Jak si užívat snowboarding během lockdownu s Nitro Snowboards

V dnešní době je nejlepší spoléhat pouze sám na sebe. Jelikož kvůli neustále se měnícím vládním opatřením se většina z nás letos ani neprojela na vleku, tak jediným způsobem, jak si užívat snowboardingu byla stará dobrá šlapačka. Ať už jste si letošní zimu užívali na splitboardu, nebo pouze šlapáním s kámošema ve snowparku, tak rozhodně stála za to! Podívejte se, ale na způsoby, jak se připravit na budoucnost a příští sezónu si užívat za jakýchkoliv podmínek.

Jak obejít veškerá vládní opatření a užívat si snowboarding na vleku v době covidu? Stačí si jej postavit na vlastní zahradě, koupit k tomu sněžné dělo, vyrobit pár překážek a je hotovo. To zní jako docela nadlidský výkon, haha. No jsou lidi, kterým se podařilo vyzrát na všechny nástrahy v podobě velikých nákladů, ideální zahrady a postavili si svůj sen přímo za barákem. Jedním z nich je rozhodně Sven Thorgren, který za svým barákem ukrývá pozemský ráj pro každého shreďáka. Tak se s ním vydejte na exkurzi po jeho vlastním snowparku.
Sledujte @SvensDreamYard na Instagramu.


Samozřejmě dokonalá verze Svena Thorgrena není jediným řešením. Jeho kolega z nedalekého Norska Marcus Kleveland si postavil jeden jediný rail splňující všechny požadavky pro učení nových triků. Navíc vám na to stačí trochu dřeva, nějaká ta roura a můžete využít každé vločky sněhu, která spadne a užít si chvilky nerušeného shredu na zahradě, nebo na nějakém secret spotu v okolí.


Slyšeli jste už o MOON PARKU? Jestli ne, tak se pojďte podívat na příběh, který stojí za jeho vznikem. Rakouský snowboardista Benny Urban si s kámošema vybudoval vlastní secret spot kousek od jeho apartmánu v Innsbrucku. Na lokalitu, kde začíná sněžit již na samém začátku sezóny si dovezli hromadu vážně povedených překážek a staví si z nich, co je zrovna napadne.
Sledujte MOON PARK na Instagramu.
Všechny dnešní videa mají jedno společné a to, že aktuální doba nám vytváří nový pohled na snowboarding a jelikož je velice těžké vzdát se něčeho, co všichni milujeme jenom kvůli přihlouplým opatřením, tak si musíme hledat vedlejší způsoby, jak si ten snowboarding stále užívat na sto procent. Takže příští sezónu chceme od vás vidět spoustu D.I.Y parků v jakémkoliv prostředí, haha!

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Lehký a výkonný, to je nový dron DJI Air 2S!

Pokud už nějakou dobu přemýšlíte o koupi dronu, tak vám to dnes trošku ulehčíme. Firma DJI uvedla na trh nový dron DJI Air 2S, který je tou správnou volbou na cestování. Díky jeho skladnosti, váze a funkcím už vám nebude bránit ve sbírání dokonalých záběrů vůbec nic!

Rozhovor: Majda Bohůnková o SNBCROSS týmu Snow Rockets

V dnešním rozhovoru si představíme snowboardcrossový tým Snow Rockets, který v tuto chvíli tvoří největší základnu pro mladý blázny. A pokud je Vaše představivost takhle k večeru už lehce slabší tak se vůbec s představováním netrapte, my to vezmeme za Vás. Ke klávesnici zasedla trenérka raket Majda Bohůnková a FRedaktor Pavel Pek. Dobrou chuť.

Streetová nálož Batter Late Than Never

Dnes se podíváme na partičku Britů, která vyrazila točit streety do Finska. V tomto snímku můžete vidět 6 jezdců, kteří nám předvádí parádní street snowboarding, plný těžkých spotů, stylových triků a taky pár ošklivých držkovek.