Již zítra v sobotu 18. 2. 2023 proběhne Bukovka Winter Fest!

Zítra 18. 2. 2023 proběhne v horském resortu Buková hora dlouho připravovaná akce Bukovka Winter Fest 2023. Celodenní akce na horách, kde nebude chybět test centrum, snowboardové contesty, photo/video shooting ani velkolepá afterparty!

Winter Fest Bukovka

Celodenní akce, kde se rozhodně nudit nebudeš! Jedná se o tradiční snowboard & ski happening, na který jsme na našich horách moc dobře zvyklí. Na místě bude možnost otestovat nejnovější snowboardový a lyžařský gear, protože součástí akce je samozřejmě snowboardový obchod Zezula, který se na místě postará o pořádné test centrum. Na místě nebude chybět ani velká řada contestů o ceny od partnerů akce. A Jak už bývá zvykem, tak večer se můžete těšit na pořádnou afterku se vším všudy! Tak pobalte výbavu a vydejte se zítra na Bukovou horu užít s

Program zahrnuje:

  •  testcentra jednotlivých vystavovatelů
  • Gravity Kids contest
  • Oakley Ollie contest
  • Free Freestyle coaching
  • Snowboard Zezula Jib contest
  • SpotStore Triple king session
  •  foto & video shooting
  •  afterparty v Apres Ski baru

Místo: Ski resort Buková hora na dojezdu sjezdovky Mlýnická

Datum: 18. 2. 2023 od 9:00 do 16:00

Facebook událost najdete zde.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Na Corvatschi se odjela letos poslední zastávka FIS světového poháru

O víkendu proběhl poslední závod světového poháru letošní zimy, který se uskutečnil ve vysoko položeném snowparku Corvatsch ve švýcarských Alpách. Kdo se na místě nejvíce předvedl, jak dopadl Kuba Hroneš a Vanessa Volopichová a kdo si letos odnáší křišťálové glóby se dozvíte v článku plném fotek od Petra Večeřy!

S Horsefeathers na DIYX STRT JAM do Helsinek

Vydejte se s Horsefeathers na DIYX STRT JAM do Helsinek. Tahle neskutečná akce z dílny Ethana Morgana, která je v současnosti tím nejvíc, co street snowboarding může divácky a obsahově nabídnout tentokrát zažehla evropskou Mekku street snowboardingu! Dejte si text doplněný o skvělé fotky od fotografa Michala Prouzy aka Prouziče, který se na akci s Horsefeathers vydal.

Galerie a článek: Vítek Ludvík o freeridingu v Japonsku

Freeriding v Japonsku je snem snad každého ridera. Dokud se tam sami nevydáte, tak si přečtěte aspoň tenhle krátký článek z dílny Vítka Luvíka a vydejte se tam třeba příští rok v jeho doprovodu na výlet za životníma lajnama!