Jeďte na podzimní freestylový kemp Projekt Kaprun!

Pomalu, ale jistě se blíží další ročník skvělého freestylového kempu Projekt Kaprun pořádaného Českou snowboardovou školou! Tak neváhej a přihlas se na tuhle parádičku, kde se o tvuj progress postará parta zkušených coachů v luxusním rakouském parku na ledovci Kitzsteinhorn!

„Chtěli byste se naučit nové triky hned ze startu sezóny? Nebo byste jen rádi vyrazili na hory a nemáte s kým?
Pojeďte s námi na freestyle camp do Rakouska, který pořádá Česká snowboardová škola v rámci Projektu Kaprun.

Sluníčko, alpy, perfektně šejplý snowpark na ledovci Kitzsteinhorn, profesionální coaching a spoustu zábavy na kopci. Celým campem Vás klasicky provedou naši coaches Martin Kaňůrek a Zoltán Strcul‘a, kteří Vám budou k dispozici od rána do večera a postarají se o Váš progress.

Ubytování se nachází v malebné vesničce Kaprun v apartmánech s výhledem na ledovec Kitzsteinhorn. Situace ohledně covidové pandemie je v Rakousku zatím příznivá, tak neváhejte a přijeďte si s námi užít snowboardovou atmosféru, dokud to jde!“

Pája “Papapya“ Turková

  • KDY? 23.11. – 27.11. 2022
  • KDE? Kaprun, Rakousko
  • Registrace: zde

Instruktorské kurzy

Na Kaprunu budou vedle campu probíhat také základní instruktorské kurzy a workshopy na techniku jízdy v různém terénu.

Více info o celém projektu najdete zde.

„Děkujeme že s námi jezdíte!

Rádi bychom poděkovali všem věrným camperům, díky Vám můžeme podporovat mladé talenty. Veškerý výdělek z campu investujeme zpět do snowboardingu a proto s sebou i letos bereme youg guns Samuela Fejgla a Honzíka Rasela. Na viděnou na Kaprunu!“

Kemp doporučuje

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

"Čas na řízky" je nový film z dílny Clemense Millauera

Je tady "řízku čas", rakouský snowboardový film, který se názvem tváří jako dokonalá reklama na českou cestovní svačinku. Ovšem stejné zájmy sdílí i naší rakouští sousedé a v čele s Clemensem Millaurem se tomu rozhodli věnovat celý film.

Lobster Snowboards crew představuje novinku "We Are Losers 2"

Lobster Snowboards crew přináší pro všechny snowboardové "losery" novinku v podobě dalšího móvíčka. Prozatím si ale musíme vystačit s pouhým trailerem, který nás nažhaví na začátek listopadu, kdy film půjde ven do online světa!

Film "Flying High Again" vrací snowboardingu duši!

Ve světě, kde se snowboardové korporace zajímá spíše o další instagramový post, se TGR společně s režisérem a průkopníkem snowboardových filmů Mikem Hatchettem vzepřeli všem očekáváním a vrátili zpět každoroční snowboardový film. Snímek Flying High Again, v němž se představí stará dobrá parta jezdců, oslavuje to nejdůležitější ve snowboardingu: nabombenou partu riderů, pořádný soundtrack a nefalšovaný snowboarding!