Je tady SEX SELLS kolekce od Kaleidoscope x Horsefeathers x Helgasons!

Od kluků z Horsefeathers nám dorazilo info o jejich zbrusu nové kolekci, která vznikla ve spolupráci s Kaleidoscope skateboards a Helgason bros. Halldór i Eiki Helgason jsou snowboardovou inspirací pro spoustu riderů po celém světě a oba pro sebe čerpají inspiraci, stejně jako spoustu dalších, ze skateboardingu. Tématem kolekce je každopádně i sex. Jestli kluci pro snowboarding získávají inspiraci nejen ze skateboardingu, ale i ze sexu, to nevíme, ale až je uvidíme, tak se jich na to zeptáme. Více se o kolekci dozvíte z ofiko zprávy od Horsefeathers.

Spolupráce Kaleidoscope Skateboards Co Horsefeathers s názvem „Sex Sells“ je navržena PJ Gustafssonem - profesionálním snowboarderem, dlouholetým skaterem a starým kámošem bratrů Helgasonů. Halldór a Eiki Helgasonovi jsou součástí Kaleidoscope Skateboard Co. rodiny už celou dekádu, takže když jsme se PJe zeptali, jestli by nechtěl vytvořit collabo mezi Horsefeathers, Helgasons Brothers a jeho brandem Kaleidoscope. Jeho odpověď byla jednoznačně ANO!

„Znám Halldóra a Eikiho už od té doby, co se přestěhovali do Švédska, kde studovali na snowboardové střední škole v Malungu. Když jsem se rozhodl odstartovat Kaleidoscope Skateboard Co.,Halldór a Eiki byli první, kteří se přidali.“
PJ Gustafsson
Skejtové desky z kolekce SEX SELLS najdete na Horsefeathers.eu.

Kolekce je inspirovaná punkovým hnutím na počátku 70. let ve Velké Británii a legendárním londýnským butikem SEX, který provozovali Malcolm McLaren Vivienne Westwood. Ti se specializovali na oblečení, které vytvářelo vzhled tehdejšího punkového hnutí. Design obchodu a oblečení konfrontoval společenské a sexuální tabu té doby. Trika s pornografickými nápisy, nahými těly, polonahými kovboji nebo maskou Cambridžského násilníka dost šokovaly tehdejší puritánskou společnost.

„Náš dobrej kámoš PJ podporoval mě a Eikiho už od chvíle, kdy svou značku Kaleidoscope založil, takže nemůžu být víc spokojenější. Spolupráce mezi Horsefeathers a Kaleidoscope dopadla skvěle!“
Halldór Helgason

Trika z kolekce SEX SELLS najdete Horsefeathers.eu: dlouhý rukáv / krátký rukáv.

„Jsem opravdu nadšený, že jsme kolekci Sex Sells vytvořili ve spolupráci s Horsefeathers x Kaleidoscope. Kolekce vypadá skvěle a všechny určitě chytne a bude bavit. Tak se nechme překvapit, jestli „SEX“ opravdu „PRODÁVÁ“.
Eiki Helgason

Plno skateboardových značek používá designy polonahých či nahých holek a tématiku sexu, v duchu tvrzení, že “sex prodává”.

Tohle je taky SEX, tak se přesvědčme, že prodává!

Dění kolem kolekce sledujte na Instagramu Horsefeathers a pod následujícími hashtagy:
Celou kolekci najdete na webu Horsefeathers.eu.

Zveřejnila redakce

Freeride.cz SNOW
Další články autora

Další zajímavé články

Kaunertal Opening 2020 je minulostí. Dej si report z celého víkendu!

Letošní opening snowparku na Kaunertalu je za námi. Naše redakce tam letos vyrazila s našima parťákama ze SNOWBOARD ZEZULA. Přečti si, jak to během celého víkendu probíhalo a mrkni při tom i na fotky.

HEROES - kniha fotografií a příběhů věnovaná ženskému snowboardingu

Francouzský fotograf a filmař Jérôme Tanon představuje svůj nový mistrovský kousek “HEROES“. Foto projekt věnovaný ženskému snowboardingu a jejich odhodlání pro sport, který milují.

Absinthe Films uvádí nový film CHANNEL ZERO

Produkci Absinthe Films není třeba představovat, tahle parta je největším “držákem” na poli full-length snowboardových filmů a ani letos i přes tenhle šílený rok nepolevuje a přináší nám svůj další kousek. Tady je zatím trailer a základní info.