Horsefeathers kolekce Winter 18/19 je online!

Dnes jsme otevřeli sociální média a vyskočila na nás hodně příjemná novinka. Letošní zimní kolekce značky Horsefeathers je online a my se v rychlosti podíváme na to, co si pro nás kluci z Plzně tento rok připravili. Na novou kolekci Winter 18/19 se podívejte určitě i vy. Na stránkách Horsefeathers.eu na vás čeká hned několik kolekcí a na ty nejzásadnější se právě teď společně podíváme.

ATP LINE BY TYLER CHORLTON
Na kolekci Addicted to Powder spolupracuje Tyler Chorlton s realizačním teamem Horsefeathers už třetím rokem a z jeho zkušeností se pak vychází pro používání nových technologií. Tylerovi zkušenosti jsou neocenitelné a pomáhají vytvářet to nejlepší oblečení do volného terénu. Pokud trávíte hodně času na horách, tato kolekce je právě pro vás. ATP je tou správnou volbou, kterou garantuje právě Tyler Chorlton.
#addictedtopowder
HORSEFEATHERS ATRIP LINE BY HALLDOR HELGASON
V roce 2015 začal s plzeňským teamem spolupracovat Halldor Helgason. Výsledkem se stala nová značka atrip. Byla to perfektní vyváženost Halldorova stylu a Horsefeathers kvality. Značka získala po dvou úspěšných sezónách velikou popularitu, která vyžadovala hoooodně práce, investic a důležitého času. Čas je v dnešní době nejcennější a jelikož všichni chtějí trávit více času na horách a ne v kancelářích, musela příjít zásadní změna. Halldor Helgason se připojil do mezinárodního teamu Horsefeathers a spolu s Eikim představuje Signature collection Horsefeathers s názvem atrip line. První atrip line by Halldor Helgason je tady a vypadá parádně.
#atripline @atripline
EIKI HELGASON SIGNATURE LINE
V letošním roce Horsefeathers představuje i třetí Signature Line, která vznikla ve spolupráci s Eikim Helgasonem. Ta je inspirovaná urban snowboardingem, ale díky laminované membráně UltraTech 10K a zateplením 80g na těle a 60g na rukávech jí využijete i na sjezdovkách a v backcountry. Jako bonus pak dostanete pásek od 7/​9/​13 v kalhotách Ghost pants. Pokud jste stejně všestranní a kreativní jako Eiki, pak víte...
KLAUDIA MEDLOVÁ SIGNATURE COMBO
Holky, budete nadšený. S Klaudií Medlovou vzniklo další combo, ve kterém najdete stylovou a funkční anorak bundu a vymazlený kalhoty. Bunda vypadá dobře jak na prkně tak ve městě a Klaudiiny kalhoty mají oblíbený úzký střih a jsou super pohodlné při jízdě. 

HORSEFEATHERS x JBMC
Pokud jste někdy navštívili Čínu a zajezdili jste na místních kopcích, budete značku rukavic JBMC znát. HF crew se s spojila s tímto brandem a v kolekci se tak objevují palčáky, které si zamilujete jak funkčními vlastnostmi, tak designem.

PROWLER JACKET
Bunda s top technickými vlastnostmi za cenu 4.999Kč. Ano, je to tak. Bunda obsahuje plno technických vlastností jako laminovanou membránu UltraTech 15K s 15.000mm voděodolností, zateplením Primaloft, YKK zipy nebo kvalitní Coats švy. Opět připomínáme, za cenu 4.999Kč.
Užíjte si nadcházející zimu s novou kolekcí značky Horsefeathers, kterou najdete na webu www.horsefeathers.eu a již brzy i v našem každoročním přehledu vybavení Freeride.cz Buyer´s Guide!

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

O víkendu proběhne Horsefeathers Sneak the Tweak na Mölltalu!

I když v Česku už je léto v plném proudu, tak u rakouských kolegů za hranicemi si stále můžeme užívat zimní radovánky naplno! A ještě ke všemu ve zcela novém Horsefeathers snowparku na ledovci Mölltal! Slavnostní opening proběhne v sobotu 11. května! Vidíme se tam!!!