Je tady SEX SELLS kolekce od Kaleidoscope x Horsefeathers x Helgasons!

Od kluků z Horsefeathers nám dorazilo info o jejich zbrusu nové kolekci, která vznikla ve spolupráci s Kaleidoscope skateboards a Helgason bros. Halldór i Eiki Helgason jsou snowboardovou inspirací pro spoustu riderů po celém světě a oba pro sebe čerpají inspiraci, stejně jako spoustu dalších, ze skateboardingu. Tématem kolekce je každopádně i sex. Jestli kluci pro snowboarding získávají inspiraci nejen ze skateboardingu, ale i ze sexu, to nevíme, ale až je uvidíme, tak se jich na to zeptáme. Více se o kolekci dozvíte z ofiko zprávy od Horsefeathers.

Spolupráce Kaleidoscope Skateboards Co Horsefeathers s názvem „Sex Sells“ je navržena PJ Gustafssonem - profesionálním snowboarderem, dlouholetým skaterem a starým kámošem bratrů Helgasonů. Halldór a Eiki Helgasonovi jsou součástí Kaleidoscope Skateboard Co. rodiny už celou dekádu, takže když jsme se PJe zeptali, jestli by nechtěl vytvořit collabo mezi Horsefeathers, Helgasons Brothers a jeho brandem Kaleidoscope. Jeho odpověď byla jednoznačně ANO!

„Znám Halldóra a Eikiho už od té doby, co se přestěhovali do Švédska, kde studovali na snowboardové střední škole v Malungu. Když jsem se rozhodl odstartovat Kaleidoscope Skateboard Co.,Halldór a Eiki byli první, kteří se přidali.“
PJ Gustafsson
Skejtové desky z kolekce SEX SELLS najdete na Horsefeathers.eu.

Kolekce je inspirovaná punkovým hnutím na počátku 70. let ve Velké Británii a legendárním londýnským butikem SEX, který provozovali Malcolm McLaren Vivienne Westwood. Ti se specializovali na oblečení, které vytvářelo vzhled tehdejšího punkového hnutí. Design obchodu a oblečení konfrontoval společenské a sexuální tabu té doby. Trika s pornografickými nápisy, nahými těly, polonahými kovboji nebo maskou Cambridžského násilníka dost šokovaly tehdejší puritánskou společnost.

„Náš dobrej kámoš PJ podporoval mě a Eikiho už od chvíle, kdy svou značku Kaleidoscope založil, takže nemůžu být víc spokojenější. Spolupráce mezi Horsefeathers a Kaleidoscope dopadla skvěle!“
Halldór Helgason

Trika z kolekce SEX SELLS najdete Horsefeathers.eu: dlouhý rukáv / krátký rukáv.

„Jsem opravdu nadšený, že jsme kolekci Sex Sells vytvořili ve spolupráci s Horsefeathers x Kaleidoscope. Kolekce vypadá skvěle a všechny určitě chytne a bude bavit. Tak se nechme překvapit, jestli „SEX“ opravdu „PRODÁVÁ“.
Eiki Helgason

Plno skateboardových značek používá designy polonahých či nahých holek a tématiku sexu, v duchu tvrzení, že “sex prodává”.

Tohle je taky SEX, tak se přesvědčme, že prodává!

Dění kolem kolekce sledujte na Instagramu Horsefeathers a pod následujícími hashtagy:
Celou kolekci najdete na webu Horsefeathers.eu.

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Marošiho Red Bull Feel The Wheel bude letos v Praze!

Z Red Bullu nám dorazila zajímavá zpráva o legendárním závodu Feel The Wheel, který se opět nezadržitelně blíží! Márošák už mlátí do bubnů a svolává na svůj tradičně netradiční longboardový závod Red Bull Feel The Wheel, kterého se každoročně účastní i Eva Samková. Tento longboardový svátek se letos uskuteční na zcela novém místě. Políbenou lokalitou bude závodní bikroska v pražských Bohnicích. Dnem kdy se roztočí všechna rychlá ložiska v okolí Psychiatrické léčebny pak bude sobota 10. srpna 2019. Tak na nic nečekejte a kroužkujte v kalendáři!

Stacks and Scraps III od Odd Folks crew je doslova plné ''Partyboardingu''

Divoké večery na párty a šílený snowboarding na druhý den? Shredbots partě to asi nebude dělat moc velký problém! V nejnovějším videu ''Stacks and Scraps III'' vám shrnou jejich uplynulý rok do jednoho videa, u kterého se nebudete ani jedinou vteřinu nudit!

Fridays at Fonna - S6 EP4

Vypadá to, že po spoustě dnech špatného počasí se na norském ledovci Folgefonna vyčasilo a dalo se tak začít jezdit a natáčet. V téhle epizodě Fridays at Fonna tak uvidíte tyhle ridery: Markus Rustad, Kelso, Emil Fossheim, Haakon Eilertsen, Alexander Klerud, Zebbe Landmark, Kristoffer Lerånd, Nils Arvidsson, Bendik Gjerdalen, Isak Ulstein, Alva, Håvard Roald, Øyvind Mister Shaids a sposuty dalších.