Hotzone.tv Park Opening Hintertux slaví letos patnácté výročí

Už se nám to pomalu blíží! Je tady začátek srpna a za dva měsíce už se můžeme těšit na známý snowpark opening na rakouském ledovci Hintertux. Letos však nebude jen tak ledajaký, jelikož se bude slavit patnácté výročí od vůbec prvního Hintertux snowpark openingu! Pojďme se tedy společně podívat, na co se můžeme těšit letos.

Hintertux Hotzone.tv Park Opening
3.10. - 6.10. 2019

Při příležitosti patnáctého výročí bude snowpark Hintertux teda pořádně zářit! Na ridery bude čekat top parkový setup připravený partou Wille Kaufmanna. Setup se bude skládat z velkých a malýck kickerů pro freestylové profíky i úplné začátečníky a na přiznivce jibbingu bude čekat spoustu railů a boxů všech velikostí a tvarů. Chybět nebude ani hromada nejnovějších snowboardů a veškerého vybavení připraveného k vypůjčení.
Pro-rider Werni Stock pocházející právě z oblasti Hintertuxu bude hostit „Werni Stock Invitational“, který se stane první Big Air session letošní sezóny! Takže o kvalitní podívanou bude také postaráno.
Letošní novinkou je “Metal Battle” contest pro amatéry i ostřílené profíky, který se uskuteční v sobotu k večeru na parkovišti u Zillertaler Gletscherbahnen a pro ridery to bude warm up před legendární sobotní Opening party!

Tak neseďte doma a zpříjemněte si čekání na zimu, třeba booknutím ubytka a doražte pojezdit na Hintr, kde to bude letos teda pořádně velké!

#hotzoneopening

Ubytka najdete zde.
Instagram Openingu zde.
Facebook Openingu zde.
Celá tisková zpráva zde.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Youtuber a snowboardista Ståle Sandbech se hlásí z Nového Zélandu

Známý a krásný viking Ståle Sandbech se vydal do země Hobitů na dobrodružnou výpravu za snowboardingem a klasicky to musí mít zdokumentované ve svém Vlogu, protože být youtuberem je prý moderní a Ståle nemůže být pozadu, haha.

PARTYLAPS 3.0 od Brage Richenberga je neskutečná podívaná!

Brage Richenberg a jeho parťáci nás na konci každé sezóny zásobují kvalitním editem, který má trochu delší stopáž, a který se vyznačuje tím, že v něm možná najdete víc pádů, než odjetých triků a víc party záběrů, než byste možná čekali. Je to každopádně neskutečná podívaná, kterou doporučujeme každému fandovi snowboardové filmografie!

Aurora - Riding North aneb luxusní kombinace snowboardingu a surfingu

Letos v lednu se snowboarder Mathieu Crepel a surfař Damien Castera vydali na boardridingovou expedici daleko na sever Norska, do srdce arktické zimy. Z jejich putování vznikl krátký film, ve kterém si můžete vychutnat luxusní kombinaci snowboardingu a surfingu.