Folokopedas movie + rozhovor s Kartmanem

Minulý týden proběhla pražská premiéra filmu Folokopedas, který se natáčel při tripu české party do kalifornského resortu Big Bear. Jelikož je Folokopedas movie už i online a nás zajímaly podrobnosti tohoto výletu, neváhali jsme vyzpovídat jednoho z představitelů a přinést vám tento snímek i na našich stránkách. Pár otázek dostal Kartman. Check it...

Ahoj ty kluku, jak je po premiéře?

Nazdaaar Majku, no co na to říct hehe druhej den trochu hell, ale nemůžu si stěžovat :). Klub ve fullu, video bomba a most legendary tombola Adama Rošťáka ve stropu, mejdan jak ma bejt :))).

Po shlédnutí týhle dvacetiminutovky musím uznat, že to musel bejt teda super podnik, vyrazit v týhle sestavě do Ameriky. Kdo s tím přišel, kdy jste letěli, na jak dlouho a jaká vlastně byla kompletní sestava party?

Bear Mountain byl můj takovej dětskej sen, od začátku, co sem si čuchnul ke shredu hehe :) a troufnu si říct, že i zbytku posádky . Nějak jsme se o tom začali bavit s felazz a nakonec se to ňák dalo dohromady. Pořešila se letenka, kára, bydlení a bylo hotovo. Letěli jsme začátkem února, vraceli jsme se začátkem dubna, takže dva měsíce nejlepšího všeho :). Kompletní parta byla já, Štěpán Rokos, Aleš Tomsa, Roman Kuřil, Michal Chuděj, Jakub Petrásek a Michal Biša. 

Cílem byl Bear, co říkáš na tenhle vyhlášenej resort?

Nic lepšího zatím neznám. Jednoduše řečeno RÁÁÁÁÁJ NA ZEMI.

Park něčím překvapil nebo si ho měl nakoukanej z editů a jen se těšil, až si v něm zajezdíš?

Samozřejmě jsem měl překážky najetý z videí, takže sem ňák tak tušil, co mě čáka :), ale první dojem, co sem jel na lanovce? Nestačil jsem se divit! Království top rakety! Dětskej sen splněnej! 

Kde jste se tam zabydleli? Najít tam azyl bylo easy nebo jste narazili na překážky?

Bydleli jsme asi 15 minut od resortu, dostali jsme od kamarádky kontakt na místního shreďáka (Jake Schaible), Aleš se s ním dostal do kontaktu a bylo vše zařízeno. Takže easy. 

Byli jste v Kalifornii, nemohli jste si nechat ujít základní body – Venice, Las Vegas,... hlavně tam jste si to pořádně užili. Nějaký střípky z natáčení?

Venice super místo, jedno z nejlepších, kde sem byl. Las Vegas ani nemluvím, totální divočina. No a střípky z natáčení? To snad ani nemůžu říct :))))). 

Baví mě ten střih po Vegas. Mejdan, mejdan a pak střih a parta naskládaná v autě a v chillu :). I to ježdění muselo být dost náročný. Co se dá v Bearu dělat, když máš po parádním snowboardovém dnu a najednou před sebou zbytek dne?

Po ježdění jsme dávali většinou chill a piváky :). Měli jsme u baráku místní sk8park, takže jsme šli občas poskejtovat, ale po tom celém dni ježdění je člověk tak vyřízenej, že si chce dát jídlo a dvacet haha :), ale dá se toho dělat spousta, jako kdekolik jinde, skejtovat, grilovat, chillovat u jezera, a tak různě :). Prostě vše, co tě napadne, je to velkej resort. 

Na závěr pár záběrů s vyhlášenejma Gremlinama. Vás tahle crew evidentně hodně pobavila. Navázání nějakých kontaktů? Jací kluci jsou takhle face to face?

Pro mě to bylo životní setkání :). Hlavně s Magoonem :). Hnedka nás uvítal hlavní boss Gremlinz party THEKID a rovnou nás vzal na exkurzi do legendárního GBP busu :))). Zvali nás dokonce i na GBP Gamez, ale v tu dobu jsme letěli bohužel už zpět do ČR :(. Doufejme, že se co nejdřív zase někde střetneme! GBP GBP GBP! 

Díky Kartmane za tvůj čas a jen tak něco na závěr?

Milujte se, smějte se a vidíme se na horách! Peace.

Teď už se pohodlně usaďte, Folokopedas právě startuje.

Další zajímavé články

Rusty Toothbrush - Poveri Noi movie - Team Week

I dnes tu máme Dušana Kříže, který minulou zimu natáčel s naší oblíbenou partou Rusty Toothbrush jejich nový film Poveri Noi. Společně toho zažili hodně. Třeba dubnový Team Week ve Francii. Právě ten si dnes dáme.

Dušan Kříž v The Crap Show Laax 2018 #5

Nejlepší evropský snowpark v Laaxu hostil jarní session od magazínu Pleasure a na místě byla i parta, která stojí za místní sérií The Crap Show. Než odstartuje nová sezóna, dáme si ještě jarní záběry v rámci letošního 5. dílu. V něm se nám ukáže i Dušan Kříž.

Oakley Week x Mammoth by Stale Sandbech

Loňský Oakley Week v kalifornském resortu Mammoth Mountain byl setkáním skvělých lidí a úžasného snowboardingu. Stale Sandbech na něm nemohl chybět a tady je další rekapitulace z editorského pera Drewa Hastingse.