Halldor Helgason představuje světu jeho “KOZY“!

Halldor Helgason nám představuje jeho KOZY. Mohlo by se zdát, že vám věšíme bulíky na nos, ale to bychom si vážně nedovolili. Halldor má prostě smysl pro humor i v češtině. Pojďte se mrknout, jak to doopravdy je!

„KOZY měl být pohodový video projekt natočený převážně na Islandu. Stal jsem se otcem a covid stálé kraloval světu, tak to byla dokonalá příležitost objevovat mojí rodnou zemi a snowboardové možnosti, které tady máme. Rychle mi bylo připomenuto, jak nepředvídatelné počasí zde panuje, a že minulou zimu vážně nebylo na naší straně. Nakonec moc nesněžilo a dost fučelo, ale dělali jsme, co to šlo a tady vám představujeme naše “KOZY“.“

Halldor Helgason

Je to krása, jak dvojsmyslný název Halldor vybral pro nás v Česku, haha. 

Riders: Halldór Helgason, Eiki Helgason, Birkir Georgsson, Rúnar Hjörleifsson

Friends part: Rasmus Brogger, Sven Thorgren, Matt Chase, Juho Laine, Dave Brown, Fridge, Theo Hjellstrom, Albin Hjellstrom, Ryo Aizawa, Ulrik Badertcher, Annika Morgan, Marcus Kleveland, Conor Carroll, Colton Carroll, Kasper De Zoete, Ethan Morgan, Kareem El Rafie, Dusty Henricksen, Thunder, Max De Vries, Eero Ettala, Sparrow Knox, Frank Bourgeois, Patrick Hofmann, Baldur Vilhelmsson.

Filmer / Editor: Petter Foshaug

Sledujte nás na našem Instagramu @freerideczsnow pro pravidelnou dávku videí a informací ze světa snowboardingu nejen u nás, ale i v zahraničí!

Na KOZY čuměl

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Hintertux opening proběhne již za dva týdny!

Tak co parto, taky už se tak moc nemůžete dočkat zimy a poslední měsíc už jen horlivě odpočítáváte každou vteřinu do prvního sněžného skluzu? Naštěstí už je to zase pomalu tady a první opening letošní sezóny pomalu klepe na dveře. Tedy pokud pán bůh svolí a sešle trošku toho bílého zázraku na ty rakouské kopečky!