FreerideTV: SNOWBOARD ZEZULA team ve Stubai Zoo

SNOWBOARD ZEZULA team ve složení Samo Jaroš, Dan & Ondra Porkertovi a nově Šárka Pančochová (!!!) si s námi střihl shooting na tyrolském ledovci Stubai, během kterého v místním snowparku Stubai Zoo vznikl i tenhle nabitý team edit. Dávejte play a nechte se namotivovat na sníh, který doufáme brzy dorazí a ježdění v parku s ním!

Mrkejte na výběr fotek od Davida Karavaye:
SNOWBOARD ZEZULA team ridery můžete sledovat na Instagramu: Samo Jaroš, Šárka Pančochová, Ondra a Dan Porkertovi.
SNOWBOARD ZEZULA shop můžete sledovat na těchto sociálních sítích:
Dění kolem snowparku Stubai Zoo můžete sledovat na sociálních sítích:

Kamera & střih

Jakub Myška
Další články autora

Foto

David Karavay
Další články autora

Zveřejnil

Jan Lohynský
Další články autora

Další zajímavé články

Výběr TOP pánských freestylových prken letošní sezóny

V dnešní době kdy je trh doslova plný všech možných freestylových prken je obzvláště náročné vybrat si to správné prkno pro vás. A proto vám přinášíme náš výběr TOP pánských freestylových prken letošní sezóny, které seženete na našem českém trhu. Tak na to koukněte a třeba vám to pomůže s výběrem vašeho nastávajícího miláčka.

X Games v Aspenu 2020 už mají první snowboardové medailisty!

V americkém Aspenu už jsou v plném proudu letošní X Games 2020 a svět už zná první dva zlaté medailisty ve snowboardových kategoriích! Pojďte se s námi rychle podívat, kdo letos kraloval snowboardovému Big Airu žen a snowboardové SuperPipe mužů.

Vyraž v březnu na legendární Nitro Camp Rejdice

Od Záji nám do redakce dorazila pozvánka na legendární Nitro Camp Rejdice, kterým prošla snad celá česká snowboardová scéna. O tom, že legendární bude i tenhle ročník není pochyb, protože na vyladěný park dohlédne sám Zája a o coaching se postará nabitá parta! Více info přímo od Záji níže.