GoPro Line of the Winter 2016 - Nejzajímavější videa

Stejně jako minulý rok, ani letos se nemůžeme dočkat vyhlášení hlavní ceny v celosvětové soutěži GoPro Line of the Winter. Ta probíhá za podpory značky GoPro a magazínů Transworld SNOWboarding a Newschoolers. V dnešním příspěvku se zaměříme na ty nejzajímavější snowboardová videa jednotlivých měsíčních kol. Ta vybral člen poroty Nick Hamilton z TWS.

Od konce dubna, kdy byla poslední možnost zaslat své soutěžní video do GoPro Line of the Winter, uteklo už dost času, stále ale není znám hlavní výherce. Bude jím opět lyžař nebo si prvenství a úzasných $ 20.000 USD odnese snowboardista? Nechme se překvapit a než bude tento výsledek znám, dejme si ty nejzajímavější snowboardové edity z jednotlivých měsíců. První kolo začalo pro snowboardisty slibně, lednové vítězství a $ 1.000 USD bral Ryan Cruze. Vítěze měsíčních kol najdete na oficiálních stránkách soutěže - www.lineofthewinter.com.

Jako bonus si na konci dáme ještě dvě videa, která jsme si na našich stránkách už sice pouštěli, ale dnes je ideální příležitost si je zopakovat. Enjoy...

Duben
Jezdec: Cory Runa
Lokalita: Turnagain Pass, Aljaška

Březen
Jezdec: Dave Quirk
Lokalita: Mt. Niseko Annupuri, Japonsko

Únor
Jezdec: Chris Stokke
Lokalita: Discovery Ski Area, Montana

Leden - Celkový měsíční vítěz
Jezdec: Ryan Cruze
Lokalita: Teton Pass, Jackson Hole Wyoming

BONUSOVÁ VIDEA

Jezdec: Marko Grilc
Lokalita: Absolut Park, Rakousko

Jezdec: Jeremy Jensen
Lokalita: Utah Backcountry

Další zajímavé články

Opening parku na zahradě Wény Kutila proběhne již tento víkend

Wéna pilně kutil až si vykutil poctivý snowpark na své zahradě. Prý přišel čas otevřít brány pro veřejnost a pozvat riders, který se nebojí poprat se s velmi rychlým setupem. Opening je dvoudenní, takže si udělej čas a vyraž k Wénovi poshredit na zahradu a navíc v tomto článečku dostaneš všechny důležitý informace. Takže čti pozorně!

Testovačka “Test The Best“ by Snowboard Zezula již tento víkend!

Již tento víkend se na Červenohorském sedle v Hrubém Jeseníku rozběhne pořádná testovačka snowboardového a freeski gearu pod taktovkou Snowboard Zezula. Součástí bude i lavinový kurz za krásný peníz, tak neváhej a vyraz se tam podívat! Podmínky budou v topu, sluníčko a krásná zima!

Halldor Helgason představuje světu jeho “KOZY“!

Halldor Helgason nám představuje jeho KOZY. Mohlo by se zdát, že vám věšíme bulíky na nos, ale to bychom si vážně nedovolili. Halldor má prostě smysl pro humor i v češtině. Pojďte se mrknout, jak to doopravdy je!