Hlasujete, kdo dostane divokou kartu do závodu Natural Selection Tour

Pokud počasí dovolí, tak příští týden, tj. 3. -9. února, začne Travisova akce Natural Selection Tour.

První část turné se pojede v Jackson Hole ve státě Wyoming. Startovní listina ještě není kompletní a organizátoři dávají lidem možnost zvolit si svého oblíbence a dát mu tak příležitost startovat na tour v podobě „divoké karty“.

My snowboardoví fanoušci a nadšenci můžeme poslat jedno mužské a jedno ženské jméno ze snowboardových ikon do startu Natural Selection Tour. Hlasovat můžeme na základě krátkých jednominutových videí jezdců, které jsou ke shlédnutí na odkazu výše a to do 29. ledna. 

A mezi kým si můžeme vybírat?

Jsou zde jména, které by měl každý snb nadšenec znát.

 Za muže: 

John Jackson

Danny Davis

Jake Blauvelt

Bode Merill

Manuel Diaz

Sammy Luebke

Jason Robinson

Stale Sandbech

Za ženy můžeme vybírat mezi třemi:

Mary Rand

Zoi Sadowski-Synnott

Yuka Fujimori

Hlasovat můžete na základě kreativity, progrese, výběru trati, energie a celkového dojmu. Nebo jen podle vaší oblíbenosti – to už samozřejmě necháme na vás.

Aby celkové hlasování přineslo ještě větší hodnotu, než jen „start v závodu“, dostane každý jezdec vyhrané divoké karty 2500 dolarů, které podle svého výběru věnuje neziskové organizaci zaměřené na životního prostředí. A to už je krásný benefit závodu Natural Selection Tour.

zdroj: snowboarder.com

Vybraní profíci se připojí, k už tak velmi nabité partě, která se utká s přírodou a zasněženými svahy Severní Ameriky.

Pozvání přijali: 

Werni Stock, Victor De La Rue, Travis Rice, Sage Kotsenburg, Pat Moore, Nils Mindnich, Mikkel Bang, Mark Mc Morris, Gifi Rüf, Eric Jackson, Elias Elhardt, Chris Rasman, Blake Paul, Elena Hight, Hailey Langland, Hana Beaman, Jamie Anderson, Robin Van Gyn a Anna Gasser.

O Natural Selection Tour jsme tu již před pár týdny psali, veškeré informace k tomuto závodu a o tom jak a kde se vzala myšlenka této ojedinělé akce si můžete přečíst zde.

"The Natural Selection Tour je navržen s matkou přírodou, jako hlavní postavou, a se vzájemným respektem ke snowboardingu a od něj,"
Travis Rice

zdroj: whitelines.com

První zastávka 

Jackson Hole, stát Wyoming - 3. -9. února

Na tomto místě stavitelé usilovně pracovali, aby zvýraznili přírodní prvky a zvýšili tak sjízdnost a bezpečnost terénu. Cílem bylo vytvořil prostředí, které by umožnilo jezdcům nekonečnou paletu možností, kudy a jak zajet soutěžní jízdu.
Členitý přírodní terén YETI, kde se po dobu 7 dní utká početná skupina jezdců z celého světa, v rámci této akce, můžete sledovat na Redbull.tv

Natural Selection Tour je ojedinělá akce, kteru budeme v rámci Freeride.cz bedlivě sledovat. 

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

Pondělí je tady a s ním i nová Sunday in the Park

Nedovedeme si představit start do nového tádne bez nové epizody z Bear Mountains v Kalifornii. Stále nás tato série baví a stále jsou ve videu jezdci, kteří předvádí kvalitní a vyrovnaný snowboarding. Proto i tentokrát nevynecháme už 8. epizodu!

Jamie Nicholls a jeho ultimátní snowboardový set up do lockdownu

Tohle musí být snem snad každého snowboardisty. Mít za barákem vyladěný jib, na kterém se dá jezdit za absolutně jakýchkoliv podmínek. Přesně tohle si na své malé zahradě vybudoval i britský snowboardista Jamie Nicholls. Svojí slopestylovou kariéru už asi na hřebík pověsil, ale snowboarding ještě rozhodně ne!

Streetová nálož od finské Labyrinth crew - Stuck in a Labyrinth

Před nedávném jsme tu měli povedené video od polské crew, tentokrát nahazujeme jedno aktuální video od crew z Finska.