Full part Denise "Bonuse" Leontyeva z Capitals

Vím, že dvaadvacetiletého floutka Denise „Bonuse“ Leontyeva je náš web poslední dobou zasypáván víc a víc, ale když ono to nejde se s vámi nepodělit o jeho další a další edity, které nám vždy na pár minut položí dolní čelist pohodlně na stůl a dalších x minut, ne-​li hodin přemýšlíme jestli se dá jibbing v jeho podání ještě vůbec posunout dále. Věřte nebo ne, dá. Dejte si jeho full part ze snímku Capitals, který můžete komplet celý zhlédnout zde a už teď vám říkám, tohle tady ještě nebylo. Wuallá Denis „Bonus“ Leontyev dámy a pánové.

Další zajímavé články

Tento víkend se po českých horách rozjede hned několik vleků

Teploty pod nulou a sněžení napomáhá areálům k brzkému otevření a k Monínci se přidává hned několik dalších středisek. Pojďme se v tomto článku podívat, které to jsou.

Drake tým dropuje video natočené v Čechách

Zázemí backyard parku u Wény v Jablonci nad Jizerou posloužil Drake týmu během týdenního pobytu v ČR pro natočení projektu TaoOfDrake. Jedná se o video k jejich unikátnímu unisex modelu snowboardu. Kdo si dobře pamatujeme, tak toto video je již druhou epizodou v pořadí, které bylo natočeno u Wény. Co letos? Přijede Drake parta znovu? Nechme se překvapit!

FreerideTV: Pár Rund s Porkert Bros během 38. KTO

Po několika letech vracíme na scénu námi tolik milovaný formát "PÁR RUND"! Tentokrát jsme na Pár Rund vyzvali české "stylmajstry" Porkert Bros jezdící za SNOWBOARD ZEZULA. Kluci tam i přes nevlídné počasí po celý víkend legendárního KTO vyslali totální pekla! KOUKEJ NA TO!