Dvě stě čtrnáctý díl - upoutávka

Už dnes ve středu 22. října na vás čeká od 22:05 hodin na TV Nova Sport již 214. díl pořadu Element. A na co se můžete těšit?

Pravidelný pořad o freestyleových sportech vysílaný každou středu a sobotu na TV Nova SportTV Nova Fanda. Už 214. díl můžete sledovat v premiéře dnes 22.10. od 22:05 na TV Nova Sportv sobotu 25.10. od 14:15 na TV Nova Fanda. Dnes začneme otevřením ledovce Kaunertal v Rakousku, zastavíme se také na BMXové akci Red Bull Dreamline, kterou vyhrál Ryan NyquistTravis Pastrana se nám předvede jako vítěz závodu Red Bull Straight Rhytm. Představíme vám také nový český freerideový projekt Milvoll: Cesta je cíl. Měsíční soutěž o skvělé ceny stále běží, zapojte se a vybavte se jako jezdci z našeho pořadu.

Další zajímavé články

Youtuber a snowboardista Ståle Sandbech se hlásí z Nového Zélandu

Známý a krásný viking Ståle Sandbech se vydal do země Hobitů na dobrodružnou výpravu za snowboardingem a klasicky to musí mít zdokumentované ve svém Vlogu, protože být youtuberem je prý moderní a Ståle nemůže být pozadu, haha.

PARTYLAPS 3.0 od Brage Richenberga je neskutečná podívaná!

Brage Richenberg a jeho parťáci nás na konci každé sezóny zásobují kvalitním editem, který má trochu delší stopáž, a který se vyznačuje tím, že v něm možná najdete víc pádů, než odjetých triků a víc party záběrů, než byste možná čekali. Je to každopádně neskutečná podívaná, kterou doporučujeme každému fandovi snowboardové filmografie!

Éire, země zaslíbená!

SURFR blog má novej přírůstek! Nebo spíš staronovej, jelikož Jirka už několik článků psal, ale teprve teď jsme tomu dali pořádnej kabát. Vítejte u prvního příspěvku na blogu Gigi´s od Jirky Změlíka. Jak už z názvu vyplývá, podíváme se do Irska. Země, která nepatří mezi klasický, profláklý místa na surf trip. Přesto tam budete chtít po dočtení těhle řádků okamžitě vyrazit.