Hotzone.tv Park Opening Hintertux slaví letos patnácté výročí

Už se nám to pomalu blíží! Je tady začátek srpna a za dva měsíce už se můžeme těšit na známý snowpark opening na rakouském ledovci Hintertux. Letos však nebude jen tak ledajaký, jelikož se bude slavit patnácté výročí od vůbec prvního Hintertux snowpark openingu! Pojďme se tedy společně podívat, na co se můžeme těšit letos.

Hintertux Hotzone.tv Park Opening
3.10. - 6.10. 2019

Při příležitosti patnáctého výročí bude snowpark Hintertux teda pořádně zářit! Na ridery bude čekat top parkový setup připravený partou Wille Kaufmanna. Setup se bude skládat z velkých a malýck kickerů pro freestylové profíky i úplné začátečníky a na přiznivce jibbingu bude čekat spoustu railů a boxů všech velikostí a tvarů. Chybět nebude ani hromada nejnovějších snowboardů a veškerého vybavení připraveného k vypůjčení.
Pro-rider Werni Stock pocházející právě z oblasti Hintertuxu bude hostit „Werni Stock Invitational“, který se stane první Big Air session letošní sezóny! Takže o kvalitní podívanou bude také postaráno.
Letošní novinkou je “Metal Battle” contest pro amatéry i ostřílené profíky, který se uskuteční v sobotu k večeru na parkovišti u Zillertaler Gletscherbahnen a pro ridery to bude warm up před legendární sobotní Opening party!

Tak neseďte doma a zpříjemněte si čekání na zimu, třeba booknutím ubytka a doražte pojezdit na Hintr, kde to bude letos teda pořádně velké!

#hotzoneopening

Ubytka najdete zde.
Instagram Openingu zde.
Facebook Openingu zde.
Celá tisková zpráva zde.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Dušan Kříž & Rusty Toothbrush crew v editu ze švýcarského Zermattu

Rusty Toothbrush jsou tu po krátké době s dalším nabitým editem. Tentokrát se v něm objeví i náš Dušan Kříž, který si s partou střihl ježdění a shooting ve švýcarském Zermattu. Ve videu uvidíte i Ethana Morgana, Tylera Chorltona, Alexe "Peppino" Stewarta, Flo Courzeliuse.

Sven Thorgren odjel první Triple Chuck Flip v historii!

Sven Thorgren si při session na corneru ve švédském Riksgränsenu řekl, že je na čase to posunout o level dál. Respektive o jeden Chuck Flip dál... Sven se tak stal historicky prvním riderem, který odjel Triple Chuck Flip. Mrkejte!

Dejte si bacha při skákání do vody. Radí MUDr. Jiří Šrámek alias doktor Juráš

Tahle zpráva možná na první pohled nesouvisí s naším zaměřením na akční sporty. Sami ale dobře víte, jaké pokušení mezi námi všemi v létě je si někde skočit do vody. V tomhle článku se vám tak pokusíme společně s naším kamarádem MUDr. Jirkou Šrámkem (doktorem Jurášem) předním českým páteřním chirurgem, připomenout jak nebezpečné může skákání do vody vlastně být.