ispo winter 2009 - LTB Snowboards & Salebra

Další firmou, kterou vám představíme formou reportu z veletrhu ispo winter 2009, je LTB Snowboards / Salebra. Tuhle českou "dvouznačku" určitě znáte, pojďme se ale nyní podívat, co pro nás připravila na letošní sezónu...

LTB /​ Salebra patří k legendárním českým značkám, které fungují v podstatě od samého počátku snowboardingu v naší zemi. Už několik let se prkna LTB a oblečení Salebra prodávají nejen u nás, ale také v alpských zemích, samozřejmě i díky pravidelné účasti LTB na ispu. 

O tom, co se v Praze-​Chuchli, kde tato firma na malebném statku sídlí, chystá, jsme si nemohli popovídat s nikým jiným než s Lukášem Schröderem, českou snowboardovou legendou a majitelem firmy. Fotil Aleš Foff, natáčel Signaler.

Další zajímavé články

Kam na podzim za prvním shredem na ledovec?!

Taky už nutně hledáte první možnost vyrazit za snowboardingem? Tak to jste tady na správném místě, protože v dnešním článku mrkneme, jaké jsou možnosti na první letošní ledovcové ježdění. A to né jen tak obyčejné, ale ježdění s našlapaným doprovodným programem a večerními radovánkami do ranních hodin, haha.

První letošní předsezónní jibbing proběhl minulou sobotu na Severáku

V týdnu před akcí se k nám náhodou dostala pozvánka na první pohled velmi “punkovou” akci v Jizerských horách. Tamní Ski Areál Severák hostil na stálém letním jibbovém set-upu, který tam má postavená místní shreďácká crew - Jibbing jam. Na místě byl náš redaktor Štěpán a v tomto reportu se jeho pohledem mrkneme, jak to vlastně na místě vypadalo.

"Čas na řízky" je nový film z dílny Clemense Millauera

Je tady "řízku čas", rakouský snowboardový film, který se názvem tváří jako dokonalá reklama na českou cestovní svačinku. Ovšem stejné zájmy sdílí i naší rakouští sousedé a v čele s Clemensem Millaurem se tomu rozhodli věnovat celý film.