Hans Mindnich - Absinthe Turbo Dojo full part

Absinthe Films crew patří k našim oblíbeným produkcím a jsme rádi, že ještě alespoň někdo tvoří klasické snowboardové filmy. Jejich zatím poslední film Turbo Dojo jste měli možnost vidět i v pražské premiéře. Dnes si dáme full part, za kterým stojí Hans Mindnich a čeká nás v něm trochu toho streetu, ale především pak backcountry kickery. Užijte si to a mějte parádní den.

Další zajímavé články

COOL Just Ride! Tour 2019 startuje v sobotu ve Špindlu

Zima jede v plném proudu a české hory zasypávají další a další přívaly sněhu, takže je ten nejlepší čas na to odpálit letošní jubilejní 10. ročník série COOL Just Ride! Už tuhle sobotu všechno vypukne ve Špindlerově Mlýně a v tomhle článku se můžete dočíst absolutně všechno, co vás tam čeká.

Nový StaleLIFE je jedna velká prašanová pohádka

Ståle Sandbech vás ve své nejnovější epizodě StaleLIFE vezme do rakouského resortu Flachauwinkl, kde je letos o pořádnou sněhovou nadílku víc než postaráno. Udělejte si pohodlí a mrkněte, jak kluci šnorchlují v nadýchaných sněhových polštářích.

686 - Od skateboardingu až po snowboarding!

Již 26 let je značka 686 jakýmsi synonymem pro kvalitní zimní oblečení inspirované horským životním stylem a snowboardingem! Historii a část letošní kolekce si představíme v následujícím článku.