Jak vypadalo Burton CASH4TRICKS na Moravské Boudě?!

Máme tady pro vás malý reportík z uplynulé akce, která byla zároveň asi poslední real snowboardovou akcí na našem území v letošní sezóně. Pojďte nahlédnout, jak probíhal Burton CASH4TRICKS na Moravské Boudě!

Čau! Zdraví tě Kuba Hiko z Burtonu na Vodičkovce. O vikendu jsme si s kamarády udělali kamarádské Cash for Tricks na Moravské Boudě. A o tohle všechno si přišel pokud si nedorazil. Sleduj @burtonprague a @burton.cz, aby už ti neušla taková příležitost vydělat si cash.

První věc co nás ráno zarazila byla mlha, kde čléověk pomalu neviděl na krok a tří centimetrová vrstva ledu na railech. No co, klasická Moravská. Popadnout lopaty a jde se upravovat. Po dvou hodinách upravování byl park ready na akci, děkuju všem kteří pomohli. Menší riders meeting a jdeme na věc.

Fotky: Anna Mušková

Jako první překážka se jel světoznámý „hello kitty rail“, kde padly pekla od partičky Maximal Animal jako “fs blunt 270“ nebo “fs lip slide to tail slide 270 out“. také samozřejmě exceloval náš Český reprezentant Láďa Hrstka s “nose slidem to bs tail slide 270 out“ a podobnými pekly. Hlavně nesmím zapomenout na Oskara Nováka a jeho vyhrocenou “fs 270 in“ když nedělal ani Front slide boardslide, fakt heavy!

Druhá překážka se jela klasická plynová trubka. Na této překážce už jezdil každý se svými nejlepšími triky. Manu Kolya a jeho “hard way 180 in a sw bs 360 out“ hned útočil pro kilčo. Za ním hned bráchové Rajmanovci si pro to taky šli, ale ZLE. Měli jsme i odvážlivce skateboardistu na snowboardu, který to pushoval celý den. I děti z řad Fandy Knotka a sportovní akademie se začaly ukazovat. Samosebou i reprezentant Láda přijel se “sw fs blunt 450“ z PRVNÍ!

Třetí překážkou byl vybrán skok, kde všichni nad 10 let šli hlavou dolů. Byla to pecka vidět napříkald Fandu Knotka, Mikyho Kostohryze anebo Kubu Richteru letět dolů hlavou. Musím říct, že na skoku se vážně rozpoutal absolutní FREESTYLE jak má být. Na konci jsme vyhlásili největší crash dne, který si odnesl Manu Kolya, udělali klasickou společnout fotku, všichni jsme si hezky zařvali Burtoooon a pomalu jsme se jeli každý připravit na večerní posezení v jednom známém Švindlerovském klubu, kde jsme v brzkých ranních hodinách zakončili naši celodenní pouť.

Poděkovat bych z celého srdce chtěl rozdavači peněz a nejlepšímu reprezentantovi Kubovi Hronešovi, nejkrásnější fotografce/kameramance Anně Muškové a naší partymake girl Rebece Janečkové a hlaně celé shapers crew, jakožto Marku Dvořákovi, Mikymu Kostohryzovi, Oskarovi Novákovi, Pavlu Bulvovi, Filipovi Rajmanovi, Matějovi Rajmanovi, Tondovi, Kubovi od vlíčku za ranní šichtu se zmrzlým vlekem a hlavně velkému Márovi a Pepanovi za možnost použít jejich snowpark. DÍKY těším se na vás příští rok.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Hintertux opening proběhne již za dva týdny!

Tak co parto, taky už se tak moc nemůžete dočkat zimy a poslední měsíc už jen horlivě odpočítáváte každou vteřinu do prvního sněžného skluzu? Naštěstí už je to zase pomalu tady a první opening letošní sezóny pomalu klepe na dveře. Tedy pokud pán bůh svolí a sešle trošku toho bílého zázraku na ty rakouské kopečky!

Koukni jak vypadá splněný snowboardový sen z pohledu dětí ze SnowEagles týmu

Jaké je to splnit si snowboardový sen? To nám ukáží děcka ze Snow Eagles týmu! Ty totiž na konci školního roku vyrazily na camp do legendárního Woodwardu a z tohoto zážitku nám poskytly parádní report. Pojďme si ho společně dát!