Jedno z nejlepších videí letošní zimy - LIGHT by Shredbots

V posledních dnech to bohužel vypadá tak, že na snowboard se asi nikdo z nás v téhle zimě už nedostane. Jenže sezóna ještě zdaleka není u konce. V tuhle chvíli přicházejí na řadu naše oblíbená snowboardová videa. Lehněte si na gauč, vyhýbejte se lidem, zůstaňte Korona Free a koukejte celý den na snowboardové filmy. To nezní vůbec špatně co, haha.

Dejte si třeba tuhle pecku od Shredbots, kteří opět přinášejí jedno z nejlepších videí téhle sezóny. Akční záběry natočené na dron a neskutečné triky v podání těch nejlepších. ENJOY!!!

A pokud vám to bude po dokoukání stále málo, tak zabrouzdejte na Freeride.cz/Snow a najděte si nějakou další pecku na zhlédnutí!

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Top články za únor

Nejkratší měsíc v roce je fuč a tak je na místě si zrekapitulovat co zajímavého nám na „Freerajdu“ vyšlo. Zajímavých článků a obsahů bylo opravdu požehnaně a tak si myslíme, že je škoda je poslat do hlubin zapomnění. Pojďme si tedy shrnout, jaké tedy byly výstupy a ještě naposledy jim pojďte věnovat čtenářskou pozornost.

Jak si užívat snowboarding během lockdownu s Nitro Snowboards

V dnešní době je nejlepší spoléhat pouze sám na sebe. Jelikož kvůli neustále se měnícím vládním opatřením se většina z nás letos ani neprojela na vleku, tak jediným způsobem, jak si užívat snowboardingu byla stará dobrá šlapačka. Ať už jste si letošní zimu užívali na splitboardu, nebo pouze šlapáním s kámošema ve snowparku, tak rozhodně stála za to! Podívejte se, ale na způsoby, jak se připravit na budoucnost a příští sezónu si užívat za jakýchkoliv podmínek.

Nostalgický čtvrtek – VI – Standard Films

V dnešním díle se podíváme na jednu legendární filmovou společnost – Tou je Standard Films, která během dvacetileté existence dokumentovala tehdejší snowboardový svět. Díky jejich filmům jsme získali velkou část inspirace, odcestovali jsme do zapadlých koutů světa a pomyslně jsme se svezli po kolmých stěnách obrovských hor. Pro mnoho generací SF změnili pohled na snowboarding a jejich filmy na VHS kazetách nebo později DVD se zaryly do paměti všem jezdcům.