First Layer Switzerland - Movie by Vans Snow

Evropský team značky Vans nám v minulých letech přinesl již dvakrát projekt First Layer. V prvním jsme se podívali do Japonska, v druhém do Ruska a dnes je tady třetí pokračování, které nás vezme do jedné z nejúžasnější evropské země, do Švýcarska.

Když se v jednom projektu setká takhle silná sestava, musí být všem jasné, že půjde o něco vyjímečného. První dva díly nás už dokázali uchvátit. Poprve Japonsko, podruhé Rusko, třetí díl pak ukáže umění evropského teamu Vans v úžasných horách Švýcarska. Sice se nejedná o delší stopáž, ale proč to prodlužovat, když se kvalitní materiál dokáže dostat i do krátké verze. Užijte si následujících necelých deset minut úžasného ježdění a nechte se navnadit Vans Snow teamem na blížící se sněhovou nadílku a sezónu 18/​19.

Riders: Arthur Longo, Victor De Le Rue, Markus Keller, Alek Oestreng, Nils Arvidsson, Enni Rukajarvi, Benny Urban, Sparrow Knox a Valérian Ducourtil

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Vyraž v březnu na legendární Nitro Camp Rejdice

Od Záji nám do redakce dorazila pozvánka na legendární Nitro Camp Rejdice, kterým prošla snad celá česká snowboardová scéna. O tom, že legendární bude i tenhle ročník není pochyb, protože na vyladěný park dohlédne sám Zája a o coaching se postará nabitá parta! Více info přímo od Záji níže.

FreerideTV: Jak vybrat bundu & kalhoty na snowboard?

V dalším díle pořadu "Jak na to" si necháme od expertů z TempleStore.cz poradit, jak vybrat technickou bundu a technické kalhoty na snowboard. Videem vás provede sám Míra Bůbal, který za celým TempleStorem stojí. Video je delší, ale máte tak jistotu, že se dozvíte snad úplně všechno, co je při výběru bundy a kalhot potřeba.

Short Film “Ruckus II“ - Street a backcountry v pravém slova smyslu

Viděli jste už poměrně nový, krátký snowboardový film “Ruckus II“, který se nedávno dostal na světlo světa na youtube kanálu Shredbots? Jestli ne, tak je na čase to změnit! Za filmem stojí novozélandský rider Carlos Garcia Knight a ve filmu to pořádně zabil a nebyl vůbec jediný. Dále uvidíte zabíjet ridery jako je JJ Rayward, Zak Hale, Kevin Backstrom a další! Pohodlně se usaďte a koukněte na tuhle pecku natočenou na Novém Zélandu a v Severní Americe. Nebudete toho litovat!