Joe Sexton - Full part z filmu Waiting Room

Streetoví fanoušci, opět je tady chvíle pro vás. Legenda Joe Sexton má venku svůj full part z filmu Waiting Room, kde nám ukáže snowboarding, u kterého si sednete na prdel.

Hlavní představitel Public Snowboards Joe Sexton je první, kdo nám přiblíží projekt Waiting Room. Nejprve si dáme trochu psychedelické intro a pak už nás čeká nástřel v podání této americké streetové legendy. Produkce natáčela na mnoha, mnoha místěch a za výběr spotů jim patří velká pochvala. Na to, co na nich Joe vyslal se už podívejte sami. 

napsal

Michal Tomeš
Další články autora

Další zajímavé články

Hintertux opening proběhne již za dva týdny!

Tak co parto, taky už se tak moc nemůžete dočkat zimy a poslední měsíc už jen horlivě odpočítáváte každou vteřinu do prvního sněžného skluzu? Naštěstí už je to zase pomalu tady a první opening letošní sezóny pomalu klepe na dveře. Tedy pokud pán bůh svolí a sešle trošku toho bílého zázraku na ty rakouské kopečky!

Koukni jak vypadá splněný snowboardový sen z pohledu dětí ze SnowEagles týmu

Jaké je to splnit si snowboardový sen? To nám ukáží děcka ze Snow Eagles týmu! Ty totiž na konci školního roku vyrazily na camp do legendárního Woodwardu a z tohoto zážitku nám poskytly parádní report. Pojďme si ho společně dát!