GoPro Line of the Winter 2016 - Nejzajímavější videa

Stejně jako minulý rok, ani letos se nemůžeme dočkat vyhlášení hlavní ceny v celosvětové soutěži GoPro Line of the Winter. Ta probíhá za podpory značky GoPro a magazínů Transworld SNOWboarding a Newschoolers. V dnešním příspěvku se zaměříme na ty nejzajímavější snowboardová videa jednotlivých měsíčních kol. Ta vybral člen poroty Nick Hamilton z TWS.

Od konce dubna, kdy byla poslední možnost zaslat své soutěžní video do GoPro Line of the Winter, uteklo už dost času, stále ale není znám hlavní výherce. Bude jím opět lyžař nebo si prvenství a úzasných $ 20.000 USD odnese snowboardista? Nechme se překvapit a než bude tento výsledek znám, dejme si ty nejzajímavější snowboardové edity z jednotlivých měsíců. První kolo začalo pro snowboardisty slibně, lednové vítězství a $ 1.000 USD bral Ryan Cruze. Vítěze měsíčních kol najdete na oficiálních stránkách soutěže - www.lineofthewinter.com.

Jako bonus si na konci dáme ještě dvě videa, která jsme si na našich stránkách už sice pouštěli, ale dnes je ideální příležitost si je zopakovat. Enjoy...

Duben
Jezdec: Cory Runa
Lokalita: Turnagain Pass, Aljaška

Březen
Jezdec: Dave Quirk
Lokalita: Mt. Niseko Annupuri, Japonsko

Únor
Jezdec: Chris Stokke
Lokalita: Discovery Ski Area, Montana

Leden - Celkový měsíční vítěz
Jezdec: Ryan Cruze
Lokalita: Teton Pass, Jackson Hole Wyoming

BONUSOVÁ VIDEA

Jezdec: Marko Grilc
Lokalita: Absolut Park, Rakousko

Jezdec: Jeremy Jensen
Lokalita: Utah Backcountry

Další zajímavé články

Akce Horsefeathers Sneak The Tweak otevřela snowpark na Mölltalu!

Nový snowpark na rakouském ledovci Mölltaler Gletscher slavnostně otevřela akce Horsefeathers Sneak the Tweak!