Freestyle Kolbenka 2.0 - Buď u toho!

Pražská tréninková hala Freestyle Kolbenka patří mezi unikátní projekty, kterým by měl příznivec freestylových sportů určitě věnovat pozornost. V dnešním článku vám přestavíme kampaň, díky které můžete i vy pomoct tento projekt podpořit. Více už v textu od crew z Freestyle Kolbenky.

Naše unikátní sportovní hala dosáhla svých limitů a jelikož sport je o jejich posouvání, rozhodli jsme se pro radikální změnu. Přidáváme víc trampolín, stavíme nový skok a spoustu dalších vychytávek. Podpoř nás a pomoz nám to dotáhnout do konce.

Podpořit nás můžeš v kampani na Hithit.cz, a to koupí čepice, trika nebo čehokoliv jiného z limitované Support gang edice.

Proč?

Pokud naši halu neznáš, tak věř, že jsme skvělým místem pro všechny vyznavače freestyle sportu a milovníky sportu a zábavy. Pod jednou střechou u nás najdeš tolik možností vyžití jako nikde jinde. Pokud si u nás už byl, tak nám určitě dáš za pravdu. 

Když jsme před třemi roky otevírali tenhle náš splněný sen, nikdo nedokázal přesně říct, jak bude fungovat, vysnili jsme si něco, co v Čechách nemělo obdoby. Díky vašim návštěvám a reakcím, jsme se utvrdili v tom, že to nebyl úplně zcestný nápad, za což vám samozřejmě patří obrovský dík. Zároveň jsme díky tomu zjistili, kde má hala svá úzká místa a kde jsou její limity.

Co, kdo a jak?

Jsme parta sportovních nadšenců ze všech možných odvětví, sporty jako freeskiing, snowboarding, MTB, skate a trampolíny jsou zakořeněné v naší DNA. Nemohli jsme proto ustrnout na místě, naší přirozeností je posouvat se pořád dál. Dali jsme dohromady všechny vaše náměty na zlepšení, přidali k tomu spoustu svých nápadu, uvařili kotel kafe a vymysleli koncept Freestyle Kolbenka 2.0. Pak už zbývalo jen vzít do rukou kladiva, sekery, sbíječky a vrhnout se po hlavě do práce. Výsledkem tohohle snažení bude ultimátní sportovní hala. 

Co bude nového?

Nová supertramp - první obrí profi trampolína v Čechách, která umožní skákat až čtverná salta
Nový freestyle skok - pod taktovkou profíku z Mystic Skate Constructions vznikne skok pro bmx, skate, in-​line, snb, ...
Nové luxusní airbagy - aby byly tvoje dopady ještě měkčí, umístíme je do dopadišť, na které nasypeme svěžestí vonící molitanové kostky
Bar s občerstvením ve středu haly - pořád budeš v centru dění

V hlavě máme spoustu dalších věcí, které můžeme postupně doladit a udělat tak z Freestyle Kolbenky naprosto dokonalé místo. Díky kampani na Hithit.cz se na tom můžeš podílet i ty. Za tvou podporu děkujeme. 

Tvůj Freestyle Kolbenka team.

Další zajímavé články

Jarní várka stylu od Buldozlife crew z Alaïa Parks

Banda Buldozlife nás vezme do nový jarní destinace Alaïa Parks v Crans Montaně...

Street fandy potěší Max Siudak s editem "Mill Of Release"

Maximus Siudak přichází s menším urban videem "Mill Of Release"...

Proč se Dani Bacher stal Rider of the Week na letošní Kimbo Sessions? Proto!

Nejlepším jezdec Kimbo Session 2022 se stal Dani Bacher a tady je důkaz proč...