FreerideTV: Pár rund s Filipem Luckým

Je tady druhý díl pořadu Pár rund na FreerideTV. Stejně jako v prvním díle, i tentokrát uvidíte jednoho ridera, který si dal s kameramanem pár rund ve snowparku a po ježdění samozřejmě ještě pár rund pivek Excelent. Prostě porce čistého snowboardingu - nic víc, nic míň. Tentokrát padla volba na Filipa Luckého.

Druhý díl pořadu Pár rund, kterým vás budeme zásobovat nadále, a to i příští sezónu, se natáčel opět v krkonošském K2 Snowparku ve Vítkovicích. To je snowpark, kde Filip tráví nejvíce času, a proto padla volba opět sem.
Parťáci tohoto dílu Pár rund: Snowboardel, Ride Snowboards, Picture Organic ClothingExcelent

Natočil & sestříhal

Juraj Matiaš
Další články autora

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

11. ročník BCB Summer Jibbing proběhne již 15.-17.července

Tradiční a ojedinělá snowboard a freeski akce BCB Summer Jibbing v Janovičkách u Broumova proběhne třetí víkend v červenci a opět se můžeme těšit na pořádnou shredovačku v doprovodu parádní muziky, sportovních aktivit, doprovodného programu, výtečného jídla a pití. Pojďme se v této pozvánce podívat co nás čeká!

Kuba Hroneš a Láďa Hrstka v podcastu u Tupých hran

Dlouho jsme čekali na chvíli, kdy to přijde. A konečně je to tady. Kluci z Tupých hran vyzvali za “majk“ mladou snowboardovou naději našeho státečku Kubu Hroneše. A o čem si spolu povídali? To už si poslechněte v podcastu níže. V bonusové části se ke Kubovi přidal i Láďa Hrstka, tak podpořte kluky na HeroHero!