Horsefeathers - Sick of Trash 2016

Z centrály značky Horsefeathers k nám dorazila zpráva o právě probíhajícím projektu Sick of Trash. Ten pokračuje ve své myšlence i tento rok a my věříme, že vás osloví jak po dobu svého konání, tak i po zkončení celé akce. Postavte se na stranu přírody a uklidové akce Sick of Trash. Více už Horsefeathers crew. 

Jako každé léto, i letos značka Horsefeathers přichází s kampaní Sick of Trash, jejímž cílem je upozornit na problematiku ilegálních skládek a odpadu v našem okolí. Čisté okolí a přírodu bereme jako samozřejmost a odpadky, které v ní nacházíme, nás vždy pěkně naštvou. Záměrem projektu je tak upozornit na tento problém, který se týká nás všech. Ať už je to hromada odpadků na parkovišti, černá skládka v lese nebo jen poházené PET lahve ve skateparku, přesně proti tomu bojuje kampaň Sick of Trash.

Letos už popáté tým Horsefeathers pořádá, účastní se a podporuje úklidové projekty všech těch, kteří se chtějí zapojit a vyčistit prostředí, ve kterém žijí. Zapojit se je opravdu snadné. Stačí se vydat na úklidový výlet, vyfotit místo činu před úklidem, během něj a po něm a fotky následně zaslat na adresu sickoftrash@horsefeathers.eu. Tento rok budou odměněny všechny „úklidové“ projekty, které o sobě dají vědět do 31. července 2016.

Letošní ročník projektu se nese ve znamení snahy vrátit se k jeho podstatě, kterou je motivovat jedince, aby se chovali zodpovědně ke svému životnímu prostředí. Proto bude letos odměněna snahu úplně každého, kdo se přidá a přiloží svou pomocnou ruku k úklidu! Věříme totiž, že každý může přispět k řešení současného stavu životního prostředí. 

Další zajímavé články

Na čtvrtém ročníku Scandinavian Team Battlu nechyběla česká stopa

Už je to sice nějakej pátek, co Kodaň hostila letošní ročník Scandinavian Team Battlu 2024, ale určitě by byla velká chyba se o něm nezmínit...

Jarní návrat do Laaxu s Joeym van der Meerem

Máme tady další edit od brandu JIberish. Joey van der Meer nás vezme do Laaxu...

Luca Harrington se s tím na finále SuperUnknown 21 nemazal

Zase jedny pohyblivý obrázky z posledního finále SuperUnknown od Level 1...