FreerideTV: SNOWBOARD ZEZULA team ve Stubai Zoo

SNOWBOARD ZEZULA team ve složení Samo Jaroš, Dan & Ondra Porkertovi a nově Šárka Pančochová (!!!) si s námi střihl shooting na tyrolském ledovci Stubai, během kterého v místním snowparku Stubai Zoo vznikl i tenhle nabitý team edit. Dávejte play a nechte se namotivovat na sníh, který doufáme brzy dorazí a ježdění v parku s ním!

Mrkejte na výběr fotek od Davida Karavaye:
SNOWBOARD ZEZULA team ridery můžete sledovat na Instagramu: Samo Jaroš, Šárka Pančochová, Ondra a Dan Porkertovi.
SNOWBOARD ZEZULA shop můžete sledovat na těchto sociálních sítích:
Dění kolem snowparku Stubai Zoo můžete sledovat na sociálních sítích:

Kamera & střih

Jakub Myška
Další články autora

Foto

David Karvay
Další články autora

Zveřejnil

Jan Lohynský
Další články autora

Další zajímavé články

Blíží se podzimní Kaprun Kemp od České snowboardové školy!

Léto uteklo jako voda a čas snowboardingu se pomalu blíží. I přes to, že nikdo neví, jestli se nám skrze nepříznivou situaci sezóna otevře, parta z ČSŠ nelení a připravuje další podzimní Projekt Kaprun 2020. Štěstí přeje připraveným a tak budeme doufat, že se zase všichni tradičně sejdeme na ledovci Kitzsteinhorn. A pokud se to povede, tak to bude stát za to! Všechny informace o projektu najdete níže!

PURPLE MOUNTAINS je nový film od Jeremyho Jonese!

Profesionální snowboardista, úžasný freerider, vášnivý horal, uznávaný dobrodruh a zakladatel Protect Our Winters. To všechno a mnohem víc je Jeremy Jones, který 16. září vypustí do světa celosvětovou premiéru filmu PURPLE MOUNTAINS.

Už tenhle víkend se koná osvěžující REFRESH JAM vol.5 !

Dobří lidé, dobrého vkusu, POZOR! Už tenhle víkend v Sobotu 5.9. proběhne další ročník snb/ski contestu Refresh Jam ve Veselí nad Moravou.