Full movie: Shape your life (CZ)

Během loňské sezóny proběhla premiérová tour dokumentu Shape your life, který mapuje život Jirky Hladíka, který následoval svoji vášeň pro snowboarding do velkých hor po celém světě a jako povolání si tak vybral práci shapera. Film je nyní online a vy se na něj tak z pohodlí domova můžete podívat.

Za filmem stojí Lukáš Vojáček (Admiralos production), který připravoval i projekt Ironside Splitboard Movie, o kterém jsme vás již informovali. O Ironside se již brzy dozvíte více v rozhovoru zde u nás na webu.

Zveřejnil

Jan Lohynský
Další články autora

Další zajímavé články

Hintertux opening proběhne již za dva týdny!

Tak co parto, taky už se tak moc nemůžete dočkat zimy a poslední měsíc už jen horlivě odpočítáváte každou vteřinu do prvního sněžného skluzu? Naštěstí už je to zase pomalu tady a první opening letošní sezóny pomalu klepe na dveře. Tedy pokud pán bůh svolí a sešle trošku toho bílého zázraku na ty rakouské kopečky!

Koukni jak vypadá splněný snowboardový sen z pohledu dětí ze SnowEagles týmu

Jaké je to splnit si snowboardový sen? To nám ukáží děcka ze Snow Eagles týmu! Ty totiž na konci školního roku vyrazily na camp do legendárního Woodwardu a z tohoto zážitku nám poskytly parádní report. Pojďme si ho společně dát!