Jak vypadalo Burton CASH4TRICKS na Moravské Boudě?!

Máme tady pro vás malý reportík z uplynulé akce, která byla zároveň asi poslední real snowboardovou akcí na našem území v letošní sezóně. Pojďte nahlédnout, jak probíhal Burton CASH4TRICKS na Moravské Boudě!

Čau! Zdraví tě Kuba Hiko z Burtonu na Vodičkovce. O vikendu jsme si s kamarády udělali kamarádské Cash for Tricks na Moravské Boudě. A o tohle všechno si přišel pokud si nedorazil. Sleduj @burtonprague a @burton.cz, aby už ti neušla taková příležitost vydělat si cash.

První věc co nás ráno zarazila byla mlha, kde čléověk pomalu neviděl na krok a tří centimetrová vrstva ledu na railech. No co, klasická Moravská. Popadnout lopaty a jde se upravovat. Po dvou hodinách upravování byl park ready na akci, děkuju všem kteří pomohli. Menší riders meeting a jdeme na věc.

Fotky: Anna Mušková

Jako první překážka se jel světoznámý „hello kitty rail“, kde padly pekla od partičky Maximal Animal jako “fs blunt 270“ nebo “fs lip slide to tail slide 270 out“. také samozřejmě exceloval náš Český reprezentant Láďa Hrstka s “nose slidem to bs tail slide 270 out“ a podobnými pekly. Hlavně nesmím zapomenout na Oskara Nováka a jeho vyhrocenou “fs 270 in“ když nedělal ani Front slide boardslide, fakt heavy!

Druhá překážka se jela klasická plynová trubka. Na této překážce už jezdil každý se svými nejlepšími triky. Manu Kolya a jeho “hard way 180 in a sw bs 360 out“ hned útočil pro kilčo. Za ním hned bráchové Rajmanovci si pro to taky šli, ale ZLE. Měli jsme i odvážlivce skateboardistu na snowboardu, který to pushoval celý den. I děti z řad Fandy Knotka a sportovní akademie se začaly ukazovat. Samosebou i reprezentant Láda přijel se “sw fs blunt 450“ z PRVNÍ!

Třetí překážkou byl vybrán skok, kde všichni nad 10 let šli hlavou dolů. Byla to pecka vidět napříkald Fandu Knotka, Mikyho Kostohryze anebo Kubu Richteru letět dolů hlavou. Musím říct, že na skoku se vážně rozpoutal absolutní FREESTYLE jak má být. Na konci jsme vyhlásili největší crash dne, který si odnesl Manu Kolya, udělali klasickou společnout fotku, všichni jsme si hezky zařvali Burtoooon a pomalu jsme se jeli každý připravit na večerní posezení v jednom známém Švindlerovském klubu, kde jsme v brzkých ranních hodinách zakončili naši celodenní pouť.

Poděkovat bych z celého srdce chtěl rozdavači peněz a nejlepšímu reprezentantovi Kubovi Hronešovi, nejkrásnější fotografce/kameramance Anně Muškové a naší partymake girl Rebece Janečkové a hlaně celé shapers crew, jakožto Marku Dvořákovi, Mikymu Kostohryzovi, Oskarovi Novákovi, Pavlu Bulvovi, Filipovi Rajmanovi, Matějovi Rajmanovi, Tondovi, Kubovi od vlíčku za ranní šichtu se zmrzlým vlekem a hlavně velkému Márovi a Pepanovi za možnost použít jejich snowpark. DÍKY těším se na vás příští rok.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Coolife Fest 2022 si užijeme tuto v sobotu 21. května

Už tuto sobotu se sejdeme na pražské Smíchovské náplavce, kde vypukne Coolife Fest 2022...

Report z prosluněné Spring Session na Bukovce

Měsíc zpátky proběhla legendární Spring Session na Bukové hoře v Orlických horách. To, co tam místní shapers předvedli, by se nemuseli stydět ani shapeři na Mt. Hoodu. Jak prohlásil Ondra Bauer "Toto je hotová Californie" a měl rozhodně pravdu. Pojďme se v tomto reportu podívat, jak to na Bukovce 26. března vypadalo!

CHYTRÁ SEZÓNKA vám otevře bránu do 10 resortů za pouhých 12 190 Kč!

Buďte chytří a připravte se na příští zimní sezónu včas. S CHYTROU SEZÓNKOU PREMIUM 2022/23 si můžete užívat snowboarding a lyžování deset měsíců v roce na území Česka, Polska, Slovenska nebo dokonce v rakouských Alpách! V první dubnové vlně prodeje jí ještě ke všemu pořídíte za luxusních 12 190 Kč.