Exkluzivní online premiéra NEVER TOO LATE MOVIE na Redbull.cz!

Máme pro vás vánoční dárek! Právě dnes na Boží hod od 15 hodin si můžete vychutnat náš film NEVER TOO LATE MOVIE v celé délce! Pozor, možnost je exkluzivně jen na 24 hodin, tak pojďte na to!

Exkluzivní 24h online premiéra na Redbull.cz proběhla od 25.12. 15.00 hodin do 26.12. 15.00 hodin. O dalších možnostech jak si film v plné délce vychutnat vás budeme už brzy informovat. DĚKUJEME ZA POZORNOST A PŘÍZEŇ!

Většina z vás určitě ví, že jsme během roku 2017 natáčeli po delší době nový plnometrážní česko-​slovenský snowboardový film, který dostal jméno NEVER TOO LATE MOVIE.

Během minulých týdnů proběhla dlouhá premiérová tour, v rámci které jsme navštívili 12 českých a slovenských měst a promítačky proběhly i v Polsku a dokonce v kanadském Whistleru. Celkem tak film už mohlo vidět kolem 4000 lidí a my jsme za tenhle zájem mega vděční! 

Teď už ale dáváme možnost vám všem, kdo jste žádnou z premiér nestihli nebo se na film chcete podívat v klidu na svém počítači nebo televizi v teple domova. To vše díky exkluzivní 24h online premiéře na Redbull.cz! Film bude pro všechny zdarma k vidění na tomhle odkazu nebo níže v článku přesně den, tedy do 26. ledna 15.00 hodin.

Nebudeme to protahovat, naložte si bramborovej salát, cukroví, dolejte svařák a pojďte si užít NEVER TOO LATE MOVIE! Pozn.: Určitě si zapněte HD verzizvuk na max, abyste si mohli film vychutnat na 100%!

Užijte si to a krásný svátky!
Never Too Late Movie, Freeride.cz & Inmove Films crew

P.S.: Děkujeme našim parťákům za support, bez kterého bychom projekt nikdy nemohli dokončit: Horsefeathers Clothing, Snowboard Zezula, Vans, Bataleon Snowboards, Flow Snowboarding, Red Bull, Mercedes-​Benz, Fujifilm, Nev-​Dama, Fomei, Pieps, Samosebou.cz, Jack Daniel's a samozřejmě všem, kdo podpořili náš film během crowdfundingové kampaně na Hithitu!

Další zajímavé články

Na ledovci Kaunertal vyroste nejdelší evropský park o délce 2km

Z Rakouská k nám dorazila nová zpráva, že na ledovci Kaunertal má letos na jaře vyrůst nejdelší evropská snowparková lajna #NATURERUN o neskutečné délce celých dvou kilometrů. Pojďme se teď společně podívat na předběžnou animaci tohohle evropského unikátu a přiblížit si celkový setup snowparku.

Report: Snickers Europa Cup & MČR v rámci SNOWBOARD ZEZULA Tour 2019

O minulém víkendu proběhl v Peci pod Sněžkou Snickers Europa Cup 2019 a následně Mistrovství ČR v podobně posledního závodu Snowboard Zezula Tour 2019. Po prvních dvou závodech ve Vítkovicích a Deštném v Orlických horách, se tak závodní dění přesunulo do Pece pod Sněžkou.

Mentally Sound - Feat. Scotty Lago

Nový díl ze série plné elektro hudby a solidního snowparkového ježdění je venku. Za sérií videí Mentally Sound stojí Asher Humphreys a Sy Moran, ke kterým se tentokrát přidá legenda Scotty Lago a klucí vám společně naservírují stylovou nálož pořádného snowboardingu.