Eric Beauchemin vítězem GoSki Summer Rail Jamu 2016

Tento víkend proběhla v Pekingu akce GoSki Summer Rail Jam 2016, na kterou dorazilo plna zajímavých jmen světového snowboardingu. V porotě se objevil Eero Ettala, na railech pak Eric Beauchemin, Sean Ryan, Dominik Wagner, Ethan Morgan, Shaun Murphy a plno dalších. Na zajímavém setupu porotu nejvíce zaujal Eric Beauchemin, který si odnesl prvenství a příjemnou odměnu. 

Akce, která oslavila roční výročí vítězství při výběru místa pro Zimní olympijské hry 2022, přilákala okolo 6000 diváků a v Číně zpropagovala snowboarding i dál díky TV přenosu a live streamingu. 

Zde jsou výsledky a oficiální video z GoSki Summer Rail Jam 2016.

Výsledky:
1. Eric Beauchemin (USA)
2. Sean Murphy (USA)
3. Ryusei Takahashi (JPN)
4. Sean Ryan (USA)
5. Jacco Bos (NLD)
6. Yuya Akado (JPN)

Další zajímavé články

Opening parku na zahradě Wény Kutila proběhne již tento víkend

Wéna pilně kutil až si vykutil poctivý snowpark na své zahradě. Prý přišel čas otevřít brány pro veřejnost a pozvat riders, který se nebojí poprat se s velmi rychlým setupem. Opening je dvoudenní, takže si udělej čas a vyraž k Wénovi poshredit na zahradu a navíc v tomto článečku dostaneš všechny důležitý informace. Takže čti pozorně!

Testovačka “Test The Best“ by Snowboard Zezula již tento víkend!

Již tento víkend se na Červenohorském sedle v Hrubém Jeseníku rozběhne pořádná testovačka snowboardového a freeski gearu pod taktovkou Snowboard Zezula. Součástí bude i lavinový kurz za krásný peníz, tak neváhej a vyraz se tam podívat! Podmínky budou v topu, sluníčko a krásná zima!

Halldor Helgason představuje světu jeho “KOZY“!

Halldor Helgason nám představuje jeho KOZY. Mohlo by se zdát, že vám věšíme bulíky na nos, ale to bychom si vážně nedovolili. Halldor má prostě smysl pro humor i v češtině. Pojďte se mrknout, jak to doopravdy je!