Je tady SEX SELLS kolekce od Kaleidoscope x Horsefeathers x Helgasons!

Od kluků z Horsefeathers nám dorazilo info o jejich zbrusu nové kolekci, která vznikla ve spolupráci s Kaleidoscope skateboards a Helgason bros. Halldór i Eiki Helgason jsou snowboardovou inspirací pro spoustu riderů po celém světě a oba pro sebe čerpají inspiraci, stejně jako spoustu dalších, ze skateboardingu. Tématem kolekce je každopádně i sex. Jestli kluci pro snowboarding získávají inspiraci nejen ze skateboardingu, ale i ze sexu, to nevíme, ale až je uvidíme, tak se jich na to zeptáme. Více se o kolekci dozvíte z ofiko zprávy od Horsefeathers.

Spolupráce Kaleidoscope Skateboards Co Horsefeathers s názvem „Sex Sells“ je navržena PJ Gustafssonem - profesionálním snowboarderem, dlouholetým skaterem a starým kámošem bratrů Helgasonů. Halldór a Eiki Helgasonovi jsou součástí Kaleidoscope Skateboard Co. rodiny už celou dekádu, takže když jsme se PJe zeptali, jestli by nechtěl vytvořit collabo mezi Horsefeathers, Helgasons Brothers a jeho brandem Kaleidoscope. Jeho odpověď byla jednoznačně ANO!

„Znám Halldóra a Eikiho už od té doby, co se přestěhovali do Švédska, kde studovali na snowboardové střední škole v Malungu. Když jsem se rozhodl odstartovat Kaleidoscope Skateboard Co.,Halldór a Eiki byli první, kteří se přidali.“
PJ Gustafsson
Skejtové desky z kolekce SEX SELLS najdete na Horsefeathers.eu.

Kolekce je inspirovaná punkovým hnutím na počátku 70. let ve Velké Británii a legendárním londýnským butikem SEX, který provozovali Malcolm McLaren Vivienne Westwood. Ti se specializovali na oblečení, které vytvářelo vzhled tehdejšího punkového hnutí. Design obchodu a oblečení konfrontoval společenské a sexuální tabu té doby. Trika s pornografickými nápisy, nahými těly, polonahými kovboji nebo maskou Cambridžského násilníka dost šokovaly tehdejší puritánskou společnost.

„Náš dobrej kámoš PJ podporoval mě a Eikiho už od chvíle, kdy svou značku Kaleidoscope založil, takže nemůžu být víc spokojenější. Spolupráce mezi Horsefeathers a Kaleidoscope dopadla skvěle!“
Halldór Helgason

Trika z kolekce SEX SELLS najdete Horsefeathers.eu: dlouhý rukáv / krátký rukáv.

„Jsem opravdu nadšený, že jsme kolekci Sex Sells vytvořili ve spolupráci s Horsefeathers x Kaleidoscope. Kolekce vypadá skvěle a všechny určitě chytne a bude bavit. Tak se nechme překvapit, jestli „SEX“ opravdu „PRODÁVÁ“.
Eiki Helgason

Plno skateboardových značek používá designy polonahých či nahých holek a tématiku sexu, v duchu tvrzení, že “sex prodává”.

Tohle je taky SEX, tak se přesvědčme, že prodává!

Dění kolem kolekce sledujte na Instagramu Horsefeathers a pod následujícími hashtagy:
Celou kolekci najdete na webu Horsefeathers.eu.

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Opustil nás průkopník snowboardingu Jake Burton Carpenter

Snowboardový svět dnes zasáhla velice smutná zpráva a to, že ve věku 65 let bohužel odešel do zasněženého nebe zakladatel snowboardové firmy Burton Snowboards a člověk, který dostal snowboarding mezi lidi Jake Burton Carpenter.

Snowboardista Max Buri se dostal do PRO týmu Salomon - video

Max Buri je švýcarský snowboardista s nenapodobitelným stylem, který už od svého mládí jezdí na prknech Salomon. Na letošní zimu se mu dostalo kvalitní odměny ze strany Salomonu a Max se dostal do PRO TEAMU značky. K celé příležitosti vzniklo video, kde vám Max sdělí jeho pohled na snowboarding a důvod proč se rozhodl skončit se závodní kariérou.

Mark McMorris vás vezme do zákulisí Světového poháru v Modeně

Je to tady. Vypadá to, že Mark McMorris se letošní sezónu také vydává cestou snowboardového “skoro vloggera“ a tentokrát přináší svůj pohled do zákulisí letošního Světového poháru v italské Modeně. Aby toho nebylo málo, tak si dejte ještě video naší české snowboardistky Šárky Pančochové, která v Modeně byla také, ale bohužel to tam vzala doslova po hlavě.