Dvě stě čtrnáctý díl - upoutávka

Už dnes ve středu 22. října na vás čeká od 22:05 hodin na TV Nova Sport již 214. díl pořadu Element. A na co se můžete těšit?

Pravidelný pořad o freestyleových sportech vysílaný každou středu a sobotu na TV Nova SportTV Nova Fanda. Už 214. díl můžete sledovat v premiéře dnes 22.10. od 22:05 na TV Nova Sportv sobotu 25.10. od 14:15 na TV Nova Fanda. Dnes začneme otevřením ledovce Kaunertal v Rakousku, zastavíme se také na BMXové akci Red Bull Dreamline, kterou vyhrál Ryan NyquistTravis Pastrana se nám předvede jako vítěz závodu Red Bull Straight Rhytm. Představíme vám také nový český freerideový projekt Milvoll: Cesta je cíl. Měsíční soutěž o skvělé ceny stále běží, zapojte se a vybavte se jako jezdci z našeho pořadu.

Další zajímavé články

Dorazí vlny na Surfchamp?

Již čtvrtý den přímo na místě dění sledujeme měnící se podmínky na nadcházející Quiksilver & Roxy Czech and Slovak Surfing Championship. Máme pro vás exkluzivní dlouhodobou předpověď, ve které se dozvíte, jestli dorazí do francouzského Seignosse nějaký výraznější swell a opět se bude závodit o králě českýho surfingu!

Short Australian surf trip

Pětidenní roadtrip po pobřeží Austrálie okolo Goaldcoastu. Jak se to vlastně všechno seběhlo? Jak se taková socka, jako jsem já, mohla dostat takhle daleko?

Snowboarding se už zase přesouvá na jižní polokouli!

Opět je tady období roku, kdy se snowboarding přesouvá ze severu na jih. Australský resort Perisher je rozhodně jedním z těch nejlepších, a proto není divu, že tam mají velkou snowboardovou základnu, ke které se každým rokem přidávají snowboardisti z celého světa. Kameraman Tom Hannam dal dohromady edit z loňských záběrů, ve kterém se vám představí ti nejlepší z nejlepších.