Freeride.cz spojuje síly s televizním pořadem DRIVE!

Že se Freeride.cz zaměřuje hned na několik extrémních sportů napříč všemi ročními obdobími a živly, není žádným tajemstvím. Stejně tak se Freeride.cz snaží podporovat jednotlivé scény svými eventy, kde se potkává sport a lifestyle v nejlepší možné kombinaci s muzikou. Od zimy jsme s Drive partou spustili spolupráci, kdy jste mohli vidět v TV teasy na Freeride.cz Just Ride a současně od té doby spatřovat naše loga v závěrečných titulcích. Jak bude naše spolupráce pokračovat?

Bylo jen otázkou času, kdy si plácneme s televizním pořadem DRIVE, který běží každou neděli od 22:00 na televizní stanici ÓČKO, jelikož funguje na stejné vlně jako my. Kdo DRIVE už viděl, není třeba ho sáhodlouze představovat, kdo ještě neměl možnost, může si u nás v sekcích na webech projet vybrané videorozhovory s lidmi, kteří se u nás na webu často objevují a pokud vás zajímá celá historie pořadu, najdete ji v našem archivu na YouTube.

Jelikož DRIVE crew funguje na podobných principech a se stejným nadšením jako my, napříč téměř všemi extrémními sporty, kvalitní tvrdší muzikou a lifestylem veškerého ražení, uvidíte společnou kolaboraci DRIVE Freeride.cz čím dál tím častěji. Ať už v podobě podpory společných eventů, projektů a nebo lidí! Těšte se tedy na fresh rozhovory s těmi nejlepšími sportovci, které budete mít možnost shlédnout i na našem webu. 

Hoši z DRIVE do toho ale šlapou taky co se týká akcí. Pokud jste fanoušci dirt jumpingu a dalších bajkových disciplín, tak vám v září 2016 parta naservíruje hned dvě akce Drive Tour 2016. První proběhne 3. září 2016Českých Budějovicích a ve dnech 16. -17. září pak v Praze na Smíchovské náplavce.

Aby vám nic neuniklo, sledujte partičku a jejich počínání na těchto odkazech:
www.facebook.com/DRIVEnaOCKU
www.facebook.com/drivetour2016

Další zajímavé články

Surface Skis banda pojezdila v letním Woodward Copperu

První letošní návštěva letní sezóny v Copper Mountain zařídí pánové ze Surface Skis...

Chystá se revoluční X Games League

Prestižní X Games čeká velká expanze a změny...

Nakoukni do kalendáře FIS Světového poháru 2024/25

Pojďme se podívat, jak vypadá program FIS Světového poháru na nadcházející sezónu...