Japonský Yadokari Bowl 2020

Video je sice aktuální jen pár dní, ale vezme nás zpátky v čase a to do roku 2020, kde se v japonském Yadokari setkala jedna z nejlepších špiček místní snb scény, aby celý týden makali na bowlu a po vzoru skateboardingu si v něm zajezdili.

Tohle je snad možné jen v Japonsku. Tak jak válečníci kopali v boji proti USA své podzemní nory na ostrovech v Tichomoří, tak stejně tak vlastnoručně, jen za pomocí lavinových lopatek, vydlabaly skoky, rampy, radiusy, cornery, tunely a další sněhové parádičky. Sem tam využili nějaký strom a k občerstvení Saké a zábava v japonském stylu mohla začít.

A jak Japonci v bowlu zajezdili? No šíleně! Přesvědčte se sami!

Riders:

 Kohei Kudo, Keisuke Yoshida, Dkc, Yuri Okubo, Yusaku Horii, Ryo Aizawa, Raibu Katayama, Kaede Yasunaga, Kazu Kokubo, Hayate Yasunaga, Taku Hiraoka, Hiroki Hoshi a Kuya Kubota 

Filming:

Norihiko Watanabe, Masanori Kamiya, Yasuhito Wakebe

Za Freeride.cz

Štěpán Košík
Další články autora

Další zajímavé články

King Snow Movie Teaser

Kolegové z kanadského magazínu King Snow přichází se svým prvním snb filmem. Prozatím nás napínají jen s nabouchaným trailerem, ze kterého je jasné, že to bude velmi parádní záležitost!

Nostalgický čtvrtek - XII. – Tenkrát na západě (2.díl)

Minulý týden jsme rozjeli novou sérii „NČ“ s příběhem ze západu Čech. V rámci výstavy v Chebu, věnované historii českého snowboardingu, povyprávěla své příběhy legenda místní scény Jan Majďák. Podívali jsme se ve vzpomínkách na začátky Majďákovi oddanosti ke snowboardingu, na legendární akce v Chebu i na nezapomenutelné mejdany. To vše v minulém dílu. Dnes ale dostanou slovo další aktéři ze západu. Jan „Kašpi“ Kašpar popovídá o své snb cestě a taťka neklidského snowparku Petr Matoušek zase odkryje historii tamního snowparku.

Snowpark Kaunertal otevírá své brány s akcí Spring Classics

Oblíbený ledovec Kaunertal a jeho snowpark otevírají brány všem shreďákům a milovníkům jarního ježdění. Slash, ostré vysokohorské slunce, perfektně připravený park a mnoho akcí během 3 týdenní opening akce.