Horsefeathers - Sick of Trash 2016

Z centrály značky Horsefeathers k nám dorazila zpráva o právě probíhajícím projektu Sick of Trash. Ten pokračuje ve své myšlence i tento rok a my věříme, že vás osloví jak po dobu svého konání, tak i po zkončení celé akce. Postavte se na stranu přírody a uklidové akce Sick of Trash. Více už Horsefeathers crew. 

Jako každé léto, i letos značka Horsefeathers přichází s kampaní Sick of Trash, jejímž cílem je upozornit na problematiku ilegálních skládek a odpadu v našem okolí. Čisté okolí a přírodu bereme jako samozřejmost a odpadky, které v ní nacházíme, nás vždy pěkně naštvou. Záměrem projektu je tak upozornit na tento problém, který se týká nás všech. Ať už je to hromada odpadků na parkovišti, černá skládka v lese nebo jen poházené PET lahve ve skateparku, přesně proti tomu bojuje kampaň Sick of Trash.

Letos už popáté tým Horsefeathers pořádá, účastní se a podporuje úklidové projekty všech těch, kteří se chtějí zapojit a vyčistit prostředí, ve kterém žijí. Zapojit se je opravdu snadné. Stačí se vydat na úklidový výlet, vyfotit místo činu před úklidem, během něj a po něm a fotky následně zaslat na adresu sickoftrash@horsefeathers.eu. Tento rok budou odměněny všechny „úklidové“ projekty, které o sobě dají vědět do 31. července 2016.

Letošní ročník projektu se nese ve znamení snahy vrátit se k jeho podstatě, kterou je motivovat jedince, aby se chovali zodpovědně ke svému životnímu prostředí. Proto bude letos odměněna snahu úplně každého, kdo se přidá a přiloží svou pomocnou ruku k úklidu! Věříme totiž, že každý může přispět k řešení současného stavu životního prostředí. 

Další zajímavé články

Třeskutá půlhodinka s Capeesh partou

Ferdinand Dahl a jeho týmový grupa od značky Capeesh má venku pohodovou půlhodinku "capeesh worldwide"...

Krapet jarního prášení s Valentinem Rainerem

Valentin Rainer a jeho jarní ježdění na oblíbeným Kitzsteinhornu...

FIS posvětila freeriding jako svojí oficiální disciplínu

Freeridové lyžování se stalo oficiální disciplínou pod hlavičkou FISu...