Horsefeathers oslaví 28.11. v plzeňské Papírně 30 let!

Legendární česká snowboardová značka Horsefeathers letos slaví 30 let a zve tě na oslavu tohohle výročí do plzeňské Papírny. Těšit se můžeš na nabitý program, účast mezinárodního Horsefeathers týmu, menší překvapení od nás a samozřejmě pořádnou party!

My slovo nyní předáváme přímo partě z Horsefeathers, kteří vás na mejdan zvou:
Náš Horsefeathers příběh začal v roce 1989 v městečku Rock Creek v kanadské Britské Kolumbii, kde Hanuš Salz s partou kámošů začal používat slovo Horsefeathers jako rebélii vůči lokálnímu životnímu stylu. V roce 1992 se Hanuš vrátil zpět do Plzně, kde potkal Pavla Kubíčka a společně se rozhodli založit firmu Horsefeathers, kterou z Plzně provozují dodnes. Na oslavu 30 let projektu Horsefeathers tedy není lepší místo než domácí Plzeň a budeme velmi rádi, když s námi tři dekády Horsefeathers snowboardingu přijdete pořádně zapít!

Pokecat můžete nejenom s celou plzeňskou Horsefeathers partou, ale taky celým HF snowboard teamem včetně Halldóra HelgasonaEikiho HelgasonaTylera ChorltonaMånse Hedberga, rakouské legendy Steva Grubera nebo česko-slovenských boys Dušana Kříže či Zoltana Strculy. Připraven pro vás bude našlápnutý program a také speciální #HF30 galerie se spoustou videí.

Kdy a kde: Papírna Plzeň, čtvrtek 28. 11. 2019, start 20:00
Vstup: ZDARMA

PROGRAM:
20:00 Start akce
20:30 HF video #1
21:00 HF video #2
21:30 #HF30 Pub quiz s riders o ceny
22:30 HF video #3
23:00 Freeride.cz SNOW překvapení
23:30 Rozkrojení dortu
00:00 Dj LU2 narozeninový party mix

Aktuální info najdeš ve facebookové události.

Další zajímavé články

11. ročník BCB Summer Jibbing proběhne již 15.-17.července

Tradiční a ojedinělá snowboard a freeski akce BCB Summer Jibbing v Janovičkách u Broumova proběhne třetí víkend v červenci a opět se můžeme těšit na pořádnou shredovačku v doprovodu parádní muziky, sportovních aktivit, doprovodného programu, výtečného jídla a pití. Pojďme se v této pozvánce podívat co nás čeká!

Kuba Hroneš a Láďa Hrstka v podcastu u Tupých hran

Dlouho jsme čekali na chvíli, kdy to přijde. A konečně je to tady. Kluci z Tupých hran vyzvali za “majk“ mladou snowboardovou naději našeho státečku Kubu Hroneše. A o čem si spolu povídali? To už si poslechněte v podcastu níže. V bonusové části se ke Kubovi přidal i Láďa Hrstka, tak podpořte kluky na HeroHero!