First Layer Switzerland - Movie by Vans Snow

Evropský team značky Vans nám v minulých letech přinesl již dvakrát projekt First Layer. V prvním jsme se podívali do Japonska, v druhém do Ruska a dnes je tady třetí pokračování, které nás vezme do jedné z nejúžasnější evropské země, do Švýcarska.

Když se v jednom projektu setká takhle silná sestava, musí být všem jasné, že půjde o něco vyjímečného. První dva díly nás už dokázali uchvátit. Poprve Japonsko, podruhé Rusko, třetí díl pak ukáže umění evropského teamu Vans v úžasných horách Švýcarska. Sice se nejedná o delší stopáž, ale proč to prodlužovat, když se kvalitní materiál dokáže dostat i do krátké verze. Užijte si následujících necelých deset minut úžasného ježdění a nechte se navnadit Vans Snow teamem na blížící se sněhovou nadílku a sezónu 18/​19.

Riders: Arthur Longo, Victor De Le Rue, Markus Keller, Alek Oestreng, Nils Arvidsson, Enni Rukajarvi, Benny Urban, Sparrow Knox a Valérian Ducourtil

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Rozhovor: Dušan Kříž o ježdění s Rusty Toothbrush a filmu „Hijinks“

Dušan Kříž je bezpochyby momentálně jedním z nejvíce viditelných českých jezdců, jak na naší snowboardové scéně, tak i na té celosvětové. To potvrzuje i jeho přítomnost ve videích s partou Rusty Toothbrush. V novém rozhovoru jsme Dušana vyzvali, ať nám povypráví, jak probíhalo natáčení nejnovějšího projektu “Hijinks“ a mimo to od nás Dušan dostal také hromadu dalších zajímavých filosofických dotazů, haha.

StaleLIFE - Ståle to roztočil do nových směrů na Prime Park Sessions

Vypadá to, že na snowboardové scéně se to opět začíná točit do nových směrů. Ståle Sandbech, Torgeir Bergrem a kameraman Spenny se vydali na výlet do té nejlepší Zoo na světě. Samozřejmě, že je řeč o snowparku na rakouském ledovci Stubai.

Zoltán Strcuľa a další to zabili na streetu ve videu „Pinot Grigio“

Pinot Grigio je první snowboardový film z dílny Notion, ale i tak se teda dost povedl. Mezi nabitou sestavu zahraničních riderů jako je Max de Vries, Kasper de Zoete nebo třeba Bart Falhaber se dostal i náš skoro “maďarský“ kolega Zoltán Strcuľa. Tato slávou nabitá a vínem poháněná skupina se vydala do vzdáleného Finska a nedalekého rakouska osedlat nemálo streetových railů. Jestli se jim to povedlo se dozvíte níže ve videu.