Holky společně zashredily na akci Divastation - report, fotky a video

Ještě dříve, přesně v tu pravou chvíli, než se celý svět odebral do karantény, se na Mísečkách ve Špindlu odehrála akce Divastation by Female Shred & Burton Prague. Celý happening byl určený pro české snowboardistky, které si na místo dorazily užít pohodovou atmosféru a pořádně společně poshredit. Teď už slovo předáváme Kláře Janíkové, která vás ve svém reportu vezme na místo dění.

Ještě jsme to stihli! Pořádat tu akci o týden později, jak bylo původně v plánu, tak by se musela zrušit. Štěstí v neštěstí, jestli to mohu tak nazvat. Počasí mohlo vyjít líp, samozřejmě! Ale stan nám odlítnul až na konci akce, takže zas tak špatný počasí přes den nepanovalo. Co nás rozhodně doprovázelo celým dnem, tak byla pohodová atmosféra! 

Akce DivaStation vznikla proto, aby podpořila a hecla holky ke snowboardingu a ježdění v parku. Sešlo se nás kolem 30 holek. Tohle číslo bylo moje tajný přání, ale ani jsem nevěřila, že by se mohlo stát skutečností při prvním ročníku akce!

Převážně jsme rozdávaly společně s Dianou Augustinovou a Barčou Dufkovou základní rady, jak na první 50-50 a bóro na bedně. Pár holek se tam hecovalo i do větších věcí na pvc a mít ten den 48 hodin, tak jdeme i na raily.
Nemůžu zapomenout na young bloods, který nám tam ukázaly, kam se holčičí snowboarding v ČR posouvá. Na závěrečným jamu dvojčata Viky a Sára Zvadový braly první dva fleky. Hlavně Viktorka se svou stylovou a čistou 270 do 270 ven na pvc mě zaujala! Anička Tomanová tam vytáhla taky pár triků z rukávu a brala třetí flek. Cen od pražského Burton storu jsme měly hodně, takže jsme rozdávaly co to šlo!

Jinak jsme se neměli vůbec špatně! Pivko ke grilování nám dodal Excelent. Hudba nám hrála z kufru auta, naštěstí to byl Sarus od Redbullu, takže nás slyšeli i na Hromovce! A jak se blížím ke konci, tak musím ještě stihnout poděkovat Lucce Hikový z Burton distribuce za finanční a materiálovou podporu. A hlavně díky Female Shred, že fyzicky něco děláme pro komunitu a jenom o tom nepostujem na sockách.


Sociální sítě

Sledujte Female Shred na Instagramu!

Sledujte Burton.cz na Instagramu.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Vyražte na letní snowboardové soustředění pod vedením repre trenérů

Do redakce nám dorazila zpráva o chystaném letním kondičním soustředění pod vedením repre trenérů a za účasti českých snowboardových reprezentantů. Proč vám to ale vlastně říkáme? Protože se můžete zapojit a na soustředění dorazit i vy. Více info níže.

Dominik Veselka: Private Quarantine Session na Moravský boudě

Dominik Veselka se během pandemických dní vyrazil izolovat do Špindlu na Moravskou boudu, kde až do pozdních jarních dní stál geniální snowpark, jak to tam na jaře bývá. Dejte si krátkej, ale zábavnej edit!

Vylaď se na léto Tie&Dye kousky z naší merch kolekce

Deadline předobjednávek Freeride.cz merch kolekce SUPPORTING COMMUNITY se rychle blíží, čas máš jen do 31. května! Dneska ti ukážeme pár kousků z naší kolekce, které si zaslouží extra pozornost... Tie&Dye summer is coming!