboardista Jakub Hroneš. Jaké to bylo snídat cab 1440 a hrát extrémní duet na flétnu s Šimbou a mnohem více se dočtete v dnešním rozhovoru!

Již tuto sobotu se bude opět skákat do Vltavy během akce COOLIFE FEST!

Pro všechny, kteří by rádi započali léto ve velkém stylu, zde máme skvělou příležitost! V sobotu 27. května přijďte na Smíchovskou náplavku v Praze a zažijte jedinečnou show plnou DJ´s a freestyle sportů, včetně snowboardingu a freeskiingu. Bude se totiž opět skákat z konstrukce stojící uprostřed Vltavy a my pro vás dokonce máme tři volné místa!