Horsefeathers oslaví 28.11. v plzeňské Papírně 30 let!

Legendární česká snowboardová značka Horsefeathers letos slaví 30 let a zve tě na oslavu tohohle výročí do plzeňské Papírny. Těšit se můžeš na nabitý program, účast mezinárodního Horsefeathers týmu, menší překvapení od nás a samozřejmě pořádnou party!

My slovo nyní předáváme přímo partě z Horsefeathers, kteří vás na mejdan zvou:
Náš Horsefeathers příběh začal v roce 1989 v městečku Rock Creek v kanadské Britské Kolumbii, kde Hanuš Salz s partou kámošů začal používat slovo Horsefeathers jako rebélii vůči lokálnímu životnímu stylu. V roce 1992 se Hanuš vrátil zpět do Plzně, kde potkal Pavla Kubíčka a společně se rozhodli založit firmu Horsefeathers, kterou z Plzně provozují dodnes. Na oslavu 30 let projektu Horsefeathers tedy není lepší místo než domácí Plzeň a budeme velmi rádi, když s námi tři dekády Horsefeathers snowboardingu přijdete pořádně zapít!

Pokecat můžete nejenom s celou plzeňskou Horsefeathers partou, ale taky celým HF snowboard teamem včetně Halldóra HelgasonaEikiho HelgasonaTylera ChorltonaMånse Hedberga, rakouské legendy Steva Grubera nebo česko-slovenských boys Dušana Kříže či Zoltana Strculy. Připraven pro vás bude našlápnutý program a také speciální #HF30 galerie se spoustou videí.

Kdy a kde: Papírna Plzeň, čtvrtek 28. 11. 2019, start 20:00
Vstup: ZDARMA

PROGRAM:
20:00 Start akce
20:30 HF video #1
21:00 HF video #2
21:30 #HF30 Pub quiz s riders o ceny
22:30 HF video #3
23:00 Freeride.cz SNOW překvapení
23:30 Rozkrojení dortu
00:00 Dj LU2 narozeninový party mix

Aktuální info najdeš ve facebookové události.

Další zajímavé články

Koukni na dechberoucí teaser k filmu ONE WORLD od Burton.

Když zjistíte, že už se blíží nový snowboard film, vyvolá to ve Vás radost. Když zjistíte, že film přijde z produkce jako je například právě Burton, vyvolá to ve vás nadšení a zvědavost. No a když se kouknete na teaser k filmu a u čtvrtého shlédnutí se konečně znovu nadechnete... chcete, aby už konečně byla zima, kdy tato nádhera potká naše plátna a obrazovky.

Blíží se podzimní Kaprun Kemp od České snowboardové školy!

Léto uteklo jako voda a čas snowboardingu se pomalu blíží. I přes to, že nikdo neví, jestli se nám skrze nepříznivou situaci sezóna otevře, parta z ČSŠ nelení a připravuje další podzimní Projekt Kaprun 2020. Štěstí přeje připraveným a tak budeme doufat, že se zase všichni tradičně sejdeme na ledovci Kitzsteinhorn. A pokud se to povede, tak to bude stát za to! Všechny informace o projektu najdete níže!

PURPLE MOUNTAINS je nový film od Jeremyho Jonese!

Profesionální snowboardista, úžasný freerider, vášnivý horal, uznávaný dobrodruh a zakladatel Protect Our Winters. To všechno a mnohem víc je Jeremy Jones, který 16. září vypustí do světa celosvětovou premiéru filmu PURPLE MOUNTAINS.