Freeride World Tour 2017 - Kalendář akcí

Pořadatelé jedné z nejznámější a nejnavštěvovanější freeridové série závodů na světě - Freeride World Tour oznámili data jednotlivých zastávek pro sezónu 2017. Závodníci se opět podívají na čtyři evropská místa a jedno na Aljašce. Tady jsou termíny a my se budeme snažit, vám tuto sezónu přiblížit dalšími příspěvky. Stay tuned...

28. ledna 2017 - Chamonix Mont Blanc Francie - The Winter Begins
11. února 2017 - Vallnord Arcalís Andora - Hold the Line
4.března 2017 - Fieberbrunn Rakousko - Crunch Time
17.března 2017 - Haines Aljačka USA - The Dream Stop
1. dubna 2017 - Verbier Švýcarsko - The Grand Final

Další informace hledejte na oficiálních stránkách www.freerideworldtour.com.

Další zajímavé články

Opening parku na zahradě Wény Kutila proběhne již tento víkend

Wéna pilně kutil až si vykutil poctivý snowpark na své zahradě. Prý přišel čas otevřít brány pro veřejnost a pozvat riders, který se nebojí poprat se s velmi rychlým setupem. Opening je dvoudenní, takže si udělej čas a vyraž k Wénovi poshredit na zahradu a navíc v tomto článečku dostaneš všechny důležitý informace. Takže čti pozorně!

Testovačka “Test The Best“ by Snowboard Zezula již tento víkend!

Již tento víkend se na Červenohorském sedle v Hrubém Jeseníku rozběhne pořádná testovačka snowboardového a freeski gearu pod taktovkou Snowboard Zezula. Součástí bude i lavinový kurz za krásný peníz, tak neváhej a vyraz se tam podívat! Podmínky budou v topu, sluníčko a krásná zima!

Halldor Helgason představuje světu jeho “KOZY“!

Halldor Helgason nám představuje jeho KOZY. Mohlo by se zdát, že vám věšíme bulíky na nos, ale to bychom si vážně nedovolili. Halldor má prostě smysl pro humor i v češtině. Pojďte se mrknout, jak to doopravdy je!