Dvě stě čtrnáctý díl - upoutávka

Už dnes ve středu 22. října na vás čeká od 22:05 hodin na TV Nova Sport již 214. díl pořadu Element. A na co se můžete těšit?

Pravidelný pořad o freestyleových sportech vysílaný každou středu a sobotu na TV Nova SportTV Nova Fanda. Už 214. díl můžete sledovat v premiéře dnes 22.10. od 22:05 na TV Nova Sportv sobotu 25.10. od 14:15 na TV Nova Fanda. Dnes začneme otevřením ledovce Kaunertal v Rakousku, zastavíme se také na BMXové akci Red Bull Dreamline, kterou vyhrál Ryan NyquistTravis Pastrana se nám předvede jako vítěz závodu Red Bull Straight Rhytm. Představíme vám také nový český freerideový projekt Milvoll: Cesta je cíl. Měsíční soutěž o skvělé ceny stále běží, zapojte se a vybavte se jako jezdci z našeho pořadu.

Další zajímavé články

Honza Kaňůrek I První skoky a graby na snowboardu - Tricktip

Honza ''Kaňus''Kaňůrek vám ve svém nejnovějším snowboardovém tutoriálu vysvětlí a názorně předvede, jak proletět skok rovně a poté bezpečně přistát do dopadu. Jelikož autorem tohoto skvělého tutoriálu je král snowboardových bavičů, tak očekávejte hromadu vtípků a zábavných momentů. Pohodlně se usaďte a dávejte pozor, protože vás čeká životní lekce rovného skákání.

Štrbské pleso Best trick session 2019 - report a video

V jediném snowparku ve Vysokých Tatrách se 9.3.2019 uskutečnila skvěla akce Best trick session. Celá akce byla hlavně o tom, aby se nadšenci snowparků, snowboardingu i freeskiingu potkali a zajezdili si společně v super atmosféře.

Skvělá akce Never Summer 2019 & Monkey Race se blíží

Rok se s rokem sešel a to znamená, že je tady opět závěrečná akce na Krakonošově zahrádce Never Summer 2019 & Monkey Race. Tato oslava snowboardingu a freeskiingu a zároveň legendární ukončení zimní sezóny proběhne v již všem známém pohodovém duchu v prostředí krásných Dvoraček a to v sobotu 30.3.2019.