Full part Denise "Bonuse" Leontyeva z Capitals

Vím, že dvaadvacetiletého floutka Denise „Bonuse“ Leontyeva je náš web poslední dobou zasypáván víc a víc, ale když ono to nejde se s vámi nepodělit o jeho další a další edity, které nám vždy na pár minut položí dolní čelist pohodlně na stůl a dalších x minut, ne-​li hodin přemýšlíme jestli se dá jibbing v jeho podání ještě vůbec posunout dále. Věřte nebo ne, dá. Dejte si jeho full part ze snímku Capitals, který můžete komplet celý zhlédnout zde a už teď vám říkám, tohle tady ještě nebylo. Wuallá Denis „Bonus“ Leontyev dámy a pánové.

Další zajímavé články

Rozhovor s Kubou Hronešem o letošním The Nines 2023!

Akci The Nines, která každoročně ohromí celý svět freestyle sportů svým kreativním a megalomanským set upem letos poprvé navštívil i český snowboardista Jakub Hroneš. Jaké to bylo snídat cab 1440 a hrát extrémní duet na flétnu s Šimbou a mnohem více se dočtete v dnešním rozhovoru!

Již tuto sobotu se bude opět skákat do Vltavy během akce COOLIFE FEST!

Pro všechny, kteří by rádi započali léto ve velkém stylu, zde máme skvělou příležitost! V sobotu 27. května přijďte na Smíchovskou náplavku v Praze a zažijte jedinečnou show plnou DJ´s a freestyle sportů, včetně snowboardingu a freeskiingu. Bude se totiž opět skákat z konstrukce stojící uprostřed Vltavy a my pro vás dokonce máme tři volné místa!