First Layer Switzerland - Movie by Vans Snow

Evropský team značky Vans nám v minulých letech přinesl již dvakrát projekt First Layer. V prvním jsme se podívali do Japonska, v druhém do Ruska a dnes je tady třetí pokračování, které nás vezme do jedné z nejúžasnější evropské země, do Švýcarska.

Když se v jednom projektu setká takhle silná sestava, musí být všem jasné, že půjde o něco vyjímečného. První dva díly nás už dokázali uchvátit. Poprve Japonsko, podruhé Rusko, třetí díl pak ukáže umění evropského teamu Vans v úžasných horách Švýcarska. Sice se nejedná o delší stopáž, ale proč to prodlužovat, když se kvalitní materiál dokáže dostat i do krátké verze. Užijte si následujících necelých deset minut úžasného ježdění a nechte se navnadit Vans Snow teamem na blížící se sněhovou nadílku a sezónu 18/​19.

Riders: Arthur Longo, Victor De Le Rue, Markus Keller, Alek Oestreng, Nils Arvidsson, Enni Rukajarvi, Benny Urban, Sparrow Knox a Valérian Ducourtil

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Youtuber a snowboardista Ståle Sandbech se hlásí z Nového Zélandu

Známý a krásný viking Ståle Sandbech se vydal do země Hobitů na dobrodružnou výpravu za snowboardingem a klasicky to musí mít zdokumentované ve svém Vlogu, protože být youtuberem je prý moderní a Ståle nemůže být pozadu, haha.

PARTYLAPS 3.0 od Brage Richenberga je neskutečná podívaná!

Brage Richenberg a jeho parťáci nás na konci každé sezóny zásobují kvalitním editem, který má trochu delší stopáž, a který se vyznačuje tím, že v něm možná najdete víc pádů, než odjetých triků a víc party záběrů, než byste možná čekali. Je to každopádně neskutečná podívaná, kterou doporučujeme každému fandovi snowboardové filmografie!

Hotzone.tv Park Opening Hintertux slaví letos patnácté výročí

Už se nám to pomalu blíží! Je tady začátek srpna a za dva měsíce už se můžeme těšit na známý snowpark opening na rakouském ledovci Hintertux. Letos však nebude jen tak ledajaký, jelikož se bude slavit patnácté výročí od vůbec prvního Hintertux snowpark openingu! Pojďme se tedy společně podívat, na co se můžeme těšit letos.