Dušan Kříž v The Crap Show Laax 2018 #5

Nejlepší evropský snowpark v Laaxu hostil jarní session od magazínu Pleasure a na místě byla i parta, která stojí za místní sérií The Crap Show. Než odstartuje nová sezóna, dáme si ještě jarní záběry v rámci letošního 5. dílu. V něm se nám ukáže i Dušan Kříž.

Dušan se zařadil mezi světová jména, která dorazila na Pleasure Spring Session do švýcarského Laaxu. V 5. dílu The Crap Show se tak vrátíme o půl roku zpět a zavzpomínáme na jarní sluníčko, ale i na švýcarský déšť. Společnost nám bude dělat nejen Dušan Kříž, ale i James Niederberger, Lude Billtoft, Markus Keller, Kevin Backstrom, Sebbe De BuckJonas Hasler, mladíček Nico Bondi, Luca Kuppelwieser, Menduri Stecher, Elio Fumagalli, Florian Fischer a Benny Urban. Užijte si to a těšte se na nový ročník této oblíbené show.

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

O víkendu proběhne Horsefeathers Sneak the Tweak na Mölltalu!

I když v Česku už je léto v plném proudu, tak u rakouských kolegů za hranicemi si stále můžeme užívat zimní radovánky naplno! A ještě ke všemu ve zcela novém Horsefeathers snowparku na ledovci Mölltal! Slavnostní opening proběhne v sobotu 11. května! Vidíme se tam!!!