Jedno z nejlepších videí letošní zimy - LIGHT by Shredbots

V posledních dnech to bohužel vypadá tak, že na snowboard se asi nikdo z nás v téhle zimě už nedostane. Jenže sezóna ještě zdaleka není u konce. V tuhle chvíli přicházejí na řadu naše oblíbená snowboardová videa. Lehněte si na gauč, vyhýbejte se lidem, zůstaňte Korona Free a koukejte celý den na snowboardové filmy. To nezní vůbec špatně co, haha.

Dejte si třeba tuhle pecku od Shredbots, kteří opět přinášejí jedno z nejlepších videí téhle sezóny. Akční záběry natočené na dron a neskutečné triky v podání těch nejlepších. ENJOY!!!

A pokud vám to bude po dokoukání stále málo, tak zabrouzdejte na Freeride.cz/Snow a najděte si nějakou další pecku na zhlédnutí!

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Red Bull Feel The Wheel 2020 už tenhle víkend v Benátkách!

Longboardová akce Red Bull Feel The Wheel se sice napřímo netýká "našich" sportů, které na Freeride.cz sledujeme, ale rozhodně nás moc zajímá, stejně jako jistě většinu z vás. Proto vám dnes přinášíme základní info k letošnímu ročníku, který se uskuteční už tuhle sobotu v Benátkách nad Jizerou a my čekáme, že se tu sejde slušně početná snb/freeski/wake/surf komunita!

Tři tipy, kam aktuálně vyrazit za parkovými radovánkami

Svrbí tě nohy, ruce a potřebuješ vyrazit provětrat svoje snowparkové skills. Máme tady tři tipy, kde momentálně ukojíš svoje choutky...

Rozjeli jsme další kolo prodeje SUPPORTING COMMUNITY merche!

Díky velkému zájmu o náš merch z kolekce SUPPORTING COMMUNITY, který nás obrovsky těší a za který všem moc děkujeme, jsme se rozhodli přidat druhé kolo. Opět jedeme formou předobjednávek a máme pro vás i několik novinek!