High Cascade Snowboard Camp 2016 - Session 3

Z Whistleru, kam nás zavedl minulý příspěvek, vyrážíme na další snowboardový kemp, kterým je High Cascade. V Oregonu na Mt. Hood totiž proběhl třetí týden tohoto vyhlášeného podniku a my se podíváme na jeho průběh. Léto je tady v polovině a počasí střídá sluníčko se zataženou oblohou. Na místě je plno kemperů a profíků, každý den je jich plný snowpark, odpoledne a večer pak probíhá další doprovodný program. Prostě kemp jak má být. Třešničkou na dortu pak byl letošní ročník závodu Rat Race v produkci kluků z Drink Water. Tady to je.

Jezdci: Freddy Perry, Brendon Rego, Luke Patrick, Joey Fava, Jack Harris, Gabe Ferguson, Max Lyons, Dru Brownrigg, Max Warbington, Alex Rodway, Mike Ravelson, Pete Limberg, Luke Winkelmann, Shaun Murphy, Pat Fava, Christian Hobush, Jesse Paul Jed Sky

Kamera: Tyler Orton, Seamus Foster, Brent McCarron Jacob Howell
Edit: Tyler Orton

Další zajímavé články

Opening parku na zahradě Wény Kutila proběhne již tento víkend

Wéna pilně kutil až si vykutil poctivý snowpark na své zahradě. Prý přišel čas otevřít brány pro veřejnost a pozvat riders, který se nebojí poprat se s velmi rychlým setupem. Opening je dvoudenní, takže si udělej čas a vyraž k Wénovi poshredit na zahradu a navíc v tomto článečku dostaneš všechny důležitý informace. Takže čti pozorně!

Testovačka “Test The Best“ by Snowboard Zezula již tento víkend!

Již tento víkend se na Červenohorském sedle v Hrubém Jeseníku rozběhne pořádná testovačka snowboardového a freeski gearu pod taktovkou Snowboard Zezula. Součástí bude i lavinový kurz za krásný peníz, tak neváhej a vyraz se tam podívat! Podmínky budou v topu, sluníčko a krásná zima!

Halldor Helgason představuje světu jeho “KOZY“!

Halldor Helgason nám představuje jeho KOZY. Mohlo by se zdát, že vám věšíme bulíky na nos, ale to bychom si vážně nedovolili. Halldor má prostě smysl pro humor i v češtině. Pojďte se mrknout, jak to doopravdy je!