Exkluzivní online premiéra NEVER TOO LATE MOVIE na Redbull.cz!

Máme pro vás vánoční dárek! Právě dnes na Boží hod od 15 hodin si můžete vychutnat náš film NEVER TOO LATE MOVIE v celé délce! Pozor, možnost je exkluzivně jen na 24 hodin, tak pojďte na to!

Exkluzivní 24h online premiéra na Redbull.cz proběhla od 25.12. 15.00 hodin do 26.12. 15.00 hodin. O dalších možnostech jak si film v plné délce vychutnat vás budeme už brzy informovat. DĚKUJEME ZA POZORNOST A PŘÍZEŇ!

Většina z vás určitě ví, že jsme během roku 2017 natáčeli po delší době nový plnometrážní česko-​slovenský snowboardový film, který dostal jméno NEVER TOO LATE MOVIE.

Během minulých týdnů proběhla dlouhá premiérová tour, v rámci které jsme navštívili 12 českých a slovenských měst a promítačky proběhly i v Polsku a dokonce v kanadském Whistleru. Celkem tak film už mohlo vidět kolem 4000 lidí a my jsme za tenhle zájem mega vděční! 

Teď už ale dáváme možnost vám všem, kdo jste žádnou z premiér nestihli nebo se na film chcete podívat v klidu na svém počítači nebo televizi v teple domova. To vše díky exkluzivní 24h online premiéře na Redbull.cz! Film bude pro všechny zdarma k vidění na tomhle odkazu nebo níže v článku přesně den, tedy do 26. ledna 15.00 hodin.

Nebudeme to protahovat, naložte si bramborovej salát, cukroví, dolejte svařák a pojďte si užít NEVER TOO LATE MOVIE! Pozn.: Určitě si zapněte HD verzizvuk na max, abyste si mohli film vychutnat na 100%!

Užijte si to a krásný svátky!
Never Too Late Movie, Freeride.cz & Inmove Films crew

P.S.: Děkujeme našim parťákům za support, bez kterého bychom projekt nikdy nemohli dokončit: Horsefeathers Clothing, Snowboard Zezula, Vans, Bataleon Snowboards, Flow Snowboarding, Red Bull, Mercedes-​Benz, Fujifilm, Nev-​Dama, Fomei, Pieps, Samosebou.cz, Jack Daniel's a samozřejmě všem, kdo podpořili náš film během crowdfundingové kampaně na Hithitu!

Další zajímavé články

Rusty Toothbrush - Poveri Noi movie - Team Week

I dnes tu máme Dušana Kříže, který minulou zimu natáčel s naší oblíbenou partou Rusty Toothbrush jejich nový film Poveri Noi. Společně toho zažili hodně. Třeba dubnový Team Week ve Francii. Právě ten si dnes dáme.

Dušan Kříž v The Crap Show Laax 2018 #5

Nejlepší evropský snowpark v Laaxu hostil jarní session od magazínu Pleasure a na místě byla i parta, která stojí za místní sérií The Crap Show. Než odstartuje nová sezóna, dáme si ještě jarní záběry v rámci letošního 5. dílu. V něm se nám ukáže i Dušan Kříž.

Oakley Week x Mammoth by Stale Sandbech

Loňský Oakley Week v kalifornském resortu Mammoth Mountain byl setkáním skvělých lidí a úžasného snowboardingu. Stale Sandbech na něm nemohl chybět a tady je další rekapitulace z editorského pera Drewa Hastingse.