Everybody, Everybody - Gabe Ferguson Full Part

Gabe Ferguson je dalším jezdcem, který se objevil ve filmu „Everybody, Everybody“ a jeho part nás teda dost baví a doufáme, že se zalíbí i vám. Gabe má neskutečný styl v rampě a backcountry, což dokazuje i svým posledním trikem ve svém full partu, kde vyzval fakt obrovský gap! No koukněte sami.


Komu by nestačil Gabův part, tak si dejte ještě kreativní nadílku od Reneho Rinnekangase.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Film "Flying High Again" vrací snowboardingu duši!

Ve světě, kde se snowboardové korporace zajímá spíše o další instagramový post, se TGR společně s režisérem a průkopníkem snowboardových filmů Mikem Hatchettem vzepřeli všem očekáváním a vrátili zpět každoroční snowboardový film. Snímek Flying High Again, v němž se představí stará dobrá parta jezdců, oslavuje to nejdůležitější ve snowboardingu: nabombenou partu riderů, pořádný soundtrack a nefalšovaný snowboarding!

BUSH DOOF 2023 aneb snowboardový mayhem z australského Thredbo

Zatímco my vyhlížíme tu pravou zimu, tak v Austrálii si zatím užívají poctivé jarní shredy. Druhý ročník akce “BUSH DOOF“ opět připravil neskutečnou podívanou plnou šílených kombíček na railech, kterou si my všichni zimní nedočkavci můžeme vychutnat pěkně z pohodlí domova a zasnít se na chvíli nad blížící se zimou. Cheers a brzy se vidíme opět na kopcích!