Holy Bowly 2016 by Snowboy Productions vol. 3

Velká snowboardová událost, která nese název Holy Bowly je u konce. Máme tady závěrečné video z Mammoth Mountain, které nám přiblíží poslední zásadní události letošního ročníku. Za Snowboy Productions, Lib Technologies Monster Energy crews stojí velký kus práce, kterou ocenilo především přes 150 přímých účastníků, ale i my, kteří se na ní můžeme podívat zprostředkovaně díky těmto videím. I z trojky vyzařuje velká pohoda, která celou akci Holy Bowly doprovází. Doufáme v další výstupy z tohoto skateparku na sněhu a těšíme se na další ročníky. 

Na konci tohoto editu ti organizátor Krush Kulesza řekne i pár detailů z letoška. Například 9 dnů práce s rolbama, 8 s lopatama, ruční práce při kompletním reshapu, atd. atd. Slušně si na týhle akci mákli. Teď si tu parádu užíj.

Jezdci: Frank Knaab, Jimmy Goodman, Chris Roach, Scott Blum, Mike Ranquet, Chris Bradshaw, Erik Leon, Timmy Sullivan, Sean Genovese, Mike Ravelson, Jake Kuzyk, Jaromie the Homie, Jake Blauvelt, Judd Henkes, Nial Romanek, Chris Brewster, Vinny, Lucas Magoon, Alex LopezTim Humphreys.

Jednotlivá videa z Holy Bowly 2016 si dej na následujících odkazech: 

Další zajímavé články

Letní jibbovačka jménem BCB Summer Jibbing proběhne již o víkendu 19.-21.července

V půli července o víkendu 19. až 21.července proběhnou legendární snowboardové a freeski závody v Janovičkách u Broumova. V této pozváce se dozvíš, co tě na místě čeká a nemine.