Fotoreport z Burton Launch Party 2019 v Praze

Ve čtvrtek 11. října proběhla v pražském obchodě Burton Store ve Vodičkově ulici akce Burton Launch Party 2019, v rámci které byla představena kolekce Burton Snowboards na nadcházející sezónu. Mrkněte se zatím na fotogalerku od Honzy Fučíka a těšte se na videoreport od FreerideTV!

Česká distribuce Burton snowboards připravila minulý čtvrtek ve své vlajkové prodejně Burton Store v pražské Vodičkově ulici pohodovou akci, na které si návštěvníci mohli prohlédnout a za lepší ceny zakoupit produkty této legendární značky z kolekce na rok 2019. Pojďte se podívat na fotkách od Honzy Fučíka jak to probíhalo:

Burton Store se nachází přímo v centru Prahy ve Vodičkově ulici kousek od Václaváku

V horním patře obchodu najdete především streetwear

Parádní částí programu byl koncert mexické kapely La Trinidad

V Praze se objevil i vzácný host, dlouhodobý Burton rider ze Slovinska Marko Grilc

Jednou z doprovodných částí programu byla i soutěž v montování vázka na čas

La Trinidad

Akce se nesla částečně ve stylu street party 

Taková byla Burton Launch Party okem fotografa Honzy Fučíka a vy se můžete těšit na náš videoreport v rámci FreerideTV, které pro vás právě doděláváme!

nafotil

Honza Fučík
Další články autora

zveřejnil

Martin Večerka
Další články autora

Další zajímavé články

Kuba Hroneš a Láďa Hrstka v podcastu u Tupých hran

Dlouho jsme čekali na chvíli, kdy to přijde. A konečně je to tady. Kluci z Tupých hran vyzvali za “majk“ mladou snowboardovou naději našeho státečku Kubu Hroneše. A o čem si spolu povídali? To už si poslechněte v podcastu níže. V bonusové části se ke Kubovi přidal i Láďa Hrstka, tak podpořte kluky na HeroHero!