Jeďte na podzimní freestylový kemp Projekt Kaprun!

Pomalu, ale jistě se blíží další ročník skvělého freestylového kempu Projekt Kaprun pořádaného Českou snowboardovou školou! Tak neváhej a přihlas se na tuhle parádičku, kde se o tvuj progress postará parta zkušených coachů v luxusním rakouském parku na ledovci Kitzsteinhorn!

„Chtěli byste se naučit nové triky hned ze startu sezóny? Nebo byste jen rádi vyrazili na hory a nemáte s kým?
Pojeďte s námi na freestyle camp do Rakouska, který pořádá Česká snowboardová škola v rámci Projektu Kaprun.

Sluníčko, alpy, perfektně šejplý snowpark na ledovci Kitzsteinhorn, profesionální coaching a spoustu zábavy na kopci. Celým campem Vás klasicky provedou naši coaches Martin Kaňůrek a Zoltán Strcul‘a, kteří Vám budou k dispozici od rána do večera a postarají se o Váš progress.

Ubytování se nachází v malebné vesničce Kaprun v apartmánech s výhledem na ledovec Kitzsteinhorn. Situace ohledně covidové pandemie je v Rakousku zatím příznivá, tak neváhejte a přijeďte si s námi užít snowboardovou atmosféru, dokud to jde!“

Pája “Papapya“ Turková

  • KDY? 23.11. – 27.11. 2022
  • KDE? Kaprun, Rakousko
  • Registrace: zde

Instruktorské kurzy

Na Kaprunu budou vedle campu probíhat také základní instruktorské kurzy a workshopy na techniku jízdy v různém terénu.

Více info o celém projektu najdete zde.

„Děkujeme že s námi jezdíte!

Rádi bychom poděkovali všem věrným camperům, díky Vám můžeme podporovat mladé talenty. Veškerý výdělek z campu investujeme zpět do snowboardingu a proto s sebou i letos bereme youg guns Samuela Fejgla a Honzíka Rasela. Na viděnou na Kaprunu!“

Kemp doporučuje

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Report, galerie a video: Freeride.cz Snowboard Weekend 2022 Havlíčkův Brod

Týden zpět proběhl velkolepý comeback akce z naší produkce. Po Just ridech a dalších legendárních eventech, které měl na starosti Márty, Lohy a další starší pardálové z redakce, bylo teď kormidlo na straně mladých redaktorů Štěpána a Vaška. A o co vlastně šlo? Celovíkendovou, předsezónní, jibbovací a benefiční akci v Havlíčkově Brodě v podobě Freeride.cz Snowboard Weekendu, ze kterého vám momentálně přinášíme rozsáhlý report včetně videa a salvy fotek. Tak pojďme na to!

Sledujte živý přenos Rock A Rail v Innsbrucku!

Pro všechny, kdo se tak trošku pohybují ve světe snowboardingu, tak tohle možná nebude úplná novinka, ale my jsme z ní nadšení! Již zítra v sobotu 26.11. 2022 se v Innsbrucku odjede po delší pauze Rock A Rail! Tahle legendární akce, kterou v minulosti všichni hltali všemi smysly se totiž letos vrací a rovnou se přestěhovala do Mekky evropského snowboardingu tedy do Innsbrucku! A my se na ní můžeme koukat v živém přenosu klidně z pohodlí domova!

Akce: Stop Zevling Winter přenese snowboarding a freesking do Prahy

Hola, hola scéno. Máme pro vás další dobrou zprávu. Potom, co jsme se sešli minulý víkend v Havlíčkově Brodě na našem Freeride.cz Snowboard Weekendu, tak se společně můžeme potkat i 10.12. v Praze, kde proběhne další snb a freeski event od partičky Stop Zevling!