Horsefeathers oslaví 28.11. v plzeňské Papírně 30 let!

Legendární česká snowboardová značka Horsefeathers letos slaví 30 let a zve tě na oslavu tohohle výročí do plzeňské Papírny. Těšit se můžeš na nabitý program, účast mezinárodního Horsefeathers týmu, menší překvapení od nás a samozřejmě pořádnou party!

My slovo nyní předáváme přímo partě z Horsefeathers, kteří vás na mejdan zvou:
Náš Horsefeathers příběh začal v roce 1989 v městečku Rock Creek v kanadské Britské Kolumbii, kde Hanuš Salz s partou kámošů začal používat slovo Horsefeathers jako rebélii vůči lokálnímu životnímu stylu. V roce 1992 se Hanuš vrátil zpět do Plzně, kde potkal Pavla Kubíčka a společně se rozhodli založit firmu Horsefeathers, kterou z Plzně provozují dodnes. Na oslavu 30 let projektu Horsefeathers tedy není lepší místo než domácí Plzeň a budeme velmi rádi, když s námi tři dekády Horsefeathers snowboardingu přijdete pořádně zapít!

Pokecat můžete nejenom s celou plzeňskou Horsefeathers partou, ale taky celým HF snowboard teamem včetně Halldóra HelgasonaEikiho HelgasonaTylera ChorltonaMånse Hedberga, rakouské legendy Steva Grubera nebo česko-slovenských boys Dušana Kříže či Zoltana Strculy. Připraven pro vás bude našlápnutý program a také speciální #HF30 galerie se spoustou videí.

Kdy a kde: Papírna Plzeň, čtvrtek 28. 11. 2019, start 20:00
Vstup: ZDARMA

PROGRAM:
20:00 Start akce
20:30 HF video #1
21:00 HF video #2
21:30 #HF30 Pub quiz s riders o ceny
22:30 HF video #3
23:00 Freeride.cz SNOW překvapení
23:30 Rozkrojení dortu
00:00 Dj LU2 narozeninový party mix

Aktuální info najdeš ve facebookové události.

Další zajímavé články

Top výstupy za květen

Květen utekl jak voda a někteří z vás během tohoto měsíce využívali posledních sněhových fleků nebo ti štastnější vyrazili otevřít jarní sezónu na ledovce. U nás na Freeridu jsme v květnu nenechali nic náhodě a pilně jsme plodili články a různé výstupy. Mapovali jsme za vás scénu a přinášeli vám salvu skvělého materiálu. Ještě naposledy dáme šanci top výstupům, které tento jarní měsíc vyšly. Tady jsou!

Aleš Tomsa se rozmluvil o svých projektech u Tupých hran

Nový díl Tupých hran je tady a do ještě vyhřátého křesla po Dušanovi usedá další snb rider - Aleš Tomsa!

Nahlédnutí na Mammoth mountain v rámci akce Red Bull Recharged

Internet poslední dobou zaplavila salva videí a fotek z Kalifornie. Konkrétně z Mammoth mountain, kde proběhla akce od Red Bullu jménem Recharged, kterou má na starosti Mark McMorris a Ben Ferguson. A o co jednalo?