Dvě stě čtrnáctý díl - upoutávka

Už dnes ve středu 22. října na vás čeká od 22:05 hodin na TV Nova Sport již 214. díl pořadu Element. A na co se můžete těšit?

Pravidelný pořad o freestyleových sportech vysílaný každou středu a sobotu na TV Nova SportTV Nova Fanda. Už 214. díl můžete sledovat v premiéře dnes 22.10. od 22:05 na TV Nova Sportv sobotu 25.10. od 14:15 na TV Nova Fanda. Dnes začneme otevřením ledovce Kaunertal v Rakousku, zastavíme se také na BMXové akci Red Bull Dreamline, kterou vyhrál Ryan NyquistTravis Pastrana se nám předvede jako vítěz závodu Red Bull Straight Rhytm. Představíme vám také nový český freerideový projekt Milvoll: Cesta je cíl. Měsíční soutěž o skvělé ceny stále běží, zapojte se a vybavte se jako jezdci z našeho pořadu.

Další zajímavé články

Burton je tu s montáží 19 Bails, One World z nově vznikajícího filmu!

Pokud se k vám tahle informace stále nedostala, tady jí máte v celé své kráse: Burton maká na novém filmu! Jmenovat se bude One World a my věříme, že to bude bomba, kterou vám doufejme budeme moct představit premiérově i v ČR. Mrkejte na novou crash montáž, která napoví, že film bude rozhodně stát za to!

Světové surfspoty za času Corony - část 4. (Srí Lanka & Bali)

Ve čtvrtém dílu našeho seriálu o světových sufrspotech v dobách koronavirových očima našinců se podíváme do dvou Čechy hojně navštěvovaných destinací, a to slovy dvou známých postav naší surfové scény. Otík Oliva nám poslal info o Srí Lance a Honza Klvaňa aka Paruka z Bali.

One Shot: Matěj Novák by Tereza Vlková

Na surf sekci Freeridu vám ode dneška přinášíme (staro)novou rubriku ONE SHOT, ve které vždy detailně přiblížíme jednu zajímavou fotku, ať už z jezdecké nebo fotografické stránky. O pár vět k prvnímu kousku této rubriky jsme poprosili Matěje Nováka a Terku Vlkovou, kteří ve svém "domácím" Špáňu pořídili tuhle big wave fotku. Děkujeme!