Hotzone.tv Park Opening Hintertux slaví letos patnácté výročí

Už se nám to pomalu blíží! Je tady začátek srpna a za dva měsíce už se můžeme těšit na známý snowpark opening na rakouském ledovci Hintertux. Letos však nebude jen tak ledajaký, jelikož se bude slavit patnácté výročí od vůbec prvního Hintertux snowpark openingu! Pojďme se tedy společně podívat, na co se můžeme těšit letos.

Hintertux Hotzone.tv Park Opening
3.10. - 6.10. 2019

Při příležitosti patnáctého výročí bude snowpark Hintertux teda pořádně zářit! Na ridery bude čekat top parkový setup připravený partou Wille Kaufmanna. Setup se bude skládat z velkých a malýck kickerů pro freestylové profíky i úplné začátečníky a na přiznivce jibbingu bude čekat spoustu railů a boxů všech velikostí a tvarů. Chybět nebude ani hromada nejnovějších snowboardů a veškerého vybavení připraveného k vypůjčení.
Pro-rider Werni Stock pocházející právě z oblasti Hintertuxu bude hostit „Werni Stock Invitational“, který se stane první Big Air session letošní sezóny! Takže o kvalitní podívanou bude také postaráno.
Letošní novinkou je “Metal Battle” contest pro amatéry i ostřílené profíky, který se uskuteční v sobotu k večeru na parkovišti u Zillertaler Gletscherbahnen a pro ridery to bude warm up před legendární sobotní Opening party!

Tak neseďte doma a zpříjemněte si čekání na zimu, třeba booknutím ubytka a doražte pojezdit na Hintr, kde to bude letos teda pořádně velké!

#hotzoneopening

Ubytka najdete zde.
Instagram Openingu zde.
Facebook Openingu zde.
Celá tisková zpráva zde.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Další ročník akce “Big Air ve městě“ začne již 7. února v Kremnici

Pokud se již nemůžete dočkat letní festivalové sezóny, přijďte okusit atmosféru zimního festivalu do Kremnice. Už 7. a 8. února se tam odjede 12. ročník akce “Big Air ve městě“. Adrenalinem nabitou sportovní událost doplní ty nejlepší kapely. A to vše zcela zdarma!

FreerideTV: Mikýřův Prkenný Přehled - Epizoda IV: Nová naděje

V dobách, kdy společností zmítají clickbaitové články, fake news a deep fake videa, lidé oprávněně přestávají věřit médiím. Na jednu stálici nezaujatého investigativního žurnalismu se ale můžeme stále spolehnout. Tou je Mikýřův Prkenný Přehled. Pořad, díky kterému budete dokonale informování o všech zprávách, které jste tisíckrát zachytili někde jinde.

Snowboard Zezula Team - Rozhovor se Samem Jarošem