GoPro Line of the Winter 2016 - Nejzajímavější videa

Stejně jako minulý rok, ani letos se nemůžeme dočkat vyhlášení hlavní ceny v celosvětové soutěži GoPro Line of the Winter. Ta probíhá za podpory značky GoPro a magazínů Transworld SNOWboarding a Newschoolers. V dnešním příspěvku se zaměříme na ty nejzajímavější snowboardová videa jednotlivých měsíčních kol. Ta vybral člen poroty Nick Hamilton z TWS.

Od konce dubna, kdy byla poslední možnost zaslat své soutěžní video do GoPro Line of the Winter, uteklo už dost času, stále ale není znám hlavní výherce. Bude jím opět lyžař nebo si prvenství a úzasných $ 20.000 USD odnese snowboardista? Nechme se překvapit a než bude tento výsledek znám, dejme si ty nejzajímavější snowboardové edity z jednotlivých měsíců. První kolo začalo pro snowboardisty slibně, lednové vítězství a $ 1.000 USD bral Ryan Cruze. Vítěze měsíčních kol najdete na oficiálních stránkách soutěže - www.lineofthewinter.com.

Jako bonus si na konci dáme ještě dvě videa, která jsme si na našich stránkách už sice pouštěli, ale dnes je ideální příležitost si je zopakovat. Enjoy...

Duben
Jezdec: Cory Runa
Lokalita: Turnagain Pass, Aljaška

Březen
Jezdec: Dave Quirk
Lokalita: Mt. Niseko Annupuri, Japonsko

Únor
Jezdec: Chris Stokke
Lokalita: Discovery Ski Area, Montana

Leden - Celkový měsíční vítěz
Jezdec: Ryan Cruze
Lokalita: Teton Pass, Jackson Hole Wyoming

BONUSOVÁ VIDEA

Jezdec: Marko Grilc
Lokalita: Absolut Park, Rakousko

Jezdec: Jeremy Jensen
Lokalita: Utah Backcountry

Další zajímavé články

Coolife Fest 2022 si užijeme tuto v sobotu 21. května

Už tuto sobotu se sejdeme na pražské Smíchovské náplavce, kde vypukne Coolife Fest 2022...

Report z prosluněné Spring Session na Bukovce

Měsíc zpátky proběhla legendární Spring Session na Bukové hoře v Orlických horách. To, co tam místní shapers předvedli, by se nemuseli stydět ani shapeři na Mt. Hoodu. Jak prohlásil Ondra Bauer "Toto je hotová Californie" a měl rozhodně pravdu. Pojďme se v tomto reportu podívat, jak to na Bukovce 26. března vypadalo!

CHYTRÁ SEZÓNKA vám otevře bránu do 10 resortů za pouhých 12 190 Kč!

Buďte chytří a připravte se na příští zimní sezónu včas. S CHYTROU SEZÓNKOU PREMIUM 2022/23 si můžete užívat snowboarding a lyžování deset měsíců v roce na území Česka, Polska, Slovenska nebo dokonce v rakouských Alpách! V první dubnové vlně prodeje jí ještě ke všemu pořídíte za luxusních 12 190 Kč.