Hotzone.tv Park Opening Hintertux slaví letos patnácté výročí

Už se nám to pomalu blíží! Je tady začátek srpna a za dva měsíce už se můžeme těšit na známý snowpark opening na rakouském ledovci Hintertux. Letos však nebude jen tak ledajaký, jelikož se bude slavit patnácté výročí od vůbec prvního Hintertux snowpark openingu! Pojďme se tedy společně podívat, na co se můžeme těšit letos.

Hintertux Hotzone.tv Park Opening
3.10. - 6.10. 2019

Při příležitosti patnáctého výročí bude snowpark Hintertux teda pořádně zářit! Na ridery bude čekat top parkový setup připravený partou Wille Kaufmanna. Setup se bude skládat z velkých a malýck kickerů pro freestylové profíky i úplné začátečníky a na přiznivce jibbingu bude čekat spoustu railů a boxů všech velikostí a tvarů. Chybět nebude ani hromada nejnovějších snowboardů a veškerého vybavení připraveného k vypůjčení.
Pro-rider Werni Stock pocházející právě z oblasti Hintertuxu bude hostit „Werni Stock Invitational“, který se stane první Big Air session letošní sezóny! Takže o kvalitní podívanou bude také postaráno.
Letošní novinkou je “Metal Battle” contest pro amatéry i ostřílené profíky, který se uskuteční v sobotu k večeru na parkovišti u Zillertaler Gletscherbahnen a pro ridery to bude warm up před legendární sobotní Opening party!

Tak neseďte doma a zpříjemněte si čekání na zimu, třeba booknutím ubytka a doražte pojezdit na Hintr, kde to bude letos teda pořádně velké!

#hotzoneopening

Ubytka najdete zde.
Instagram Openingu zde.
Facebook Openingu zde.
Celá tisková zpráva zde.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

VIDEO: Miki Pajer & Roman Dlauhý na Kaunertal Openingu 2019

Letošní Kaunertal Opening byl na českou účast opět bohatej! Zajezdit si do tohohle super #NatureRun parku dorazilo i český Burton duo Roman Dlauhý a Miki Pajer. Mrkejte na jejich edit!

Snowboardový kemp pod vedením Šárky Pančochové a Cheryl Maas

Šárku Pančochovou vám asi představovat nemusíme, ale co bychom vám představit chtěli, je její snowboardový kemp. Kemp se Šárkou Pančochovou, několikanásobnou Olympijskou účastnicí a její kámoškou Cheryl Maas, které vás vezmou na neuvěřitelné dobrodružství do švýcarských alp. Těete se na čerstvý sníh, snowpark, zimní dobrodružství, kterým vás holky provedou a pomůžou vám zlepšit vaše snowboardové dovednosti.

Burton Launch Party proběhne 24.10.2019 v pražském Burton Store!

Příští týden ve čtvrtek 24.10.2019 proběhne v pražském Burton Store ve Vodičkově ulici Burton Launch Party, která představí novou kolekci a symbolicky odstartuje novou snowboardovou sezónu!