How Ya Doin´ - Full movie by Ice Coast Kills Shit

K tomu, aby se vaše video dostalo do všech světových snowboardových médií není vždy potřeba předvádět ten nejtechničtější a nejstylovější snowboarding. Ukázkovým příkladem, jak divákovu oku předvést snowboarding a i pobavit, je již několik let parta ze státu New York říkající si Ice Coast Kills Shit.

Partička snowboarderů z východního pobřeží USA přichází s již v pořadí čtrvrtým full videem. To letošní má název How Ya Doin´. Pokud vás zajímá, jak k tomuto názvu kluci přišli, podívejte se na video a pochopíte...

Kluci z ICKS prokládají svůj snowboarding velmi vtipnými a originálními skečemi, které vás dozajista pobaví. Tak nyní již nezbývá než se pohodlně usadit, užít si video a "fuggedbouit".

Více informací o partičce Ice Coast Kills Shit se dozvíte na jejich webových stránkách.

Další zajímavé články

Nový StaleLIFE - SPRING BATTLE ABSOLUT PARK

Ståle Sandbech se vydal do rakouského Flachau, kde se v uplynulých dnech odjel letošní závod Spring Battle, ve kterém riders závodí v neobvyklém stylu, protože vyhrává ten, kdo natočí nejlepší parkovou lajnu. Ståle se nakonec umístil až na osmém místě, ale i tak to svou jízdou solidně zabil. Koukněte na to.

Na ledovci Kaunertal vyroste nejdelší evropský park o délce 2km

Z Rakouská k nám dorazila nová zpráva, že na ledovci Kaunertal má letos na jaře vyrůst nejdelší evropská snowparková lajna #NATURERUN o neskutečné délce celých dvou kilometrů. Pojďme se teď společně podívat na předběžnou animaci tohohle evropského unikátu a přiblížit si celkový setup snowparku.

Report: Snickers Europa Cup & MČR v rámci SNOWBOARD ZEZULA Tour 2019

O minulém víkendu proběhl v Peci pod Sněžkou Snickers Europa Cup 2019 a následně Mistrovství ČR v podobně posledního závodu Snowboard Zezula Tour 2019. Po prvních dvou závodech ve Vítkovicích a Deštném v Orlických horách, se tak závodní dění přesunulo do Pece pod Sněžkou.