Hintertux opening proběhne již za dva týdny!

Tak co parto, taky už se tak moc nemůžete dočkat zimy a poslední měsíc už jen horlivě odpočítáváte každou vteřinu do prvního sněžného skluzu? Naštěstí už je to zase pomalu tady a první opening letošní sezóny pomalu klepe na dveře. Tedy pokud pán bůh svolí a sešle trošku toho bílého zázraku na ty rakouské kopečky!

Hintertux Park Opening- 30. září až 3. října

Na komunitou milovaném rakouském ledovci Hintertux totiž už znají datum toho slavného eventu, aneb ofiko Hintertux Park Openingu, který bude letos jíž 18. v historii. Celá akce odstartuje v pátek 30. září a bude probíhat dokud poslední snowboardista nevypustí na místě duši, což bylo optimisticky vypočítáno na pondělí 3. října. Ovšem my předpokládáme strmý úpadek produtivity po prvních větších večerních radovánkách. Naše posádka z Freeride.cz u toho samozřejmě nemůže chybět a společně si tedy můžeme vychutnávat denní snowboarding a večerní mecheche.

Již tradičně staví snowpark Wille Kaufmann se svojí partičkou, takže tady máme jistotu kvalitního shredu pro začátečníky i ostřílené ridery. Jako by samotný snowpark po tom letním týrání nestačil, a tak si můžeme dopřát i očihladící podívanou na high class snowboarding během Big Air Session pořádané místní legendou Werni Stockem. Dále se odpálit do výšin na Burton Quaterpipe Session, ale to není vůbec vše, protože jedna část programu nám dělá více něž jen pouho pouhou radost! Naprosto šílená crew SANE, kterou asi všichni čeští snowboardisti znají proto, že ráda rozdává cash na kopci a oni se potom můžou utrhnout ze řetězů na večerní kalbě. No tak SANE po třech letech vrací na scénu Metal Battle! Jibbovou session pořádanou dole na parkovišti u nástupní stanice, kde rideři vypustí právě duši a my zase naše hlasivky! I nejmladší si nahoře v nebesích najdou něco svého. KIDS SHRED je pořádaný právě pro děti, které mají možnost si zajezdit pod vedením trenérů a posunout své ježdění zase o kousek dál (registrace na KIDS SHRED zde).  Chybět nebude ani Test Centrum plné nejvějšího gearu!

Tak na nic nečekjte a vidíme se na místě na kopci, protože tyhle otvíračky nové sezóny jsou to nejvíc, co můžete zažít!
#hintertuxopening
Facebook, Instagram, Web, Ubytování

Galerie 2021

Vidíme se tam!

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Koukni jak vypadá splněný snowboardový sen z pohledu dětí ze SnowEagles týmu

Jaké je to splnit si snowboardový sen? To nám ukáží děcka ze Snow Eagles týmu! Ty totiž na konci školního roku vyrazily na camp do legendárního Woodwardu a z tohoto zážitku nám poskytly parádní report. Pojďme si ho společně dát!