Již zítra v sobotu 18. 2. 2023 proběhne Bukovka Winter Fest!

Zítra 18. 2. 2023 proběhne v horském resortu Buková hora dlouho připravovaná akce Bukovka Winter Fest 2023. Celodenní akce na horách, kde nebude chybět test centrum, snowboardové contesty, photo/video shooting ani velkolepá afterparty!

Winter Fest Bukovka

Celodenní akce, kde se rozhodně nudit nebudeš! Jedná se o tradiční snowboard & ski happening, na který jsme na našich horách moc dobře zvyklí. Na místě bude možnost otestovat nejnovější snowboardový a lyžařský gear, protože součástí akce je samozřejmě snowboardový obchod Zezula, který se na místě postará o pořádné test centrum. Na místě nebude chybět ani velká řada contestů o ceny od partnerů akce. A Jak už bývá zvykem, tak večer se můžete těšit na pořádnou afterku se vším všudy! Tak pobalte výbavu a vydejte se zítra na Bukovou horu užít s

Program zahrnuje:

  •  testcentra jednotlivých vystavovatelů
  • Gravity Kids contest
  • Oakley Ollie contest
  • Free Freestyle coaching
  • Snowboard Zezula Jib contest
  • SpotStore Triple king session
  •  foto & video shooting
  •  afterparty v Apres Ski baru

Místo: Ski resort Buková hora na dojezdu sjezdovky Mlýnická

Datum: 18. 2. 2023 od 9:00 do 16:00

Facebook událost najdete zde.

Publikoval

Vašek Čajka
Další články autora

Další zajímavé články

Poznejte vycházející hvězdu ukrajinského snowboardingu Dima Luchkina

Znáte Dima Luchkina? Jestli jste o tomto třináctiletém klučinovi z Ukrajiny ještě neslyšeli, tak si pusťte epizodu pořadu MY TURN od Burton Snowboards, kde se moderátor Selema Masekela vydá do Innsbrucku. Právě zde totiž žije Dima společně s rodinou a každý den posouvá hranice svých snowboardových sklils na novou úroveň s vědomím, že doma na Ukrajině zuří válka.

Kam na podzim za prvním shredem na ledovec?!

Taky už nutně hledáte první možnost vyrazit za snowboardingem? Tak to jste tady na správném místě, protože v dnešním článku mrkneme, jaké jsou možnosti na první letošní ledovcové ježdění. A to né jen tak obyčejné, ale ježdění s našlapaným doprovodným programem a večerními radovánkami do ranních hodin, haha.

První letošní předsezónní jibbing proběhl minulou sobotu na Severáku

V týdnu před akcí se k nám náhodou dostala pozvánka na první pohled velmi “punkovou” akci v Jizerských horách. Tamní Ski Areál Severák hostil na stálém letním jibbovém set-upu, který tam má postavená místní shreďácká crew - Jibbing jam. Na místě byl náš redaktor Štěpán a v tomto reportu se jeho pohledem mrkneme, jak to vlastně na místě vypadalo.