Full movie: Shape your life (CZ)

Během loňské sezóny proběhla premiérová tour dokumentu Shape your life, který mapuje život Jirky Hladíka, který následoval svoji vášeň pro snowboarding do velkých hor po celém světě a jako povolání si tak vybral práci shapera. Film je nyní online a vy se na něj tak z pohodlí domova můžete podívat.

Za filmem stojí Lukáš Vojáček (Admiralos production), který připravoval i projekt Ironside Splitboard Movie, o kterém jsme vás již informovali. O Ironside se již brzy dozvíte více v rozhovoru zde u nás na webu.

Zveřejnil

Jan Lohynský
Další články autora

Další zajímavé články

StaleLIFE - Ståle to roztočil do nových směrů na Prime Park Sessions

Vypadá to, že na snowboardové scéně se to opět začíná točit do nových směrů. Ståle Sandbech, Torgeir Bergrem a kameraman Spenny se vydali na výlet do té nejlepší Zoo na světě. Samozřejmě, že je řeč o snowparku na rakouském ledovci Stubai.

Zoltán Strcuľa a další to zabili na streetu ve videu „Pinot Grigio“

Pinot Grigio je první snowboardový film z dílny Notion, ale i tak se teda dost povedl. Mezi nabitou sestavu zahraničních riderů jako je Max de Vries, Kasper de Zoete nebo třeba Bart Falhaber se dostal i náš skoro “maďarský“ kolega Zoltán Strcuľa. Tato slávou nabitá a vínem poháněná skupina se vydala do vzdáleného Finska a nedalekého rakouska osedlat nemálo streetových railů. Jestli se jim to povedlo se dozvíte níže ve videu.

Streetová nálož z Jížní Koreje v podobě videa „Trouble“

V zemi svobody a Olympijských her, která je oddělena od zbytku světa oceánem a Kim Čong-unem se sešla parta shreďáků a dala dohromady zábavný sedmi minutový part v pořádném šikmookém stylu. Enjoy.