Gravity Snowboards letos přináší nadupané modely snowboardů

Pozor, Pozor. Vánoce se nám už pomalu blíží. Udělejte si chvilku, koukněte na novou kolekci snowboardů Gravity Snowboards a dopřejte sobě nebo svým blízkým hromadu radosti z nového prkna, protože lepší dárek než nová deska snad neexistuje! Ledaže byste k tomu koupili ještě servisní sadu a obal, haha.

Pánské Snowboardy Gravity

Nová kolekce snowboardů se Gravity Snowboards letos teda povedla na jedničku! Koukněte na jednotlivé modely a vyberte si ten správný kousek, který uspokojí vaše snowboardové potřeby, haha.

 1. Pánský snowboard Gravity Apollo - V letošním line-upu Gravity Snowboards je Apollo zcela novým modelem. Minimalistický design si získá vaše srdce a použité technologie vám budou dělat radost přímo v akci. Snowboard se ideálně hodí na freeride a backcountry jízdu.
 2. Pánský snowboard Gravity Contra - Snowboard pro pořádné fajnšmekry, kteří si libují v agresivní jízdě. Freestylem nabité prkno s novým prohnutím CamRock je díky mírně posunutým insertům ideální volbou na sjezdovky a do snowparků.
 3. Pánský snowboard Gravity Bandit - Je jako stvořený pro všechny druhy terénů. Snowboard disponuje klasickým camber prohnutím a direcitonal shapem. Hrany jsou opatřeny ABS sidewally, které je chrání na překážkách. Svrchní strana desky je opatřena UV lakem, který zvýrazňuje barvy a chrání je před vyblednutím. Snowboard nabízíme v klasické i wide verzi.
 4. Pánský snowboard Gravity Symbol- Od grafiky až po konstrukci je deska Gravity Symbol dokonale vyladěná. True-Twin board je stavěný s klasickým prohnutím camber. Skelný triaxiální laminát spolu s celodřevěným jádrem a sidewally vytváří pevnou a lehkou freestylovou raketu.
1. Model:Apollo 2. Model: Contra 3. Model: Bandit 4. Model: Symbol
Camber Cam-Rock Camber Camber
Backcountry Sjezdovka, Park all-mountain Snowpark
Directional Directional Twin Directional Twin-Tip
Woodcore Woodcore Woodcore Poplar+Bamboo Woodcore
Triax + Carbon Triax (0°/+45°/-45°) Triax (0°/+45°/-45°) Triax (0°/+45°/-45°)
Sidewall Sidewall Sidewall Sidewall
Micro Inserts

Micro Inserts

Micro Inserts

Micro Inserts
Wax Base Wax Base Wax Base Wax Base

Cena: 7 990,-

Cena: 7 390,-

Cena: 7 390,- Cena: 6 790,-

Legendu k technologiím najdete níže.


Gravity Apollo


Gravity Contra

Snowboardy Gravity pořídíte na Snowboard Zezula.


 1. Pánský snowboard Gravity Empatic - Parkový model, se kterým se na každe překážce ve snowparku budete cítit jako doma. Lehká, měkká jibbová deska s celodřevěným jádrem z topolu dolplněným o panely exotického dřeva, deska je tak dostatečně pružná a přitom ochotná ohýbat se do divokých pressů.
 2. Pánský snowboard Gravity Cosa - Je model určený pro všechny nadšence allround snowboardingu, kteří se rádi svezou po sjezdovce a občas třeba zavítají někam do lesa na prašan.
 3. Pánský snowboard Gravity Silent - Snowboard je vybaven hybridním prohnutím CamRock. Střed desky je v klasickém camberu, od vázání směrem ke špičce a patě je rocker, díky kterému se prkno nekouše v oblouku na sjezdovce a lépe plave v prašanu. Silent je skvělá freestylová deska, kterou si oblíbí jezdci všech úrovní a možností.
1. Model: Empatic 2. Model: Cosa 3. Model: Silent
Cam-Rock Camber Cam-Rock
Twin-Tip Directional Directional Twin
Woodcore Woodcore Poplar Woodcore
Biax (0 ° / 90 °) Biax (0 ° / 90 °) Biax (0 ° / 90 °)
Sidewall Sidewall Sidewall
Micro Inserts Micro Inserts Micro Inserts
Wax Base Wax Base Wax Base
Cena: 5 690,- Cena: 5 690,- Cena: 5 690,-

Legendu k technologiím najdete níže.


Gravity Empatic


Gravity Cosa


Snowboardy Gravity pořídíte na Snowboard Zezula.


 1. Pánský snowboard Gravity Adventure- Prkno Adventure je oblíbené mezi začátečníky ale i pokročilejšími jezdci. Letos s novým desginem, který ve vás při každém pohledu probudí touhu krájet oblouky v horách. Ideálně se hodí na sjezdovky a občasný freeride. Snowboard je vybaven klasickým camber prohnutím a předvoskovanou skluznicí. Pro ridery s větší nohou tu pak máme wide verzi. Už víte kam spolu vyrazíte za dalšími Adventures?
 2. Pánský snowboard Gravity Madball- Parková deska Madball s Peanut Camber prohnutím si skvěle rozumí s kickry, bez problému si poradí i s boxy nebo zábradlím. Populární twin je stavěný s celodřevěným jádrem od paty ke špičce, od hrany k hraně. Kvalitní skluznice, hrany, prohnutí i vykrojení z něj dělají dobře krotitelnou freestylovou bestii. Když byl Madball ve vývoji, myslelo se především na více zábavy pro vaše ježdění.
1. Model: Adventure 2. Model: Madball
Camber Peanut Camber
Sjezdovka, Freeride Snowpark
Directional Shape Twin-Tip
Poplar Woodcore Poplar Woodcore
Biax (0°/90°) Biax (0°/90°)
Wax Base Wax Base
Cena: 5 190,- Cena: 5 190,-

Legendu k technologiím najdete níže.

Snowboardy Gravity pořídíte na Snowboard Zezula.


Obaly na prkno Gravity Snowboards

Znáte ten pocit, když máte jet někam dál na hory, řeknete si, že to zvládnete všechno v pohodě sbalit, ale v tu chvíli, když to začnete všechno sbírat, zjistíte, že byste potřebovali, tak další dvě ruce? Tak přesně z toho důvodu existují obaly na snowboardy, haha.

 1. Obal Gravity Empatic - Gravity Empatic je jednoduchý designový obal, který váš snowboard ochrání před vším možným. Disponuje dvoucestným zipem, kapsou na nářadí a jiné příslušenství a popruhem, který je možné individuálně nastavit. Je dostupný v několika velikostech.
 2. .Obal Gravity Contra - Gravity Contra je jednoduchý designový obal, který váš snowboard ochrání před vším možným. Disponuje dvoucestným zipem, kapsou na nářadí a jiné příslušenství a popruhem, který je možné individuálně nastavit. Je dostupný v několika velikostech.
 3. Obal Gravity Icon - Gravity Icon je jednoduchý obal, který váš snowboard ochrání před vším možným. Disponuje dvoucestným zipem, kapsou na nářadí a jiné příslušenství a popruhem, který je možné individuálně nastavit. Je dostupný v několika velikostech.
Obal Gravity Empatic Obal Gravity Contra Obal Gravity Icon
Cena: 850,-  Cena: 890,-  Cena: 850,- 

Obaly Gravity Snowboards pořídíte na Snowboard Zezula.


Servis skluznice

Každý správný milovník snowboardingu si svoje prkno nemusí dávat voskovat nikam do servisu a udělá si to pěkně sám v klidu svého domova. Stačí vám k tomu pouze tři věci žehlička, vosky (klidně svíčka, haha) a scraper. Pro puntičkáře a opravdové milovníky svého snowboardu doporučujeme ještě kartáč. A kdo to rád pořádně opírá do hran až dře loktama o sníh, tak ten musí mít brousítko hran!

 1. Žehlička Gravity Wax Iron - 890,-
 2. Kofixové tyčinky Gravity Fix Stick - 60,-
 3. Škrabka Gravity Wax Scraper - 150,-
 4. Kartáč Gravity Wax Brush - 220,-
 5. Brousek Gravity Edge Tuner - 250,-

Příslušenství na servis skluznice pořídíte na Snowboard Zezula.


Legenda použitých technologií

 • Camber - klasické prohnutí snowboardu, umožňuje nejstabilnější jízdu po hraně, přesnost a maximální možnou pružnost při odrazu do skoku. Ideální pro all-mountain snowboardy a pro freestyle s nejvyššími nároky na přesnost a velký odraz (pop).
 • Cam-Rock - kombinuje to nejlepší z camberu a rockeru v jednom. Cam-Rock zmírňuje tlak kontaktních míst na špičce a patce, čímž umožňuje volnější jízdu jako rocker. Camber zóny, které jsou situovány pod vázáním, zajistí vyšší kontrolu při jízdě po hraně a dostatečně velký pop.
 • Peanut Camber - toto prohnutí umožňuje díky camber zóně mezi vázáními dostatečně silný odraz při skoku (pop). Rocker zóny zajistí stabilitu a hravost, typickou pro rocker snowboardy.
 • Directional - o něco delší špička než patka umožňuje flexibilitu pro vyšší výkon ve směru dopředu a lepší klouzání v prašanu. Directional prkna si poradí s jakýmkoliv terénem.
 • Directional Twin - přesně stejný tvar špičky a patky, ale s inserty více posazenými dozadu. Poskytuje lepší kontrolu při all-mountain jízdě.
 • Twin-Tip - esence tvaru parkových prken. Stejná vzdálenost od špičky i patky umožní jízdu v přirozeném i opačném směru.
 • Woodcore - všechny Gravity snowboardy mají 100% dřevěné jádro. Používáme kvalitní topolové dřevo doplněné o panely tvrdého, exotického dřeva
 • Poplar Woodcore - všechny Gravity snowboardy jsou vyráběny ze 100% dřevěného jádra. Používáme kvalitní topolové dřevo doplněné o panely tvrdého, exotického dřeva.
 • Poplar + Bamboo Woodcore - lehké topolové dřevo je doplněno bambusovými hranolky pro větší pružnost a odolnost snowboardu.
 • Sidewall - 360°ABS sidewall chrání hranu proti poškození, lépe přenáší energii na hranu a tlumí vibrace.
 • Triax (0°/+45°/-45°) - orientace skleněných vláken umožňuje přirozenější flexibilitu desky, zvyšují celkovou pevnost, pop do špičky a patky a kontrolu při vysoké rychlosti.
 • Triax + Carbon - orientace skleněných vláken umožňuje přirozenější flexibilitu desky, zvyšují celkovou pevnost, pop do špičky a patky a kontrolu při vysoké rychlosti.
 • Biax (0°/90°) - nejčastěji používaný způsob laminace dodává snowboardu kvalitní pop a lehkou torzní flex. Díky tomu prkno lehce zatáčí a užijete si s ním spoustu zábavy na sjezdovkách i ve snowparku.
 • Micro Inserts - inzerty jsou umístěny v pozici 4 × 2 cm. Oproti běžným inzertům (4 × 4 cm) umožňují přesnější nastavení stance.
 • Wax Base - všechny naše snowboardy jsou již z výroby navoskované a nachystané pro okamžité použití.

Kompletní nabídku produktů Gravity Snowboards najdete na e-shopu Snowboard Zezula. Stejně tak, produkty najdete i na prodejně v Brně.

Značku Gravity Snowboards můžete samozřejmě sledovat i na sociálních sítích.

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Ledovec Mölltaler Gletcher otevírá své turnikety

Už v pátek 2.října otevírá ledovec Mölltaler Gletcher svoje turnikety všem nadšencům podzimního poježdění.

Koukni na dechberoucí teaser k filmu ONE WORLD od Burton.

Když zjistíte, že už se blíží nový snowboard film, vyvolá to ve Vás radost. Když zjistíte, že film přijde z produkce jako je například právě Burton, vyvolá to ve vás nadšení a zvědavost. No a když se kouknete na teaser k filmu a u čtvrtého shlédnutí se konečně znovu nadechnete... chcete, aby už konečně byla zima, kdy tato nádhera potká naše plátna a obrazovky.

Blíží se podzimní Kaprun Kemp od České snowboardové školy!

Léto uteklo jako voda a čas snowboardingu se pomalu blíží. I přes to, že nikdo neví, jestli se nám skrze nepříznivou situaci sezóna otevře, parta z ČSŠ nelení a připravuje další podzimní Projekt Kaprun 2020. Štěstí přeje připraveným a tak budeme doufat, že se zase všichni tradičně sejdeme na ledovci Kitzsteinhorn. A pokud se to povede, tak to bude stát za to! Všechny informace o projektu najdete níže!