Jeďte na podzimní freestylový kemp Projekt Kaprun!

Pomalu, ale jistě se blíží další ročník skvělého freestylového kempu Projekt Kaprun pořádaného Českou snowboardovou školou! Tak neváhej a přihlas se na tuhle parádičku, kde se o tvuj progress postará parta zkušených coachů v luxusním rakouském parku na ledovci Kitzsteinhorn!

„Chtěli byste se naučit nové triky hned ze startu sezóny? Nebo byste jen rádi vyrazili na hory a nemáte s kým?
Pojeďte s námi na freestyle camp do Rakouska, který pořádá Česká snowboardová škola v rámci Projektu Kaprun.

Sluníčko, alpy, perfektně šejplý snowpark na ledovci Kitzsteinhorn, profesionální coaching a spoustu zábavy na kopci. Celým campem Vás klasicky provedou naši coaches Martin Kaňůrek a Zoltán Strcul‘a, kteří Vám budou k dispozici od rána do večera a postarají se o Váš progress.

Ubytování se nachází v malebné vesničce Kaprun v apartmánech s výhledem na ledovec Kitzsteinhorn. Situace ohledně covidové pandemie je v Rakousku zatím příznivá, tak neváhejte a přijeďte si s námi užít snowboardovou atmosféru, dokud to jde!“

Pája “Papapya“ Turková

  • KDY? 23.11. – 27.11. 2022
  • KDE? Kaprun, Rakousko
  • Registrace: zde

Instruktorské kurzy

Na Kaprunu budou vedle campu probíhat také základní instruktorské kurzy a workshopy na techniku jízdy v různém terénu.

Více info o celém projektu najdete zde.

„Děkujeme že s námi jezdíte!

Rádi bychom poděkovali všem věrným camperům, díky Vám můžeme podporovat mladé talenty. Veškerý výdělek z campu investujeme zpět do snowboardingu a proto s sebou i letos bereme youg guns Samuela Fejgla a Honzíka Rasela. Na viděnou na Kaprunu!“

Kemp doporučuje

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

O víkendu proběhne Horsefeathers Sneak the Tweak na Mölltalu!

I když v Česku už je léto v plném proudu, tak u rakouských kolegů za hranicemi si stále můžeme užívat zimní radovánky naplno! A ještě ke všemu ve zcela novém Horsefeathers snowparku na ledovci Mölltal! Slavnostní opening proběhne v sobotu 11. května! Vidíme se tam!!!