Frank April navštívil ČR a SNOWBOARD ZEZULA obchod

Světový streetový rider Frank April se vydal poznat krásy naší české kotliny. Kromě streetových spotů v Liberci a v Praze, bylo jednou ze zastávek i Brno a shop SNOWBOARD ZEZULA. Dejte si tak shrnutí tohohle bláznivého meetingu formou krátkého fotoreportu a videa.

Kdo by náhodou neznal jméno Frank April, nechť si střelhbitě doplní informace ze světa snowboardingu! Franta je Kanaďan jak poleno a právě tyto drsné končiny, kde o vysoké závěje sněhu není nouze, jej připravily na kariéru profesionálního snowboardisty. Mimo jiné se už nějakou dobu řadí mezi ridery týmu Arbor a dokonce se může pyšnit svými exkluzivními pro-​modely snowboardů a vázání.

Jeho poslední velkou výpravou bylo filmování v Japonsku, ze které se nedávno vrátil zpátky na svůj rodný kontinent. A protože tenhle kluk ušatá nerad sedí doma a chytá lelky, rozhodl se vyrazit s celou produkcí na trip do České republiky a natočit tu pár záběrů na streetu. Ale proč zrovna Česko? Co by kamenem dohodil to sem z Kanady zrovna není a velehorami taky zrovna neoplýváme. Stojí za tím jednoduše láska na první pohled! Ale pozor, žádná ženská za tím není. Frank se po zhlédnutí několika snowboardových videí doslova zamiloval do Liberce. Ten je se svou hromadou spotů hotovým rájem streetových jezdců. Jedny z nejlepších sněhových podmínek pro street snowboarding u nás jsou tedy právě tady!

Po několika hodinách v letadle byla celá crew v Čekii! Ono se ale mnohem lépe poznává novou kulturu a zvyky s někým místním. Franta Duben neváhal ani chvíli a oslovil distributory Arbor Snowboards pro Česko a Slovensko - SNOWBOARD ZEZULA. Požádal je, aby mu ukázali ty nej spoty, okolí a taky se chtěl potkat v pravé a nefalšované české knajpě a dát si jedno pivko (nebo dvanáct) s partou českých floutků. Jasně, co se streetu týče, tak první partě SNOWBOARD ZEZULA na mysl vyvstali týmoví jezdci, Porkerťáci. Ti totiž liberecké a různé okolní spoty velmi dobře znají!

Kluci si ale perfektně padli do oka, takže to neskončilo jen u ježdění ve městě. Po třech dnech vyčerpávajícího streetu v Praze a Liberci si vzal Frank day off a vyrazil s Danem a Ondrou jezdit do Vítkovic. Tam se kluci zdrželi přes víkend a následně vedla jejich cesta k návštěvě kamenné prodejny SNOWBOARD ZEZULA v Brně. Frankovy plány se měnily z hodiny na hodinu a všichni tak byli chvíli v nejistotě, jaké úmysly on to vlastně má.

Porkert Bros x Frank April /​ Travel Across Czech Republic

Jakmile však Frank dorazil do Brna, vše bylo jasné. Nikam se ten den už nejelo! Nejdříve parta  vzala Franka na pořádný oběd. Pověstné české knedlíky do Franty jen padaly a na závěr nesměl chybět krýgl zlatavého moku. (A ne jeden!) Obratem se mu objednal hotel a vyrazilo se na prohlídku SNOWBOARD ZEZULA prodejny. Při té příležitosti bráchové Porkertovi rovnou Franka detailně vyzpovídali, takže se můžete těšit na skvělý rozhovor těchhle tří bezva týpků. Najdete ho v dalším zimním SNOWBOARD ZEZULA magazínu a nebudou v něm chybět ani nějaké ty fotky ze zákulisí Frantova výletu po Česku. No a večer se společně vyrazilo do ulic, ať taky kluci z Kanady poznají místní kulturu ve formě památek a legendárních barů. Co se však dělo, ví jen FrankSNOWBOARD ZEZULA parta – a tak to prý taky zůstane!

Napsal

Snowboard Zezula
Další články autora

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Kaunertal Opening 2020 je minulostí. Dej si report z celého víkendu!

Letošní opening snowparku na Kaunertalu je za námi. Naše redakce tam letos vyrazila s našima parťákama ze SNOWBOARD ZEZULA. Přečti si, jak to během celého víkendu probíhalo a mrkni při tom i na fotky.

HEROES - kniha fotografií a příběhů věnovaná ženskému snowboardingu

Francouzský fotograf a filmař Jérôme Tanon představuje svůj nový mistrovský kousek “HEROES“. Foto projekt věnovaný ženskému snowboardingu a jejich odhodlání pro sport, který milují.

Absinthe Films uvádí nový film CHANNEL ZERO

Produkci Absinthe Films není třeba představovat, tahle parta je největším “držákem” na poli full-length snowboardových filmů a ani letos i přes tenhle šílený rok nepolevuje a přináší nám svůj další kousek. Tady je zatím trailer a základní info.