FreerideTV vám radí jak vybrat snowboard

FreerideTV vám společně se SNOWBOARD ZEZULA přináší první díl rubriky "Jak na to", ve které se budeme věnovat výběru snowboardové výbavy. V tomhle dílu vám poradíme jak vybrat snowboard.

Správný postup při výběru snowboardové výbavy je jedním z nejdůležitějších kroků k tomu, abyste si snowboarding užívali na maximum. Proto věříme, že tuhle rubriku všichni oceníte a naše rady využijete naplno. V prvním dílu rubriky "Jak na to" vám poradíme jak vybírat snowboard. Video jsme si dojeli natočit k odborníkům ze SNOWBOARD ZEZULA, kde si samozřejmě můžete výbavu i pořídit, ať už na e-​shopu nebo v brněnské kamenné prodejně. Dejte si video a pokud k danému tématu máte další otázky, neváhejte využít naše diskusní fórum. Stačí když vložíte svůj dotaz a my se vám jej budeme snažit co nejlépe zodpovědět. Přehled snowboardů na českém trhu najdete v našem Buyer's Guidu.

provázel

Snowboard Zezula
Další články autora

připravil

Michal Tomeš
Další články autora

natočil a sestříhal

Juraj Matiaš
Další články autora

Další zajímavé články

Jak vybrat snowboardové boty

Ve třetí epizodě rubriky "Jak na to" vám FreerideTV společně se SNOWBOARD ZEZULA poradí, jak postupovat při výběru snowboardových bot.

Snowboard Zezula Freestyle Camp 2019

Z Brna k nám doputovala pozvánka na Snowboard Zezula Freestyle Camp, který se uskuteční v termínu 21.-25.1.2019 v Deštném v Orlických horách. Coaching bude probíhat pod taktovkou bráchů Porkertů, Filipa Gutwirtha a Romana Dlauhého, ale i zkušených instruktorů Mojmíra Langera a René Dobeše.

Rozhovor: Petr "Horis" Horák

Horise netřeba představovat. V tuhle chvíli je tenhle kladenský rodák jedním z nejlepších riderů v České republice a jediným českým jezdcem v seriálu světového poháru. Horis ale rozhodně není jen závoďák, ale snowboarding dělá v největší míře tak, aby se bavil i životem kolem něj. V rozhovoru jsme probrali Olympiádu v Pjongčchangu, život v Kanadě, učení se nových triků, plány do budoucna a mnohem víc.